Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
968.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu fransız kadın şarkıcı dediğiniz Amel Bent.. şarkının adı da Ma philosophie
  • indirme programı olarak lime wire yi tawsiye ederim.. aradığın herşey çıkıyor.. emule kullanın diecem kurulumu çok kasıcı..ben lime wire de 1970 lere ait türk sanat müzikleri buldum.. dinliyomuyum die sormayın çünkü hayır.. sadece bağlantı boşa gitmesin die uğarışıyom.. biraz kabalık olacak ama E1 kullanıyorum da :) .... Lime Wire yi şiddetle tavsiye ederim
  • ben yoktum ortalık şenlenmiş yaws
  • ben de metro şarkılarını limewire dan kolaylıkla bulabiliyorum
    aynen şiddetle ben de tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurel

ben de metro şarkılarını limewire dan kolaylıkla bulabiliyorum
    aynen şiddetle ben de tavsiye ederim...

ares de gayet iyi bu konuda tawsiye edilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimSevinc

şu fransız kadın şarkıcı dediğiniz Amel Bent.. şarkının adı da Ma philosophie

bu şarkı çok eski bir şarkı bizim dediğimiz değil
  • mıllet yokmu ya onair play chartta 1 numara olan sarkının ısmını bulan yaaaa
  • arkadaşlar şu dört şarkıyı arıyorum. kendisinde olan veya indirebileceğim yeri belirtebilen olursa sevinrim(tabi kazaa, ares dışında hiçbirinde yok)

rosey- love
    melanie c- never be the same again
    mary j blige- family affair
    de javu- i cant stop

bunlar çok güzel şahane eski parçalar aradabir metro fm'de de çalınıyorlar tabi. bulabilen olursa bana msj atsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: abbreviation

arkadaşlar şu dört şarkıyı arıyorum. kendisinde olan veya indirebileceğim yeri belirtebilen olursa sevinrim(tabi kazaa, ares dışında hiçbirinde yok)

rosey- love
    de javu- i cant stop

bunlar çok güzel şahane eski parçalar aradabir metro fm'de de çalınıyorlar tabi. bulabilen olursa bana msj atsın...

imeshe bakmanı öneririm ayrıca ares de war dikkatli bak istersen
  • arkadaşlar bende bir şarkıyı merak ediyorum da adını ya da sözlerini hiç anlayamadım tek anladığım arka fondaki kadın sesi şöyle "nanananenene nananenene" böyle bişeyler metro fm'de bu aralar çok sık çalıo bana adını bulabilir misiniz?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: brock2003

arkadaşlar bende bir şarkıyı merak ediyorum da adını ya da sözlerini hiç anlayamadım tek anladığım arka fondaki kadın sesi şöyle "nanananenene nananenene" böyle bişeyler metro fm'de bu aralar çok sık çalıo bana adını bulabilir misiniz?????

parçanın adı Esena mono(Summer Dance radio)
    sanatçı Kaiti garbi
  • Bugün 04,07,06 sabah saat 10 gibi çalınan parçanın adını bilen var mı
    Yaklaşık 10 yıl öncesine ait bir parça
  • ya beyler hadi bi yardım be geçenlerde metroda duydum 2 kez çok kalın sesli bi adam söylüyo şarkıyı konuşarak başlıyo çok iyi hatırlıyamıyorum lütfen bi yardım edin arada galiba ufaktan keman ritimleri giriyodu çok kalın sesli bi adam söylüyo...
  • meraba ben metroda çıkan zenci bir kadını arıyorum şarkının ismi ı don t wanna know bu şarkıyı şimdi marıo wınans söylemekte bana zenci kadının ismi varsa bu şarkıyı gönderin tşk
  • bende senden bu konuda yardım isteyebilirim umarım ben zenci bir kadın var slov şarkı parçanın adı ı don t wanna know bu şarkıyı şimdilerde marıo wınans söylüyor sen de varsa bana gönderebilirmisin mailim felicita_serdar@hotmail.com tşk ayrıca sana yardım ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

quote:

Orjinalden alıntı: abbreviation

arkadaşlar şu dört şarkıyı arıyorum. kendisinde olan veya indirebileceğim yeri belirtebilen olursa sevinrim(tabi kazaa, ares dışında hiçbirinde yok)

rosey- love
    de javu- i cant stop

imeshe bakmanı öneririm ayrıca ares de war dikkatli bak istersen

gerçe biraz geç oldu ama şarkıları limewire'den buldum. ilgin için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar............
    ben yaklaşık 1 aydır metro exlusive diye çalan parçayı arıyorum...
    yaklaşık 2 hafta önce listedeydi şu an yok....
    parça ayrıca esamo mono remix değil.........
    parçada geçen sözler......
    dj similanka tam olarak anlayamıyorum fakat bir bayan giriyor...
    nananana nananana diye devam ediyor...
    şu an metro nun tum listesini infirdim nerdeyse ama yok....
    yardımcı olursanız sevinirm....
  • 1-daha once sordugum sarkının sozleri geldi aklıma şöle ki-all i need it just some time to make up my mind fln dı yardımcı olun lutfen
    2-bi de yine hareketli tempolu bi şarkı var ama böle bi yerinde muzik yavaşlıo san fransisco fln dio????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikaru -- 14 Temmuz 2006; 13:05:15 >
  • ben birinci sarkımı buldum bosson-a little more time
  • quote:

Orjinalden alıntı: hikaru

1-daha once sordugum sarkının sozleri geldi aklıma şöle ki-all i need it just some time to make up my mind fln dı yardımcı olun lutfen
    2-bi de yine hareketli tempolu bi şarkı var ama böle bi yerinde muzik yavaşlıo san fransisco fln dio????

2- global deejays - sound of san fransisco
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.