Şimdi Ara

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.442
Cevap
33
Favori
78.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Impressive

Fenerbahçe'de Khalkedon'un arkasında tenis kortları var şartlarını bilen arkadaşlar var mı ?

tam neresi olduğunu anlamadım ama o civarlarda arayıp sormuştum pahalı fiyatları vardı internetten telefon numaralrını bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

quote:

Fenerbahçe'de Khalkedon'un arkasında tenis kortları var şartlarını bilen arkadaşlar var mı ?

tam neresi olduğunu anlamadım ama o civarlarda arayıp sormuştum pahalı fiyatları vardı internetten telefon numaralrını bulabilirsin

Hocam şu anda yurtdışındayım, o yüzden arayamıyorum. Zaten burada oynamaya başladım ve çok keyif alıyorum. Burada kaldığım yerde kort beleş. Hocanında akşamlığı 12 TL :D Tam olarak Fenerbahçe tesislerinden sonra Khalkedon diye bir kafe var. 2-3 tane halı saha var yanında. Ve 2-3 tane tenis kortu var. İnternetten aradım bulamadımda.
  • Beyler bu sene Allah nasip ederse tenise başlayacağım. Nasıl bi raket almalıyım? Bir fikir verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaïr Ibn-La'Ahad

Beyler bu sene Allah nasip ederse tenise başlayacağım. Nasıl bi raket almalıyım? Bir fikir verebilir misiniz?

konuda geçmiş sayfalarda gerekli bilgileri bulabilirsin hocam hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Beyler bu sene Allah nasip ederse tenise başlayacağım. Nasıl bi raket almalıyım? Bir fikir verebilir misiniz?

Sağolasın hocam.

Ben internetten almayı düşünüyordum ama geçmiş sayfalardakileri okuyunca en iyisi gidip koklayarak almak.
  • quote:

quote:

quote:

Sağolasın hocam.

Ben internetten almayı düşünüyordum ama geçmiş sayfalardakileri okuyunca en iyisi gidip koklayarak almak.

sakın tek bir mağazaya gidip alma elinde olan modeli kakalamaya çalışıyorlar genelde görevlilerin tenis bildiği felanda olmuyor zaten ben tenis hocası bulmuştum maltepede bi mağazada ama adam o kadar pazarlamacılık yaptıki kıllanıp almadım raket almadan önce 3 mağaza gezdim farklı modeller oluyo hep fiyatta karşılaştırırsın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın hocam.

sakın tek bir mağazaya gidip alma elinde olan modeli kakalamaya çalışıyorlar genelde görevlilerin tenis bildiği felanda olmuyor zaten ben tenis hocası bulmuştum maltepede bi mağazada ama adam o kadar pazarlamacılık yaptıki kıllanıp almadım raket almadan önce 3 mağaza gezdim farklı modeller oluyo hep fiyatta karşılaştırırsın

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim.
  • quote:

Kort kirası saati 20 TL diye biliyorum. Ayrıca istanbul anadolu yakasında pek çok yerde belediyenin tesisi var, kort kiraları gündüz 15, akşam 20 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dia6l0

quote:

Kort kirası saati 20 TL diye biliyorum. Ayrıca istanbul anadolu yakasında pek çok yerde belediyenin tesisi var, kort kiraları gündüz 15, akşam 20 TL.

Hocam o Fenerbahçe deki yerin telefonu var mı ? İnternetten ulaşamadım.

Hekimbaşı Spor Tesisleri var Ümraniye Belediyesinin 25 TL saatlik ücreti, şimdi öğrendim.

Başka varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Başıbüyük'te bir kort daha buldum kapalı ışıklandırmalı 30 TL saatlik ücreti.
  • Hocam bende iki yıldır takip ederim ama bulunduğum ilin Şartlarından dolayı bi türlü oynamak nasip olmadı .bu sene universiteye başlayacagım .o zaman kesinlikle başlarım .Benide klübe dahil edebilirsiniz.
  • TTF 'de oyuncular kısmında yer almamiz için nereye başvurmamız gerekiyor.Lisanslı sporcular mı bunlar

http://i-kort.ttf.org.tr/OyuncuListesi.seam?cid=11167
  • ITF turnuvam başlıyor Cumartesi günü. 6-0, 6-0 yenilmeyiz umarım.

