Şimdi Ara

16 MP kameralı ve Windows Phone Mango'lu HTC Titan II satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
6.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 MP kameralı ve Windows Phone Mango'lu HTC Titan II satışa sunuldu

Ocak ayında Las Vegas'da düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda lansmanı gerçekleştirilen HTC Titan II, AT&T aracılığıyla satışa sunuldu. İki yıllık sözleşme karşılığında 199.99$'a, sözleşmesiz olarak ise 549.99$'a satılan Titan II, HTC'nin en yüksek çözünürlüklü kameraya sahip akıllı telefonu ünvanını taşıyor.

Dörtband GSM şebekesi, HSPA ve LTE (4G) ağına destek veren Titan II'ye 1.5 GHz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon S2 işlemci, 512 MB RAM ve Windows Phone 7.5 Mango işletim sistemi eşlik ediyor. 16 GB dahili depolama kapasitesi ile 4.7-inç boyutunda - 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif S-LCD ekrana yer verilen akıllı telefon, Wi-Fi, Bluetooth ve GPS üçlüsüyle donatılmış durumda.

BSI sensörlü, otomatik odaklama özellikli ve çift LED flaşlı kamerasıyla 16 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen ve 720p video kaydı yapabilen akıllı telefonun ön yüzünde görüntülü konuşma için 1.3 megapiksel kamerası bulunuyor. Son olarak Titan II'nin bataryasının 1730 mAh olduğunu ekleyelim.

• evet, nokianın donanımını beğenmeyenler, buyrun..
  • 16 mp 720p video kaydi peh...
  • desire hd kokuyor
  • windowsphone utansın kendinden HTC değil.
  • yine mp savaşları başladı iyide oldu aslında donanımlar arasında en az gelişen grup kamera ve bataryalardı ikisinde de güzel haberler gelmeye başladı.
  • 41 mp carll zeiss karşısında bişey yapamaz ki donanım olarak ta çok güçlü bi telefon değil.
  • HTC kamera konusunda Nokia'ya böyle telefonlar ile rakip olmayı düşünüyosan lider olmayı unut..
  • ram'ide 1gb olsaymış ohh miss :)
  • buna vercegınız parayı xperia s alın daha ıı hem buna 5 basar..
  • 16mp = 720p bu denklemi çözemedim ben hocam bi yetkili el atsa :)
  • doğrusunu söylemek gerekirse şuanki wp tellerden alınacak bi lumia 800 ve 900 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

windowsphone utansın kendinden HTC değil.

aynen katılıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krabu

16mp = 720p bu denklemi çözemedim ben hocam bi yetkili el atsa :)

http://www.qualcomm.eu/products/snapdragon

Türkçe'si: Snapdragon S2 chipseti 720p destekli video çekebiliyor demek.
  • 720p WP7deki sınırlamalardan kaynaklanan bir durum. Bir sonraki güncellemede büyük ihtimal 1080p kayıt yeteneği kazandırılıcaktır. 480X800 çözünürlüğüde WP7den kaynaklanan bir durum. Ekranda 4.7 inç olunca ppi oranı çok azalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meposion

ramide 1gb olsaymış ohh miss :)
    wp kullandındamı yetmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakarahan

16 mp 720p video kaydi peh...

Bir sonraki güncellemede 1080p video kaydı yapabilecek
  • 5 para etmez. yazık
  • berbat o ne çözünürlük öyle.
  • arkadaşlar nokianın lumiaları bundan daha iyi. onlarda kullanılan işlemciler s3 işlemciler. en azından hala giderleri var. ama s2 nedir ya hurdacıdan bulmuşlar telefona takımışlar :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.