Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
20
Favori
148.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keyden ziyade steam marketten tf2 key alabilirsin satıcılardan, o keylerle takas yapabilirsin gift olarak. benim elimde ys oath in felghana oyunu vardı gift olarak onunla takaslamıştım. dark souls ps3'te de var bende ama ps3 cfw'li olduğu için online oynanılmıyor, online olmadan dark souls bir hiç ben onu anladım. oyun kesinlikle oyuncunun elinden tutmuyor, ne yapacağını ne edeceğini nereye gideceğini vs söylemiyor harita felan yok, levellar iç içe geçmiş durumda ve deneye yanıla kendin buluyorsun yolunu, online oynayınca diğer oyuncular etrafa not felan bırakıyor onların baya yardımı dokunuyor, yine kesemediğin bosslara kahveden adam çağırıp dalabiliyorsun veya biri oyununu invade ediyor tansiyon yükseliyor felan Ne yap ne et kesinlikle orjinal olarak oyna, dsfix'in son versiyonu çalışacaktır orjinal ile.

• wildlove kullanıcısına yanıt
    aynen ds2'yi bi süre offline oynamıştım, baktım tadı tuzu çıkmıyor zaten baya da zorlandım, satın aldım oyunu keyfi ikiye katladı nerdeyse. offline oynanacak oyun değil.
  • Dün sen's fortress tepesinde iron golemi dövüp kisayoldan döneyim dedim öldüm sonra tekrar gidip soullari alayim dedim yine öldüm. Tam 48000 soul kaybettim sinirden gamepadi yere çalıp parçaladım bir kaç gün oynamam sanırım, belki de hiç oynamam evladım ölmüş gibi üzdü bu olay beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

Dün sen's fortress tepesinde iron golemi dövüp kisayoldan döneyim dedim öldüm sonra tekrar gidip soullari alayim dedim yine öldüm. Tam 48000 soul kaybettim sinirden gamepadi yere çalıp parçaladım bir kaç gün oynamam sanırım, belki de hiç oynamam evladım ölmüş gibi üzdü bu olay beni

Daha dur 48.000 ne ki
    Ben ilk DaS1 oynadığım kaba bir hesapla 500 bine yakın kaybettim, büyük bir kısmı da öldüğüm noktaya giderken yediğim invadeler yüzünden

Edit:

This is Dark Souls :)

Edit 2: Bu arada en güzel kısımlar iron golemden sonra başlıyor devam et bence. Daha çapraz ateşe tutan dragonslayer bowmenleri görmedin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 2 Haziran 2014; 12:59:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Dün sen's fortress tepesinde iron golemi dövüp kisayoldan döneyim dedim öldüm sonra tekrar gidip soullari alayim dedim yine öldüm. Tam 48000 soul kaybettim sinirden gamepadi yere çalıp parçaladım bir kaç gün oynamam sanırım, belki de hiç oynamam evladım ölmüş gibi üzdü bu olay beni

Daha dur 48.000 ne ki
    Ben ilk DaS1 oynadığım kaba bir hesapla 500 bine yakın kaybettim, büyük bir kısmı da öldüğüm noktaya giderken yediğim invadeler yüzünden

Edit:

This is Dark Souls :)

Edit 2: Bu arada en güzel kısımlar iron golemden sonra başlıyor devam et bence. Daha çapraz ateşe tutan dragonslayer bowmenleri görmedin :)

Anor londoya götürmüştü ben uçan iblisler ama dur dedim soul çok sakata gelmeyelim blacksmithe geri döneyim yeni aldigim mizragi enchant edeyim. Kisayol kafesine girdim cikar cikmaz yilan yavsaklar kodu oradan kacayim derken sallanan satirlara carpip magic atanlarin arasina dustum onlar öptü, sonra bonfiredan tekrar ayni yere döneyim dedim bu sefer kafes yilanin tam onune indirdi atladim soullar icin en dibe dustum cikis ararken orada 2 tane catal tasiyan demon varmis onlar kemirdi ki kacardim veya keserdim onlari ama zeminde bi pohluk vardi karakterim cok yavas hareket ediyordu.

Hic video izlemeden oynayinca anca bu kadar oluyor. Izledigim tek video drake sword alma videosuydu ki o silahin da miadi doldu yetmiyor spear cok daha iyi geldi.

Koca sen's fortress' da 3 kere öldüm birinde sandik dilli bi yaratiga dönuştü diger ikisi de malum kisayoldan blacksmith sevdasi. Cok dikkatli oynamistim halbuki. Acil farm yapmam lazim summon sign ile bosslara mi girsem ne yapsam bilemedim gelismek lazim anor londo hoplatacak gibi, gorunus olarak nefesleri kesiyor belli tecavuz ederek de kesecek gibi

• wildlove kullanıcısına yanıt
    Daha DLC mekanı var :)
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    zühecekler desene prepare to die yerine prepare your anus felan olsaymış beklentilerimiz şekillenirdi belki
  • quote:

Tam bekleneni yapmışsın reis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Tam bekleneni yapmışsın reis.

