Şimdi Ara

iphone 3gs sürüm yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışından aldıgım unlock lu telefonumu jb yapmıştım.telefonumun sürümü 3.1.3 sürümünü 4 e yükseltebiliyormuyum?

• Apple şu anda sadece 5.1 versiyon imzalıyor. Ancak shsh kaydınız varsa 4.1 e güncelleme yapabilirsiniz. Tinyumbrella programıyla shsh kaydınızı kontrol edin varsa 4.1 custom firmware hazırlayıp 4.1 e yükseltebilirsiniz. (itunes 4.1 e direk olarak güncelleyebilir bu konuda net bi fikrim yok.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tempuslacrima

Apple şu anda sadece 5.1 versiyon imzalıyor. Ancak shsh kaydınız varsa 4.1 e güncelleme yapabilirsiniz. Tinyumbrella programıyla shsh kaydınızı kontrol edin varsa 4.1 custom firmware hazırlayıp 4.1 e yükseltebilirsiniz. (itunes 4.1 e direk olarak güncelleyebilir bu konuda net bi fikrim yok.)

+1
  • bende dün telefoncuya gittim unlock yaptırdım 3gs e ve 4.1 e yükselttiler telefonu en fazla o oluyormuş. ama sanırım 5.01 de oluyormus ipad jalbreaki ile ama gps devre dışı kalıyor diye okudum. 4.1 versiyonu ile de bazı uygulamaları indiremiyorum. misal samsung remote kontrol gibi 4.2 istiyor. acaba yükseltilebilir mi daha iyi bir sürüme bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Apple şu anda sadece 5.1 versiyon imzalıyor. Ancak shsh kaydınız varsa 4.1 e güncelleme yapabilirsiniz. Tinyumbrella programıyla shsh kaydınızı kontrol edin varsa 4.1 custom firmware hazırlayıp 4.1 e yükseltebilirsiniz. (itunes 4.1 e direk olarak güncelleyebilir bu konuda net bi fikrim yok.)

3GS için 4.1 imzalama yapılıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

quote:

3GS için 4.1 imzalama yapılıyor diye biliyorum.

Parantez içinde anlatmaya çalıştığım oydu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.