Şimdi Ara

Taksim yada Aksaray'da Koltuk Kılıfı Satan Yerler nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar albea için koltuk kılıfı alacam, hem koltuk kılıfını satan aynı zamanda koltuklara takacak bir yer var mı özellikle Taksim civarında? Eskiden tedaş'ın o civarlarda vardı. Hala duruyor mu taksim tedaş binasının yolunun üzerinde olan dükkanlar. Birde eğer taksimde yoksa Aksaray yada Unkapanı civarında var mı?

Koltuk kılıfı arka kafalıkları falan albea'ya tam oturur mu?

• Aksaray da bende bulamadım fakat leventte bir usta var ve farklı tipte kumaş seçebiliyorsun

istersen araca özel de kalıp çıkarıp da işlem yaptırabilirsin.

fiyatıda makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Aksaray da bende bulamadım fakat leventte bir usta var ve farklı tipte kumaş seçebiliyorsun

istersen araca özel de kalıp çıkarıp da işlem yaptırabilirsin.

fiyatıda makul.

Yer nerede ve kılıf fiyatları ne kadar?

Cevahir alışveriş merkezinde koçtaş var fakat tam olarak uyar mı ayrıca kılıfı takmasını bimiyorum.
  • Aksaraydaki aksesuarcıları nasıl bulamadınız :)

Aksaray polis karakolunun hemen yanından giriyorsunuz, o sokak. Tiryaki Hasan Paşa sokak olması lazım. Sahile doğru giderken sağda kalıyor.
  • hocam aksarayda sahile inerken aracınızla alt geçite girmeden solda sokaktan girin bir sürü aksesuarcı ve parçacı mevcut görmemeniz imkansız.

Daha 2 gün önce gece oralarda fink atıyordum gözüme takıldı en az 40-50 dükkan vardır sanırım.
  • Önümüzdeki cumartesi günü gidicem aksaraya umarım hem fiyatı normal hemde tipi güzel bir kılıf bulurum. Ve arka kafalıklara falan uyar kılıflar.
  • Aksaray Iskının sokagından gırdıgın zaman sagda kalan buyuk bır aksesuarcı vardı cok cesıt kılıf var orası ısınız cozer dıye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

Aksaray Iskının sokagından gırdıgın zaman sagda kalan buyuk bır aksesuarcı vardı cok cesıt kılıf var orası ısınız cozer dıye dusunuyorum

cander oto
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

Aksaray Iskının sokagından gırdıgın zaman sagda kalan buyuk bır aksesuarcı vardı cok cesıt kılıf var orası ısınız cozer dıye dusunuyorum

İski'nin arkasındaki sokak ile Emniyet binasının bulunduğu sokak aynı sokak mı? Önce yaya olarak bi bakınayım mı? Yoksa araçla gelsem park edecek yer var mı?
  • Okmeydanı tarafında koltuk kılıfı satan iki dükkan vardı. 120 TL'ye ortapetik kılıf taktırdım. Ne kadar ortapetik bilmiyorum ama rengine bakarak karar verdim. 100 yada 110 TL yapmadı. 145 TL dedi, 125 olsun dedi, en son 120 TL ye bıraktı.

50 TL - 70 TL - 100 TL - 145 TL gibi değişiyor oto koltuk kılıfı fiyatları.

http://b1204.hizliresim.com/w/r/4tnj2.jpg

http://b1204.hizliresim.com/w/r/4tnlj.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 23 Nisan 2012; 20:03:34 >

• peki bunları nasıl bir koltuk yıkamadan geçirmemiz gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcengiz -- 15 Haziran 2012; 15:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcengiz

peki bunları nasıl bir koltuk yıkamadan geçirmemiz gerekli.

Çamaşır makinesinde soğuk suda yıkamak yeterlidir. Takması sökmesi biraz sorun, daha önce koltuk kılıfı takmadım ve sökmedim. Aldığım yer arabanın başlıklarını çıkarmıştı, kılıfı geçirip, zımbalamıştı. Dikiş makinesi ile başlık kılflarını dikmiş, sonrada alt kısmını zımbalamıştı, yani söktükten sonra tekrar zımbalanması yada iğne iplikle dikilmesi gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.