• oyunu aldım dsfix kurdum sonunda fps limit olayı düzeldi fakat ortalama 24-25 fps ile oynatıyor. pc mi kaldırmıyor anlamadım core 2 duo 2.26 ghz işlemci, 9600gt ekran kartı var, minimum sistem özelliklerinin üstünde. normal mi sizce bu fps? bi fikri olan var mı nasıl yükseltebilirim fps'yi? dsfix'de ayarlar var biraz kurcaladım ama artıramadım daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 4 Haziran 2014; 14:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyunu aldım dsfix kurdum sonunda fps limit olayı düzeldi fakat ortalama 24-25 fps ile oynatıyor. pc mi kaldırmıyor anlamadım core 2 duo 2.26 ghz işlemci, 9600gt ekran kartı var, minimum sistem özelliklerinin üstünde. normal mi sizce bu fps? bi fikri olan var mı nasıl yükseltebilirim fps'yi? dsfix'de ayarlar var biraz kurcaladım ama artıramadım daha fazla.

ben ilk kurduğumda dsfix ile 15fps'de kilitli oynatıyordu. sonra kilidi kaldırıp fps'i 30'da stabil hale getirebildim. kesinlikle 60'a kilitleme olur olmadık hatalar çıkıyor. Oyun konsol port olduğundan işlemciye abanıyor, işlemcine biraz oc yapıp dene olmazsa 25fps gibi değerlerde de oyunu oynayabilirsin yeterki kilit açık olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyunu aldım dsfix kurdum sonunda fps limit olayı düzeldi fakat ortalama 24-25 fps ile oynatıyor. pc mi kaldırmıyor anlamadım core 2 duo 2.26 ghz işlemci, 9600gt ekran kartı var, minimum sistem özelliklerinin üstünde. normal mi sizce bu fps? bi fikri olan var mı nasıl yükseltebilirim fps'yi? dsfix'de ayarlar var biraz kurcaladım ama artıramadım daha fazla.

ben ilk kurduğumda dsfix ile 15fps'de kilitli oynatıyordu. sonra kilidi kaldırıp fps'i 30'da stabil hale getirebildim. kesinlikle 60'a kilitleme olur olmadık hatalar çıkıyor. Oyun konsol port olduğundan işlemciye abanıyor, işlemcine biraz oc yapıp dene olmazsa 25fps gibi değerlerde de oyunu oynayabilirsin yeterki kilit açık olsun.

anladım saol. benim sistemin de en zayıf tarafı işlemci. gerçekten oyunu direk port etmişler galiba 2. oyun 60 fps'de çalışıyor bu 27-28 zor görüyor neyse artık idare edeceğiz olmadı yeni pc alınca rahat rahat oynarım.

• oyunu 40 saat üzeri oynadım ve bırakmak üzereyim. oyun anor londo'dan sonra bozmaya başladı, mekanlar çirkinleşti ve sanki hadi lan bundan sonrasını sallama bölüm ve boss yapalım demişler gibi bir hal almaya başladı. artık sıkıcı gelmeye başladı.
  • Kör topal ilerliyorum. Hiçbir rehbere felan bakmadım baya oyalanarak yaklaşık 60 saatte gravelord nito'nun kapıya dayanıp dövdüm sanırım en kolay bosslardan biriydi.. hala capra demon kadar zorlayanı gelmedi ki onun da mekanı dardı itler köpekler vardı ondandır zorluğu four kings midir nedir onda da biraz zorlandım 2 kere öldüm baktım bunda taktik bir şey yok hasar verme yarışı black knight sword'u 2 elle kuşanarak çamaşır gibi çitiledim o hayaletlerin olduğu new londo'ya bir daha dönmem herhalde stresten kendimi becerecektim her yerden çıkıyordu sürtükler.

oyun harbiden anal londo'dan sonra ucuzlaşıyor, çok uyduruk mekanlarda uyduruk bosslarla savaşıyoruz. DLC'yi nasıl oynayacağımızı bilmiyorum bakalım onu bi araştırayım. Bir de PvP için cracked red eye orb nerden bulurum 4 tane vardı bir kaç tane de new londo'da buldum hepsini harcadım 1 tane kaldı, pek zevkli oluyor namıssız

• Bu Lautrec of Carim'i öldürmezsek yüzüğü Favor and Protection'ı alamamak dışında bir kaybımız olur mu.Ya da öldürürsek oyunun gidişatına etki edecek bir durumla karşılaşır mıyız?Bana kısaca öldürürsek "+,- "etkisini;öldürmezsek "+,- "etkisini söyleyebilir misiniz.
  • Sa arkadaşlar ben cleric karakter açtım ama tam anlamıyla bir cleric olmak istiyorum faith te 50 ye kadar gidicem onu anladım ama asıl bilmek istediğim şey str ye mi yoksa dex te mi ilerleyeyim.Ağır zırh mı yada hafif zırh mı giymem gerekiyor.Açıkçası ben tam bir cleric olmak istiyorum ve halberd,axe gibi silahlara yoğunlaşmam gerektiğini düşünüyorum ama tamamen size bırakıyorum.Lütfen yardımcı olun arkadaşlar tam bir cleric yani eski adıyla temple knight nasıl olunur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Krupp K5

Bu Lautrec of Carim'i öldürmezsek yüzüğü Favor and Protection'ı alamamak dışında bir kaybımız olur mu.Ya da öldürürsek oyunun gidişatına etki edecek bir durumla karşılaşır mıyız?Bana kısaca öldürürsek "+,- "etkisini;öldürmezsek "+,- "etkisini söyleyebilir misiniz.

hücresinden serbest bırakıp bosa gitmeden firelinke dönüp konuşursan gargoylesda summon yapabilrsin

gaplin drpgonda summonlayabilirsin

anor londo da icabına bakıp setini alırısn :)

öldürüsen summon yapamazsın diğer eşyalar bir şekilde elde ediliyor

• Sanırım Firelink'te öldürdüğümüz zaman sadece yüzüğünü,diğer türlü hem yüzüğünü hem de zırhını alabiliyoruz.
  • Dark Souls: Prepare to Die Edition Türkiye steam den niye alamıyoruz. Bilgisi olan varmı? Bir ara GFWL varmış ama artık yok galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krupp K5

Sanırım Firelink'te öldürdüğümüz zaman sadece yüzüğünü,diğer türlü hem yüzüğünü hem de zırhını alabiliyoruz.

olabilir dostum uzun zaman oldu hatırlayamadım birden.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.