Şimdi Ara

Max Payne 3'ten Altı Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Uzun süredir merakla beklenen Max Payne 3'ün çıkışına git gide yaklaşıyoruz. Oyunun çıkış gününe yaklaştıkça da Rockstar Games, yeni video ve ekran görüntüleriyle heyecanımızı katlıyor. Bu ekran görüntülerine yenileri de bugün itibariyle eklendi.

Yayınlanan görüntülerde Max Payne'i bazen havada, bazen de sessizlik adına yerde çömelerek ilerlediğini görüyoruz. Her zamanki gibi aksiyonu eksik olmayan görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. Max Payne 3, 1 Haziran'da PC, PS3 ve X360 için çıkacak.

• adamsın Max....
  • Her yayınlanışında daha detaylı bir resim ve video bu oyun çok iyi olucağından şüphem yok
  • haber başlığındaki resim müthiş
  • MAX PAYNE 3 HABERLERİ GÖRMEKTEN SIKILDIMMMMM
  • Bu ne rockstar hergün max payne 3 ekran görüntüsü azıcikte gta 5'le ilgili görüntüler yayınla adamı hasta etme !
  • quote:

Orijinalden alıntı: halim47

MAX PAYNE 3 HABERLERİ GÖRMEKTEN SIKILDIMMMMM

Gözünü kapat...Çünkü heyecanla bekleyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer Max Payne serileri gibi bundan da zevk alacağız.
  • Ulen eskiden Max Payne 3 hakkında haber gelmezdi çıkacakmı çıkmayacakmı diye.Şimdi oyun hakkında ne zaman haber gelse beğenmiyorsunuz.Benim için tam tersine her haber de heyecanlanıyorum.Hem oyunun ismi Max Payne olması hemde Yapımcısı Rockstar Games olması! Efsaneye 1 ay kaldı!
  • 1 Haziran çıkış tarihi yazmışsınız fakat her videonun sonunda 15 Mayıs diyor yanılmıyorsam..
  • Her ekran görüntüsüne baktığımda Max'i ne kadar özlediğimi anlıyorum :)
  • Tfn123 kardeşim dediklerine %100 katılıyorum.2009 ve 2010da max payne 3ten en ufak bir haber bile çıkmıyordu,ama artık her gün max'le ilgili yeni yeni şeyler görüyoruz.. bu arada 4. fotoğrafta rockstar max payne 1e selam çakmış resmen çünkü ordaki pozu aynı max payne 1deki şu resmi andırıyor
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417430_10150590614949593_753269592_8843040_1780501976_n.jpg
  • oyun çok canlı duruyor beyaaa
  • Güzel görünüyor.
  • şu oyunu pcye çıkarmıyoz dediklerini bi düşünün aboooow
  • 15 Mayıs'ta PS3, X360'a, 1 Haziran'da ise PC'ye çıkacak. Düzeltirseniz iyi olur. Teşekkürler.
  • Biz ekran görüntülerinin istemiyoruz kardeş oyunun kendisini istiyoruzzzz.isyannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • Max Payne 3'ü oynamak için ne zamandır bekliyorum ve max'in o pis karanlık atmosferinde gitmeyide özledim max'in o karanlığını özledim...
  • bu oyun efsane olur beylerr
  • gta 4'e bullet time ekle al sana max payne 3
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.