Şimdi Ara

THQ'nun Yapım Aşamasında Yeni Bir Oyunu Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Geçtiğimiz günlerde Take Two'nun "6 aya kalmaz batarlar" sözü yüzünden firma ile polemiğe giren THQ tarafından gelen dedikodulara bakılırsa, kötü gidişata rağmen firma halen yeni arayışlar içerisinde.

THQ'nun şirket içi yapımcılarından THQ San Diego'nun yepyeni ve dövüş türünde bir yapımı E3 fuarında duyuracağı söyleniyor. Firmanın önemli isimlerinden Darrel Christian'ın Linkedln'de yer alan profiline bakılırsa, THQ San Diego'nun henüz açıklanmamış bir oyununa ait anlaşması var. THQ San Diego,  WWE All-Star isimli güreş oyunuyla büyük beğeni kazanmıştı. THQ zorlu bir dönemden geçse de, bu yıl içerisinde Darksiders 2 gibi önemli bir yapımla oyun dünyasında adından söz ettirecek. Kim bilir bunun dışında E3'de yepyeni bir dövüş oyunu duyurusuyla karşılaşabiliriz.

• Şu Darksiders 2 yi çıkarmadan batmasınlar :DD Şahane bir oyun.
  • THQ kaliteli bir firma. Nasıl batacak diye söylentiler çıkarıyorlar aklım almıyor bu yıl 6 oyunun yapımında görev alacaklar yine 2013 yılında da 4 tane oyun yapımında görev alacaklar. Hatta ps3 ve xbox a yeni WWE geliyor. Darksiders 2 ve dahasıda var. Köklü bir firma bir sürü platforma sayamadığım kadar oyunu var. Son zamanlarda biraz zorlanıyor olabilirler ama böyle bir firma kolay kolay batmaz. bu yılın sonunda veya 2013 ün başında firmanın şaha kalkacağına inanıyorum. Oyunlarınıda zevkle oynuyorum.
  • company of heroes yeni oyun yapmadan dağılmasınlar
  • THQ seni seviyorum... ( i love you THQ )
  • Crytek'e Homefront 2 ettiriyorlar nereye batıyor. Yani CryEngine 3 ü alıp kendi leride etmiyor Direk Crytek'e ettiriyorlar.
  • homefront 2
    darsiders 2
    metro last light

b oyularla batmayi birak mali acidan cok saglam bir sene gecirirler dye dusunuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.