Şimdi Ara

LG OPTIMUS BLACK P970 GINGERBREAD 2.3 ve ICS 4.0.4 ROOTLU ROMLAR (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
12
Favori
109.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagdas_f1

hocam benim telefonda 30b var sd karta bişey atmak istediğimde 50 kb ile anca atıyor. önceden böyle değildi çözümü yok mu ?

sdcard hiz sikintisi yasanmakta. bi sonraki rom güncellemelerini bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

hocam benim telefonda 30b var sd karta bişey atmak istediğimde 50 kb ile anca atıyor. önceden böyle değildi çözümü yok mu ?

direk üzerine BIN_LGP970_SEA_V30C_00.zip yüklicem bi sorun olmaz dimi abi?
  • quote:

quote:

quote:

direk üzerine BIN_LGP970_SEA_V30C_00.zip yüklicem bi sorun olmaz dimi abi?

yukleyebilirsin.
  • Arkadaşlar Piltüketimine girip Bakıyorum Android IS %40 larda çıkıyor.En Çok Pili O harcıyor.Bu neden Böyle?Acaba ıcs telefonlarla uyumlu değil mi?
  • Arkadaşlar telefona rom yüklerken telefon kapanmış bir daha açılmamıştı. Tamire verdim tamirden bizi uğraştırma diye geri gönderdiler. Bildiğiniz bir yer var mı istanbul'da götüreyim tamir ettirebileceğimiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARYEL

Arkadaşlar Piltüketimine girip Bakıyorum Android IS %40 larda çıkıyor.En Çok Pili O harcıyor.Bu neden Böyle?Acaba ıcs telefonlarla uyumlu değil mi?

Ics de normali bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Hanımda da Samsung Duos 4.0 var onda pil tüketiminde android os %14 android sistemi %2 Benimki(p970 v30a ICS) android şu an %32 androisd sistemi %7 NEDEN ACABa????
  • NAVİTEL Navigasyon programın yeni türkiye haritası çıktı 1gb boyutunda bayağı detaylı bir harita olmuş.
    Türkiye Haritası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupsik -- 18 Şubat 2013; 21:58:02 >
  • sırf teşekkür için online oldum arkadaşlar minettarım size

• sırf teşekkür için online oldum arkadaşlar minettarım size
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint42

sırf teşekkür için online oldum arkadaşlar minettarım size

Yardimci olabildiysek ne mutlu bize.

• ARKADAŞLAR BOOTLOADER KIRILDI!!!
    Optimus Black'e recovery yükleyebiliyoruz!!!
    İşlem için telefon rootlu olmalı.

Diğer metod'ta kerneli değiştirmek zorunda kalıyorduk. Bu yöntemle herşey orjinal kalıyor.

Kırık Orjinal v30 u-boot : u-boot.img indir ve sdcarda kopyala.
    ANDROİD TERMİNAL yükle ve aşasğıdaki kodları uygula.
    su 
    dd if=/sdcard/u-boot.img of=/dev/block/mmcblk0p2
    reboot

Son versiyon RECOVERY yükleme:
    recovery.img indir ve sdcarda kopyala.
    Aşağdaki kodları terminalde uygula:
    su 
    dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p4
    reboot

ÜSTEKİ YÖNTEMLE YÜKLEMEKTE ZORLUK ÇEKEN ARKADAŞLAR, lgp970_cwm_installer.exe DOSYAYI İNDİRİP WİNDOWS'DAN YÜKLEYEREK İŞLEMİ DAHA KOLAY GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

KAPALI TELEFONDAN RECOVERY'E GEÇİŞ:
    G ve SES+ tuşlarına basılı tutarak telefonu açıyoruz. Recovery'e geçene kadar iki tuşu basılı tutuyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupsik -- 24 Şubat 2013; 14:33:04 >

• Izs yuklemistim mackay veya orjinal rom yuklemek icin recovery den
    mi yuklemeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: smrx

Izs yuklemistim mackay veya orjinal rom yuklemek icin recovery den
    mi yuklemeliyim

Orjinal romu Smartflash tool ile yukleyebilirsin.
    Birinci sayfada romlar mevcut.
    Telefonu rootladıktan sonra üstte paylaştığım u-boot ve recovery yükle.
    Bu işlemden sonra orjinal romu cwm recovery den backup`la.
    sonra diģer custom romlari recovery`den yükleyebilirsin.
    Recovery`den backup geri alabilir romlar arasinda hizli gecis saglayabilirsin.

• çok teşekkürler verdiğiniz bilgi ve programlar çok işime yaradı,yanlnız linkleri yenileyebilirseniz sevinirm o da sorun olmadı google dan buldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmatrix

çok teşekkürler verdiğiniz bilgi ve programlar çok işime yaradı,yanlnız linkleri yenileyebilirseniz sevinirm o da sorun olmadı google dan buldum :)

Rica ederim.
    Hangi linklerden bahsediyorsun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asihancan

ben lg-firmware-list sitesinden rom indirdim ama smartflashtan mı güncelleyebilirim yoksa baska bi yontemlemi? indirdiğim dosya kdz formatında...

KDZ dosyalari kdz updater programiyla yukleyebilirsin. Bir problem var lg su anda bu programla yuklemeyi izin vermiyor. sanal http server kurman gerekiyor.

peki ilgin için tşk ler hocam peki senin verdiğin türkiye 20 versiyonunu yuklesem sonra güncelleme yapsam güncellermi acaba?..
  • quote:

quote:

quote:

ben lg-firmware-list sitesinden rom indirdim ama smartflashtan mı güncelleyebilirim yoksa baska bi yontemlemi? indirdiğim dosya kdz formatında...

KDZ dosyalari kdz updater programiyla yukleyebilirsin. Bir problem var lg su anda bu programla yuklemeyi izin vermiyor. sanal http server kurman gerekiyor.

peki ilgin için tşk ler hocam peki senin verdiğin türkiye 20 versiyonunu yuklesem sonra güncelleme yapsam güncellermi acaba?..

Cwm siz olan (rootsuz) yuklersen guncelleme yaparsin.yalniz turkiyeden alinan telefon ise v20d yi kur.mantiken. guncelleme servisi telefonun satildigi ulke romunu yukler.
    Online guncelleme icin kesilmeyen internet ve notebook uzerinden yapmalisin. Islem aninda. Elektrik giderse tugla olur.
    Birinci sayfada tum romlar mevcut. Bence mac era aramaya gerek yok.

• quote:

quote:

çok teşekkürler verdiğiniz bilgi ve programlar çok işime yaradı,yanlnız linkleri yenileyebilirseniz sevinirm o da sorun olmadı google dan buldum :)

Rica ederim.

SmartFlashTool_External.rar bu link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djmatrix -- 24 Şubat 2013; 13:10:00 >
  • quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

SmartFlashTool_External.rar bu link

ok.
    yeniden yukledim.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.