Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
968.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bi yardımcı olursanız sewinirim 2 aydır bi şarkı arıom ama bulamadım bnde upload ettrıdm ama gerçek adı degıl

http://www.hemen.paylas.com/download/1592623/dj_greenlantern_-_hip_hop_-_best_remixes_ever.mp 3.html

upload sitesi bu 50.saniyeden sonra bşlıo şarkı bi yardımcı olursanız sewinirim
  • ya bi turku olmuo

http://www.hemen.payla s.com/download/1592623/dj_greenlantern_-_hip_hop_-_best_remixes_ever.mp 3.html

boşluklara dıkkat
  • ya bi şarkı var yardım ederseniz r&b bi şarkı zenci sesli adamlar söylüyoo arada ince seli bi kadın çıkıyo hatta japon kadınların sesine benziyoo şöyle bişey söylüyoo ifyou dıt dıt dıt dıtıdıtıtıtıtı sonundada kadın bağırıp tik tik tik diyoo sonra tekrar zenciler söylüyıı hatta bişaç zenci ardı ardına söylüyooodıtdıdıtdıdıt dıtıdıtı dıttıdıtıdtıdı gibi bi melodiihatta arada çıkan jopan sesli kadın ingilizce söylüyo ama şöyle bişey diyoo if you go to mine falan filan salladım hee bi yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_forever

ya bi şarkı var yardım ederseniz r&b bi şarkı zenci sesli adamlar söylüyoo arada ince seli bi kadın çıkıyo hatta japon kadınların sesine benziyoo şöyle bişey söylüyoo ifyou dıt dıt dıt dıtıdıtıtıtıtı sonundada kadın bağırıp tik tik tik diyoo sonra tekrar zenciler söylüyıı hatta bişaç zenci ardı ardına söylüyooodıtdıdıtdıdıt dıtıdıtı dıttıdıtıdtıdı gibi bi melodiihatta arada çıkan jopan sesli kadın ingilizce söylüyo ama şöyle bişey diyoo if you go to mine falan filan salladım hee bi yardım edin

Teriyaki Boyz - Tokyo Drift
  • arkadaşlar bu metro fm in son çıkardığı exculisive şarkıların bi listesini yapıp koysak şuraya güzel olmaz mı
  • arkdslr mrb geçen sene bi parça vardı kız parçanın sonunda extacy falan diyo metro fm de çok sık çalıyordu yardım ederseniz sevinirim
  • dostLar yaa ben iki şarkı arıorm kafayı yicem buLamıorm bi türLü.. daLga geçmeyin ama birinci underground tarzı usherın sesine benzio şürekLi manıt manıt to do way or you flow manıt manıt manıt manıt gibi.. ikiniside gLobaL deejays tarzı sürekLi thirty five thirty five dio.. yardımcı Olursanız çok sevirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Orjinalden alıntı: HDX

selam arkadaşlar bir parça arıyorum metro fm de çıkıyo arada hareketlii bir parça şarkıda şöyle bir yer varr söyleyen eleman MİLANNNNNNNNNNNNNNNNn diye bağırıyor yada İRANNNNNNNNNNNNNN aynen böyle arkadaşlar ancak bu kadar tarif edebilirim bilen arkadaşlar varsa orjinal adını lütfen söylesin tsk ler

DJ Alligator Ft. Arash - Iran Iran

Kardeşim Allah razı olsun evet bu şarkıı çok teşekkürler saolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackal55

dostLar yaa ben iki şarkı arıorm kafayı yicem buLamıorm bi türLü.. daLga geçmeyin ama birinci underground tarzı usherın sesine benzio şürekLi manıt manıt to do way or you flow manıt manıt manıt manıt gibi.. ikiniside gLobaL deejays tarzı sürekLi thirty five thirty five dio.. yardımcı Olursanız çok sevirim..

Chris Brown - Run It

Venice Beat - 2525
  • dostum aLLah razı Olsun senden yaa.. çok makbuLe geçti.. çok çok sağoL..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker_k85

arkdslr mrb geçen sene bi parça vardı kız parçanın sonunda extacy falan diyo metro fm de çok sık çalıyordu yardım ederseniz sevinirim

Sin Plomo - It's You
  • tşk ederim 1 senedir bu parçayı arıyorum
  • yarın listeler geliyor millet
  • Arkadaşlar bu aralar metro fmde bir şakı çalıyor.Nakaratında şöyle bir yer var.okunuşunu yazıyorum ben size ...nasıl yazıldığını bilmiyorum."LO ŞANTAMİİİ RE KANTAARRRRREEEEE" BU PARÇANIN İSMİNİ İSTİYORUM.AMA HİÇBİR YERDEN BULAMADIM.BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN.HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER
  • merak ettiğiniz parça TUTO CUTUGNO - L Italiano
  • KARDEŞ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN.ÜZTÜMDEN BİR YÜK KALKTI SANKİ.ÇOK SAĞOL.
  • slmlar. benımde metro fm de duydugum bı parca vardı...gerci 1-2 ay oluo ama... bı bayan sureklı I can feel you in my hearth gibisinden sözler söluodu vokalin sesi calabria daki tarzda... club muziği.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim
  • Herkese slmlar foruma yeni katıldım.2 haftadır aradıgım bır sarkı war.bı adam soyluyor ama sarkıyı pek dınleme fırsatı bulamadım.sarkının bi yerinde (sankı araba ara gazı gıbı:P) ıhnnnnııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı dıye surup gıdıyor.Cok ıpucu yok sarkıyla ılgılı ama belkı duyan bırısı vardır.yrdmcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt85

Herkese slmlar foruma yeni katıldım.2 haftadır aradıgım bır sarkı war.bı adam soyluyor ama sarkıyı pek dınleme fırsatı bulamadım.sarkının bi yerinde (sankı araba ara gazı gıbı:P) ıhnnnnııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı dıye surup gıdıyor.Cok ıpucu yok sarkıyla ılgılı ama belkı duyan bırısı vardır.yrdmcı olursanız sevınırım

http://forum.donanimhaber.com/m_8255131/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: mEaDowW

http://forum.donanimhaber.com/m_8255131/tm.htm

Ya bu lınkte neyı kastettıgını anlayamadım sana zahmet sarkı ısmı alsam daha ıyı olur
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.