Şimdi Ara

D'S damat -- 100 TL üzeri Alışverişe 69 TL'lik Parfüm Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  D'S damat  --  100 TL üzeri Alışverişe 69 TL'lik Parfüm Hediye

OKMEYDANI MERKEZ MĞZ , OLIVIUM AVM, BAYRAMPAŞA CADDE ORA OUTLET AVM, DEPOSİTE OUTLET AVM, BAŞAK AVM MAHMUTBEY, DUDULLU İMES, ALTUNİZADE CADDE, İKİTELLİ MERKEZ MĞZ, GÜNGÖREN KALE AVM, İDEALTEPE-SAHİLYOLU, KARTAL M1 OUTLET AVM, ATİRUS AVM, PERLAVİSTA AVM, PROFİLO AVM, HISTORİA AVM, VİAPORT OUTLET AVM, AİRPORT OUTLET AVM, OPTİMUM OUTLET AVM, METROCİTY AVM, NEOMARİN AVM, 212 POWER OUTLET AVM, ŞİŞLİ BLACK OUTLET AVM, PENDORYA AVM, STAR CITY AVM, İÇERENKÖY CARREFOUR AVM, TORİUM AVM, METROPORT AVM, PELİKAN AVM, MAXI CITY AVM-SİLİVRİ, CAROUSEL AVM, BAĞDAT CADDESİ, DOĞUŞ CENTER AVM, DOLPHIN CENTER AVM, ADA CENTER AVM, KİPA AVM, AVANTAJ AVM, SARAÇLAR CAD.TEKİRA AVM, ASMERKEZ AVM, KENT MEYDANI AVM, CARREFOUR AVM, ANATOLIUM AVM- DS, İNEGÖL AVM, KİPA AVM, PARK BORNOVA OUTLET AVM, ÇİĞLİ - KİPA AVM, EGE PARK BALÇOVA AVM, KARABAĞLAR CADDE, KİPA AVM, GAZİMUHTAR CAD.SANKO PARK AVM, PARK AVM, MEYSU OUTLET AVM, FORUM AVM, ATATÜRK CAD. OPTIMUM AVM, OSMANİYE PARK 328 AVM, OPTİMUM AVM, CEPA AVM, A CİTY AVM, ANTARES AVM, FORUM AVM, BALGAT CADDE, KEÇİÖREN FTZ AVM, ARCADİUM AVM, NATA VEGA OUTLET AVM, HIGHWAY AVM, TERASPARK AVM, SÜMER PARK AVM, ATATÜRK CAD.PRIME MALL AVM, ESPARK AVM, NEOPLUS OUTLET AVM, FORUM AVM, ATAPARK AVM, KAPODAKYA-FORUM AVM, ERZURUM AVM, YAYLADA AVM, LİMAN AVM, KİPA AVM, İYAŞ PARK AVM, DEEPO OUTLET AVM, ÖZDİLEK AVM, İKBAL OUTLET AVM, DEMİRPARK AVM, EREYLİN AVM, URFA CİTY AVM, SABAH CENTER AVM, KAZIM KARABEKİR BULVARI, SAMANYOLU-OSMANBEY, BANEASA AVM, AFİ AVM, FASHION AVM, CADDE, KADIKÖY- BAHARİYE CAD., KULE SİTE AVM, NALÇACI CAD.REAL AVM, ATATÜRK CAD. PRİMEMAL AVM, KIZILAY AVM, TUNALI HİLMİ CAD.AKGÜN CENTER AVM, GAZİ CAD.ALANYUM AVM, PARK AVM, ATLANTİS AVM, MİGROS AVM, TATVAN MARİNA AVM, TURGUT ÖZAL BULVARI MEGA CENTER AVM.

• Geçen ay 300 tl alışveriş yaptım sadece çek aldım onu da kullanamadım.
    Bu ay alsa idim 3 tane parfüm alırdım :(
  • aman uzak durun dandik damattan...
    geçen sene aldığım takımın pantolonu resmen dağıldı, kumaş kalmadı pantolonda, kullanıcı hatası dediler kestirip attılar.
    şikayetvar.com a bakarsanız en çok şikayet damatta görürsünüz ve her şikayet benim dediğim gibi pantolonlardaki aşırı yıpranmalardan kaynaklı...

adamlar çağrı merkezine bakmıyor, şikayetvar.com dan cevap bile yazmıyor, ilgi alaka sıfır....
    gidin 50 tl fazla verip ramseyden alın adamlar sorgusuz sualsiz takımı değiştiriyor, marka orada belli oluyor işte. bunlar gibilere verilen paralar haram zehir zıkkım olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

aman uzak durun dandik damattan...
    geçen sene aldığım takımın pantolonu resmen dağıldı, kumaş kalmadı pantolonda, kullanıcı hatası dediler kestirip attılar.
    şikayetvar.com a bakarsanız en çok şikayet damatta görürsünüz ve her şikayet benim dediğim gibi pantolonlardaki aşırı yıpranmalardan kaynaklı...

adamlar çağrı merkezine bakmıyor, şikayetvar.com dan cevap bile yazmıyor, ilgi alaka sıfır....
    gidin 50 tl fazla verip ramseyden alın adamlar sorgusuz sualsiz takımı değiştiriyor, marka orada belli oluyor işte. bunlar gibilere verilen paralar haram zehir zıkkım olsun.

