Şimdi Ara

HTC One X ve Motorola RAZR ilk kez Turkcell ile satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
15.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One X ve Motorola RAZR ilk kez Turkcell ile satışa sunulacak

Bu yılın en önemli modelleri arasında yer alan HTC'nin 4 çekirdekli One X modeli Avrupa'da satışa sunulmuşken, Motorola RAZR ise yurtdışında satışlara devam ediyor. Modellerin ülkemize ne zaman geleceği merakla beklenirken Turkcell ilk duyuruyu yaptı.

HTC One X modeli 4+1 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 yongada sistemi, 4.7 inçlik S-LCD 2 HD ekran, 1GB RAM, ImageSense teknolojili 8MP kamera, Android 4.0 işletim sistemi, Beats Audio ses sistemi şeklinde özelliklere sahip.

Motorola RAZR ise 4.3 inçlik qHD Super AMOLED ekran, 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Cortex-A9 işlemci, 8MP kamera, 1GB RAM gibi özellikler barındırıyor.

Turkcell bu hafta yayınladığı kataloglarda her iki modelin de çok yakında iletişim merkezlerinden satışa sunulacağını duyurdu. Ancak fiyat ve kesin tarihler hakkında bilgi yok.

İddialara göre HTC One X modeli iki hafta içerisinde satışa başlayacak. Ayrıca açık artırma sitelerinde paralel ithalat HTC One X modeli bulabilmek mümkün. Fiyatlar 1350TL-2000TL arasında değişiyor. Avrupa'da ise HTC One X serisinin fiyatı 599 Avro, HTC One S modeli 499 Avro, One V modeli ise 299 Avro şeklinde. HTC modellerini ülkemize ilk olarak getiren Vodafone firmasından ise henüz bir bilgi gelmedi.

Motorola RAZR ise yaklaşık 455 pound fiyatıyla satılıyor. Bu modelin de önümüzdeki hafta ülkemizde piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Turkcell ayrıca Xperia S modelini de Türkiye'de ilk olarak tüketicilere sunacağını da açıkladı.

HTC One X ve Motorola RAZR ilk kez Turkcell ile satışa sunulacak

• Turkcell in kazık. Gücü nu görelim
  • İşin içine Türkcell girdiyse bilin ki HTC One X 2500'den aşa olmıcak...
  • Razer Maxx için Turkcell Über Fahiş tahminleri alalım beyler...
    Şu nasıl : 1750 TL...??
  • Hatice'nin Türkiye fiyatlandırması rezalet. Kaliteye söz etmem ama fiyatıda bir kriterdir. Burda fiyat önemsemeksizin para basıp alan çok insanmı var nedir???
  • şu razr maxx ı çok bekliyordum sonunda geliyor. çok karizmatik bir telefon. fakat bunu turkcell'in getiriyor olması canımı sıktı umarım turkcell bu modelde de atrix deki gibi bir fiyat politikası izler ama hiç sanmıyorum. peşin alımı en az 1500 1600 diye düşünüyorum.
  • Bir şekilde geliyor olması güzel .
    Taahhütle alıp da telefonu nakde çevirecek olan bir çok insan olacaktır .
    Bu da 2. el olarak piyasanın canlanması anlamına gelir .
  • Hepimiz de iyi biliyoruz ki tüm bu cihazları %25 ötv ve %18 k.d.v konuyor.İnanın tek sebep vergi. 1000TL'lik cihaza 430TL vergi koyup bize 1430Tl'lik faturayla satıyorlar. Çok yazık bize...
  • turkcell iş başında kazık gücünü konuşturacak
  • 600 euro luk telefon turkcelle birlikte 1000 euro ya türkiye ye gelir. Bu kazık gibi fiyatlar hepimize hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

600 euro luk telefon turkcelle birlikte 1000 euro ya türkiye ye gelir. Bu kazık gibi fiyatlar hepimize hayırlı olsun.

haklısın dostum bu yüzden online alışveriş sitelerinden temin ettim telefonlarımın çocuğunu.
    telefona gelince fiyatı 1300-1350 olursa benim için alınabilir. 3300 mah batarya, çelik yeleklerde kullanılan malzemeden yapılan kasa... ama gel gör ki turkcell yalan edicektir bizi.
  • Turkcell'in 4G ile ilgili haberinde Turkcell'e laf ayapan bi üye vardı. Yorum yazarsa ne yazıcağını merak ediyorum
  • Yeni modeller çıksada artık bizde S II gibi modelleri daha uygun fiyatlara alsak. Bunu androidi ilk kullananlardan birisi olarak söylüyorum ve hala kullanmaktayım. Bence S II gibi modeller hala yeterli performansa sahipler. Bence bu kadar para vermek gereksiz ama ben HD olmadan yapamam yapamıyorum diyenlere lafım yok.
  • Gelsinde artık bi şekilde demekten başka çare göremiyorum.
  • arasında kaldığım iki telefon

benim vodafone hattım var onu kullanmak istiyorum, şimdi bunlardan birini hatsız olarak alamaz mıyım?
  • Turkcell'den alma mecburiyetiniz yok herhalde. Madem turkcell bu kadar kazık kullanmayın ve sattığı telefonlarıda almayın. görende turkcell fahiş kâr koyup satış yapıyor zannedecek. Verdiğiniz tepkileri ulaştırma - maliye bakanlığına yazın...
  • fiyatlandırmayı dört gözle bekliyorum...
  • Türkcell in zamanında telefonu kapatıp açsan 2 köntör harcadığı günleri unuttun herhalde.Şuanda engüclü şebeke evet ama senden benden aldığı paralarla bu hale geldi ve aynı şekilde diğer hatlardan pahalı olmayada devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

arasında kaldığım iki telefon

benim vodafone hattım var onu kullanmak istiyorum, şimdi bunlardan birini hatsız olarak alamaz mıyım?

vodafone'a htc one x gelecek onu alın bence
  • ya bu telleri illaki turkcell den alacağız diye bir kayide yokki arkadaşlar biraz daha bekler piyasaya tm anlamıyla gelince elektro marketlerden temin edebiliriz ha onlarda çok mu ucuz olacak ama en azından turkcellden 500-600 tl ye yakın fark ediyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.