Şimdi Ara

Arçelik'te 5 parça çeyiz seti 3.350 TL(buzdolabı, çamaşır, bulaşık, fırın, kurutma)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tek tek alırsan 200 lira fark ediyor. %5 indirim sıcak değil. pazarlıkla bile daha fazla indirim alınır 5 parça beyaz eşya alırsan.
  • Arkadaş yazıktır Arçelik e para kaptırma.

Samsung LG al daha sağlam
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Arkadaş yazıktır Arçelik e para kaptırma.

güldürdün
  • 2 sene önce evlenirken tüm beyaz eşyaları arçelikten alma hatasına düştüm malesef.
    Önce bulaşık makinesi bozuldu (2 kere), sonra çamaşır makinesi en son da termosifon.

Teknik servisi iyi Allah'tan, tüm ürünler garanti kapsamında tamir edildi. Termosifon yenisi ile değiştirildi.

Ama evime bir daha arçelik ürün sokmam. Biz büyüklerimizden arçelik gördük arçelik aldık.
    Annemin 30 yıllık buzdolabı 15 yıllık bulaşık makinesi hala takır takır çalışmakta.

Ama gelin görün ki arçelik o eski arçelik değil.

2 sene içinde 4 kez teknik servis ile muhatap olmak hiç de hoş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

quote:

güldürdün

+1
  • quote:

+1

Çamaşır makinası Hoover aldım 9 kilo A+++ ve sessiz makina. Kafam rahat. Makinanın çalıştığını bile anlamıyorsun. Arçelik makinalar A+ Ama bu A+++ aradaki fark şu. Bu makinaların üstüne yazdıkları A+ ın anlamı makina rolantide yıkarkenki harcadığı güç. Ama üzerindeki etiketi iyi okursanız küçük yazılarla belirtirler su ısıtırken C sınıfı, sıkmaya geçtiğinde B sınıfı filan diye yazarlar. A+ i se kocaman yazarlar. Herkeste makinayı A+ sanır.
    Benim aldım dediğim makina A+++ yani sadece yıkamada A+ sınıfı değil. Elektronik eşyalarda buna dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

+1

Çamaşır makinası Hoover aldım 9 kilo A+++ ve sessiz makina. Kafam rahat. Makinanın çalıştığını bile anlamıyorsun. Arçelik makinalar A+ Ama bu A+++ aradaki fark şu. Bu makinaların üstüne yazdıkları A+ ın anlamı makina rolantide yıkarkenki harcadığı güç. Ama üzerindeki etiketi iyi okursanız küçük yazılarla belirtirler su ısıtırken C sınıfı, sıkmaya geçtiğinde B sınıfı filan diye yazarlar. A+ i se kocaman yazarlar. Herkeste makinayı A+ sanır.
    Benim aldım dediğim makina A+++ yani sadece yıkamada A+ sınıfı değil. Elektronik eşyalarda buna dikkat etmek lazım.

hocam hayırlı olsun. yalnız hoover'in istanbul'da hepi topu 15 tane servisi var. buna dikkat etmek lazım. umarım işiniz düşmez servislere. artı yedek parça meselesi var. arçelik'in parçasını her yerde bulabilirsin. ya lg, samsung, hoover gibi markaları?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.