Şimdi Ara

internetten video izlerken takılma sorunu (ne yaptıysam çözemedim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
86.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BorckaArtvin

quote:

Orijinalden alıntı: echoessss

quote:

Orijinalden alıntı: Kizildag00

Sistem özelliklerini tam olarak yazarmısınız.Belki ozaman yardımcı olabiliriz.

p4 2,5 ghz işlemci, 1250 ram, winfast a340 ekran kartı, 40 gb samsung hdd.

Ekran kartınız winfast a340 128 mb lık bir ekran kartı şuan için internette video izlemeye uygun bir ekran kartı değil. İzlediğiniz video hd video ise görüntü bozulması kasılması çok normal.bunun için kombinasyonlar sunmaya yada internet veya başka bir sebebe bağlamaya gerek yok.Video izlerken explordan açın bir nebze rahatlama olabilir.sisteminiz yeni standart videoları internette izlemek için çok eski.

arkadaşım cevap yazdığın için teşekkür. keşke dediğin kadar basit olsa. ben senelerce o makina ile videolar çalıştırdım. öncelikle hd kalitesinde videodan bahsetmiyoruz. youtube dan en düşük kalitede bir video da açsam sorun devam ediyor yani. ayrıca yukarıda belirtmiştim. ekran kartını çıkarıp yeni jenerasyon bir kart taktığımda da sorun devam ediyor. saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: BorckaArtvin

quote:

Orijinalden alıntı: echoessss

quote:

Orijinalden alıntı: Kizildag00

Sistem özelliklerini tam olarak yazarmısınız.Belki ozaman yardımcı olabiliriz.

p4 2,5 ghz işlemci, 1250 ram, winfast a340 ekran kartı, 40 gb samsung hdd.

Ekran kartınız winfast a340 128 mb lık bir ekran kartı şuan için internette video izlemeye uygun bir ekran kartı değil. İzlediğiniz video hd video ise görüntü bozulması kasılması çok normal.bunun için kombinasyonlar sunmaya yada internet veya başka bir sebebe bağlamaya gerek yok.Video izlerken explordan açın bir nebze rahatlama olabilir.sisteminiz yeni standart videoları internette izlemek için çok eski.

ben bu pc ile 1080p izliyordumsıkıntı yoktu sonradan oldu bendede bu sorun çözemedim 2 senedir hala devam ediyor pcde yüklü film 1080p izliyorum takılma felan yok ama netten izlediğim 480 p üzeri videolarda takılma oluyor.

• Kabulenmen gerekir
    Sistemin zayıf ve yetersiz..
  • tipik flash player sorunları

http://forum.donanimhaber.com/m_66287917/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 6 Temmuz 2015; 20:38:25 >
  • flashı falan gecin evdeki her alette oluyor..internet kopmuyor ama takılıyor. ipad, iphone , laptop , samsung tv hepsinde sorun oluyor
  • bende benzer bir problem yaşıyordum. ekran kartın amd ise bir de şunu dene:
    Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > Gizlilik - İçerik ayarları > Eklentiler - Eklentileri bağımsız olarak yönet... -
    burada eğer "Widevine Content Decryption Module" varsa onu pasif hale getir.
  • Konu hort olacak fakat bu sorun benimde başıma şimdi geldi. Netflix veya beinconnectten film izlerken arada takılmalar yaşıyorum ayrıca ses hizmeti durduruluyor. Sağ alttaki ses simgesinden sorun gidere basınca düzeliyor. Bu takılmalar bazen sürekli oluyor bazen hiç olmuyor fakat bu ses gitmesi çok olmaya başladı.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Ben sistemi 2006'da topladım. Amd işlemci 512mb grafik kart, Asus anakart 1gb Ram var. Sorun ramdedir diye 2.5'e kadar yükselttim videoda hiç faydası olmadı.Çubuk dolsada görüntü takılıyor.

Bu sistemler son 5-6 yıldır online videolarda böyle çalışıyor. Çözüm yeni sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Ben sistemi 2006'da topladım. Amd işlemci 512mb grafik kart, Asus anakart 1gb Ram var. Sorun ramdedir diye 2.5'e kadar yükselttim videoda hiç faydası olmadı.Çubuk dolsada görüntü takılıyor.

Bu sistemler son 5-6 yıldır online videolarda böyle çalışıyor. Çözüm yeni sistem.

Ben sorunu çözdüm. Görev yöneticisinden "Nvidia container (32 bit)" bunu sonlandırınca takılma falan kalmadı.
  • Konu hort olacak ama ;

Toshiba qosmio f750-11j dizüstü bilgisayarım da son bir kaç gündür internet tarayıcıları üzerinden film dizi seyrederken veya youtubede dan video izlerken videolarda hafif yavaşlama şeklinde takılmalar ve seste de parazitlenme şeklinde kısa cızırtı oluşmaya başladı. Ram test yaptım açılışta fakat hata bulamadı. Aynı şekilde çift ekran kartlı olması sebebiyle ekran kartlarının her ikisini de ayrı ayrı test ettim fakat hiçbir şekilde problem ortadan kalkmadı. Şu an hdd yi hd tune programı ile bad sectör taraması yaptırıyorum.

Cihaz normaldr hiçbşr yavaşlık filan yok. Hiçbir şekilde mavi ekran hatası filan vermedi. Tek sorun tarayıcıdan video izlerken videoda yavaşlama - hafif takılma ve ses cızırtısı.

Öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.