Bilgilendirme için teşekkürler bende yakın zamanda takım elbise bakınıyorum şuan güzel indirim olan takım elbise marka varsa yazın arkadaşlar , damat hariç

• hakikaten arkadaşım doğru söylüyor 11 yıl tekstil işi yaptım ama şuan damat'ın kullandığı kumaşları görünce midem bulanıyor çoğu polyester ağırlıklı tamamen paraya yönelik hareketler. başkada hiç bir şey değil.
  • damattan daha once gomlek almistim 2 defa giymek nasip olmadi ilk giydigimde dikisleri patladi ve ozaman icin twin marka parfumu vermislerdi resmen kolanya doldurma parfum cikti abdullah kigili tercihimdir takim ve gomlekte bana gore kaliteli
  • bu ara kiğili'de ürünleri biraz bozmuş çünkü geçen 3 gömlek aldım yakaları tam oturmuyor yaka düğmeleri yetişmiyor normal bir boynum olmasına rağmen bişey alacaksanız ve bu giyimse gidin ramsey'e 50 tl fazla verin ama giyerken içten içten en azından sinirlenmezsiniz.
  • klasik giyimin kalitesine göre bence en pahalısı bu damat filma ilgisiz kalite sıradan.
  • parfüme aldanıp alışveriş yapmayın derim. geçen sene yine böyle parfüm veriyorlardı. elemanın ısrarıyla damat twn parfümü seçtim. 1 senedir yarısından fazlası duruyor. şekerli sakız gibi kokusu var. ara sıra oda parfümü niyetine kullanıyorum.
  • süvari den aldım bende 150 tl gömlek gravat hediye umarım kalitesi iyidir.
  • D'S Damat kokusu güzeldir tavsiye ederim, parfümü online 36 liraya almıştım kampanyadan
  • uzun zmandır damattan giyiniyorum çok memnunum tween ve damat.
  • Aman sevgili arkadaşlar d-s damat tween yani orkadan uzak durun.

Amatör çalışanları , ürün kalitesi bundan 5 sene öncesinden çok farlı kalitesiz ürünler. dikişler muntazam değil, yamuk yumuk, hatalı üretimler satışa sunuluyor.

genel merkez çalışanları ve müşteri hizmetleri içler acısı müşteri memnuniyeti nedir bilmeyen amatör zihniyete sahip . müşteri olarak senelerce çok para kazandırdığım bu marka gerçekten balon bir marka. uzak durun SARAR, KİĞILI,RAMSEY BU MARKALAR DAHA İYİ.

Beni çok üzdüler siz üzülmeyin damat tween markasından uzak durun.saygılar.
  • Geçen sene bir sürü gömlek aldım hepsi sapasağlam ve en ufak deformasyona uğramadılar. Sarar'dan aldığım takımın pantolonunun cepleri ikinci giymemde yırtılmıştı. Yani herkesin farklı markalarla değişik tecrübeleri olabiliyor. Gidin bakın kumaşına ona göre karar verin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neos11

Aman sevgili arkadaşlar d-s damat tween yani orkadan uzak durun.

Amatör çalışanları , ürün kalitesi bundan 5 sene öncesinden çok farlı kalitesiz ürünler. dikişler muntazam değil, yamuk yumuk, hatalı üretimler satışa sunuluyor.

genel merkez çalışanları ve müşteri hizmetleri içler acısı müşteri memnuniyeti nedir bilmeyen amatör zihniyete sahip . müşteri olarak senelerce çok para kazandırdığım bu marka gerçekten balon bir marka. uzak durun SARAR, KİĞILI,RAMSEY BU MARKALAR DAHA İYİ.

Beni çok üzdüler siz üzülmeyin damat tween markasından uzak durun.saygılar.

Arkadaşım neyin kafasını yaşıyorsun? Bir ay önce olmuş bitmiş fırsatı tekrardan öne çıkarıyorsun.Git başka yere şikayet et, burası tüketici şikayetlerini dillendirme yeri değil.

