Şimdi Ara

İTU Video Oyun Festivali Haftaya Gerçekleşecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      İTÜ IEEE Öğrenci Kolu tarafından düzenlenen İstanbul Teknik Üniversitesi Video Oyun Festivali 2012( İVOFest 2012), 16 - 17 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi'nde sizlerle olacak.

Katılımcıları neler bekliyor?

İVOFest 2012'de 16 Nisan günü gerçekleştirilecek açılış konuşmasında, Sobee CEO'su ve Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu( TÜDOF ) Başkanı Mevlüt Dinç ile söyleşi imkanı bulabilirsiniz. Deneyimlerini, Türkiye'deki oyun sektörünün durumunu değerlendireceği bu söyleşide, sektörün dev ismiyle tanışma imkanını yakalayabilirsiniz.

17 Nisan sabahı ise SETI Media Business Development Manager Furkan Faruk Akıncı'nın paneline davetlisiniz.

Panel ve konuşmaların yanı sıra, Elektrik-Elektronik Fakültesi önünde 2 gün boyunca kurulacak olan interaktif oyun standlarında eğlenebilirsiniz. Yarışmalar ve turnuvalar ile renklenecek olan bu bölümde sürpriz çekilişlerle katılımcılarımıza hediyeler de dağıtacağız.

16 ve 17 Nisan günleri 2 güne yayılmış olan 14:00 - 17:30 gerçekleştirilecek oyun yapımı eğitimine katılabilirsiniz. 3D Akademi'den gelecek yetkin eğitmenlerle, Unity oyun motoru kullanılarak oyun tasarım ve programlama eğitimine katılabilir, 2 günlük eğitimin sonunda verilecek olan sertifikaya sahip olabilirsiniz. Eğitime katılım formu : http://cs.ituieee.com/form.php

Basın Bülteni

• Güzel bir etkinlik olacaktır.İstanbul içerisinde olsam kaçırmazdım ancak farklı bir şehirde olduğum için katılmam biraz zor.Gideceklere bol eğlenceler.

Not:Afiş tasarımları daha iyi olmalıydı,etkinliği gölgeliyor.
  • haftasonu yapılsa daha ıyı olurdu
    bız calısan ınsanlar pazartesı salı nasıl katılıcaz etkınlıge
  • İstanbul'da olsaydım kesinlikle gitmeyi düşünürdüm, sayısı artmalı bu tarz etkinliklerin.
  • Ya varya öğrenciyim hemde hergün İTÜ'ye gidiyorum ama pazartesi-salı'ya denk geldiği için gidemicem yok böyle bişey ya offff :/
  • itü'den selamlar gençler ;)
  • Az önce kişisel bilgilerimi yazarak katılım basvurusunda bulundum.16-17 nisanda oradaym ksmetse :(
  • yaş sınırı var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.