http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/men's-tournament/info.aspx?tournamentid=1100027080

• quote:

Orijinalden alıntı: Something

ITF turnuvam başlıyor Cumartesi günü. 6-0, 6-0 yenilmeyiz umarım.

http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/men's-tournament/info.aspx?tournamentid=1100027080

sen bildiğin .. turnuvaya katılmışın hocam
  • quote:

quote:

Elemelerdeki en iyi adam 1500. yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bu turnuvaya nasıl katılıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

quote:

Öncelikle ITF Tennis'ten 1 yıllık ITF IPIN üyeliği satın alıyorsun turnuvalara katılabilmek için. Fiyatı $55. Türkiye'de her hafta bir turnuva oluyor, onlara başvurabiliyorsun. Onun dışında çok param var diyorsan, yurtdışındaki turnuvalara da başvurabilirsin.Başvuru işlemi internetten oluyor. Turnuvaların katılım ücreti de $40.

Turnuvalarda ana tabloya kalırsan $118, son 16'ya kalırsan $200, çeyrek finale kalırsan $290, yarı finale kalırsan $480,finalde kaybeden $900, kazanan da $1300 kazanıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

quote:

Öncelikle ITF Tennis'ten 1 yıllık ITF IPIN üyeliği satın alıyorsun turnuvalara katılabilmek için. Fiyatı $55. Türkiye'de her hafta bir turnuva oluyor, onlara başvurabiliyorsun. Onun dışında çok param var diyorsan, yurtdışındaki turnuvalara da başvurabilirsin.Başvuru işlemi internetten oluyor. Turnuvaların katılım ücreti de $40.

Turnuvalarda ana tabloya kalırsan $118, son 16'ya kalırsan $200, çeyrek finale kalırsan $290, yarı finale kalırsan $480,finalde kaybeden $900, kazanan da $1300 kazanıyor.

hakkaten paran varsa girebiliyormuşsun 2 yıla ben ana tabloya kalır duruma gelirim paramızı çıkartacak duruma gelelim öyle katılırız
  • Dostlar

Follow Through ve Brush Up'ın tam Türkçe'si nedir ? Yani birine öğretirken bunların yerine Türkçe ne dersiniz :D

Ekleme: Ben tenis oynamaya Ramazanda başladım. Burada 6'da iftar yapıyorum. İftarda yediğim sadece ufak bir sandviç (2 tost ekmeği arasına) bir kutu sprite. Yiyecek başka birşey yok. Sıcaklık 40 45 derece güneş battıktan sonra bile 35 üzeri. 1-1.5 saatlik yoğun antrenmanda canım çıkıyor. Ramazan sonra normal bir zamanda bir maçta bu kadar yorucu ve bitirici geçer mi ? Şu anda çalışmamda hoca sürekli bir fore bir back top atıyor bir oraya bir buraya koş canım çıkıyor. Maç daha mı yorucudur ?

Ekleme: Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak. Forehand'i tatlı tatlı vurunca problem yok. Top güzelce gidiyor karşı tarafta münasip bir yere düşüyor. İstediğim yere de düşürebiliyorum. Lakin sert vurmak istediğim çok yükseliyor top ve genelde dışarıya düşürüyor. Hem sert hemde paralel vurmak için özel yapmak gereken birşey var mı ?

Not: Beyler son bir kaç gündür sürekli olarak Federer'in maçlarını izliyorum Youtube'dan. Adamda seri katil psikopat bir tip var. Bakışları her an cinayet işlemeye müsait. Tepkisiz. Nadal sevimli. Djokovic sevimli. Ama Federer farklı herifte rahatsız insan bakışı var. Katile benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressive -- 10 Ağustos 2012; 17:18:05 >
  • http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/men's-tournament/info.aspx?tournamentid=1100027080

Elemelerde ilk turu bay geçtim Hatta elemeye katılan da baya bir az, maçımı kazanırsam direk anatabloya kalıyorum, zor gerçi ama.

Muhtemel rakiplerimden Andrea Basso, Filippo Volandri'den(25 numaraya kadar yükselmişti, şu an dünya 81 numarası) set almış geçen sene, tırsmadım değil.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.