• bu ürünleri çogu garantili

damattan çok alışveriş yaptım kötü birşey ile karşılaşmadım zaten değiştiriyorlar ...........
  • ben hayatımda bir çok adı duyulmuş duyulmamış bir çok yerden alışveriş yaptım D'S Damat kadar adi bir firma görmedim. kurban bayramından önce ince ince hafif pantolon almıştım. pantolonu bayramın 1. günü giydim yarım saat sonra ilk oturmaya kumaş kısmından yırtıldı. ürünü Adana Optimumun içindeki D'S Damat a verdim. kullanıcı hatası oldugunu belirtir bir mektup aldım ve kabul etmediler. şikayet vara yazdım benimle irtibata geçilmediği halde müşteriyle görüşüldü yazılmış telefonlarına da hiç bir şekilde cevap vermiyorlar ve ilgilenmiyorlar.

arkadaşlar size önerim DS Damat firmasından uzak durun pazar malı alın daha kaliteli.
  • Merhaba,

Eşim için Perlavista Avm DS Damat'dan 420 TL tutarında bir takım elbise almıştık ve yıkama sonucu yaşadığımız problemi copy/paste yapıyorum.

Merhaba,

Geçtiğimiz aylarda Perlavista Avm Büyükçekmece D’s Damat’dan almış olduğum takım elbisemin pantolonuna yıkama sonucu pas lekeleri bulaşmıştır. Pantolonun iç kısmında bulunan demir kanca oksitlenmiş ve pantolonu mahvetmiştir. Bende mağazanız aracılığı ile (neresi olduğunu bilmiyorum ama) pantolonumu fabrikanıza gönderdim ve bugün fabrikadan mağazaya bir mektup ile beraber geri gelmiş. Aldığım yanıt kısacası kullanıcı hatası çıktı. Etikette sadece kuru temizleme yazıyormuş yıkanma tespit edilmiş, özür dilenmiş ve bu konuda yardımcı olunamayacakmış.

İşim gereği haftanın 6 günü takım elbise giyiyorum ve inanın çeşitli markalarda birçok takım elbisem var. Bu takım elbiselerimin birçoğunun etiketlerinde yalnızca kuru temizleme yazmasına rağmen birçoğu düzenli olarak yıkanır ve herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmam. Açıkçası takım elbisenizden çok memnundum ancak yıkama sonucu kumaşın değil de alakasız bir aparatın bu şekilde sorun çıkartması ve kumaşa bu denli yayılması bence biraz garip. Tabi ki büyük bir kurum ve yönetim olarak sizin bileceğiniz iş ama; fermuar, kanca, düğme vb. gibi aparatları eğer kendiniz üretmiyor iseniz bu tip sorunlarla karşılaşmamanız açısından bu tarz teferruat malzemelerin alımına biraz daha dikkat etmelisiniz. Sonuçta etkin ve rekabetçi stratejiniz bu tarz ayrıntılarla sekteye uğramamalı. Bugün benim başıma gelen olay emin olun yarın başka müşterinizin başına gelecektir.

Dilek ve şikâyetlerimiz için siz değerli yöneticilerin mail adreslerinin hakla açık olması her türlü eleştiriye ve öneriye açık olduğunuzu gösterir ki zaman ayırıp bu mailimi okuduğunuz için sizlere teşekkür eder ve mağduriyetimin giderileceğini temenni ederim.

İyi çalışmalar.

Alınan cevap;

Sayın Engin ***,

28/04/2013 tarihinde alınan 0EY5JB35550***** barkod numaralı TWN Yelekli Takım’da yapılan inceleme sonucunda;
    Takım elbise pantolon kumaşında oluşan deformasyon ve kancada oluşan paslanma yıkama işlemi kaynaklıdır. Ürünler satışa sunulmadan iç etiket talimatlarına uygun olarak kalite kontrol testleri yapılmaktadır. Sadece kuru temizleme yapılması gereken ürünün yıkandığı belirlenmiştir.. Ürün ile ilgili herhangi bir hata tespit edilemediğinden değişim sağlanamadığını üzülerek belirtmek durumundayız.

Saygılar.

Şunu da belirtmeliyim ki takım elbisenin kumaşında hiçbir şekilde deformasyon yoktur. Eşimin bir çok takım elbisesini kuru temizleme yazmasına rağmen düzenli olarak yıkarım. Saçma sapan 10 kuruşluk bir kancanın marifeti sonucu eşimin takım elbisesi ziyan olmuştur.

Bu yaşadıklarımız bilgilendirme amaçlıdır. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

• engin449 kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun kesinlikle bu markadan uzak durmakta fayda var
  • Deneyim oldu :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.