Şimdi Ara

Kırmızı Playstation 3'ün Avrupa Fiyatı Belirlendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Amazon.co.uk'un geçtiğimiz günlerde kataloğunu yenilemesiyle karşımıza çıkan yeni Kırmızı renkli PlayStation 3'ün Avrupa fiyatı belli olmuş oldu.

Online perakendeci Amazon UK, 320 GB'lık bu kırmızı PlayStation 3'ü 249.99 euro'ya listeledi. Yine Amazon UK sitesine göre bu kırmızı konsola 27 Nisan tarihinde kavuşabilecek isteyen oyuncular.

İşte o "kırmızı" konsoldan görüntüler;

• VAYY ÇOK GÜZELMİŞ PS3 Ü OLMAYANLAR İÇİN İYİ BİR FIRSAT
  • Uvvv çok ateşli !!!
  • bir ps3 kullanicisi olarak xbox360 in krom kontroller i bence daha güzel
  • yeni konsol öncesi 3 ü nasıl daha fazla yediririz çabaları. yıl olmuş 2012 ps3 alınmaz bu saatten sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

yeni konsol öncesi 3 ü nasıl daha fazla yediririz çabaları. yıl olmuş 2012 ps3 alınmaz bu saatten sonra..

PS2 bile hala büyük miktarda satılıyorken böyle demeni cehaletine bağlıyorum
  • Woww, çok sert..:) Ya Sony neden bunu daha önce düşünmedi Sony düşünmedi Amazon düşündü :) Ama Sony'yede söylemedi.. yemin ediyorum bunu çok önceden yapmış olsaydı çok fazla satış yapacağına %100 ihtimal veririm..
  • alınır güzel ona lafım yokta biraz geç mi olmuş ne
  • güzel olmuş sony kardeş :)
  • Hiç te fena durmuyor
  • Millet ps 4 beklerken bunlar ps 3 satmak peşinde
  • ulan 2 gün önce ps3 aldım ya :D şansa bak be.
  • Skyrimli olan harikaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

yeni konsol öncesi 3 ü nasıl daha fazla yediririz çabaları. yıl olmuş 2012 ps3 alınmaz bu saatten sonra..

Daha önce çıkmış oyunları da yeni nesilde mi oynayacaksın anlamadım. Şahsen benim fikrim şu ana kadar çıkmış oyunlar hem Xbox 360 hem de Ps3 aldırır. Yeni gelecek oyunları saymıyorum bile...
  • Bence Hardcore oyunculara hitap etmiyor.Hardcore olmayan oyuncularda ps3 ve xbox 360 peşinde koşmaz.Bana sorarsanız gereksiz.
  • ps3 ün beyazını tek geçerim bir de mavi yapsalar
  • yarısını sarı yapsalardı,şöyle altın rengi..Bende ortasına GS amblemi yapıştırırdım.. :D
  • Bu tutarsa seneye çingene pembesini deneyebilirler:))))
  • ya bu sony neyin peşinde arkadaş,xbox 360 makinayı r2d2 yapıyor özel sesler ekliyor limited edition batman arkham city,skyrim sanat eseri custom makina yapıyolar,bunlar kırmızıya boyuyor önümüze sürüyolar,az daha yaratıcı olun yoksa siz bu kafayla önümüzdeki jenerasyonda yine nal toplarsınız..
  • eski atariler geldi aklıma :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.