Şimdi Ara

Sistem 1-9 nedir nasıl oynanır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
213.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistem 1-9 nasıl oynanır fiyat neye göre hesaplanır örnek olarak kabaca 7 nisanda oynanacak maclardan bir sistem 1-9 örneği çıkarabılırmısınız acaba

• En basit haliyle anlatıyım. İşin içine MBS falan girerse iyice karışır. 3 tane maçı banko işaretleyeceksin. O 3 maç mutlaka tutmalı. İddaa'da Sistem 1-9 oynarken misli işaretlemediğin sürece 10 Lira tutar bu değişmez. Yani 10 tane ayrı kupon yapıyorsun demek. Bankoların A B C maçları olsun geriye kalan 9 maç da alfabedeki diğer harfler olsun. Aşağıdaki gibi 10 tane kupon yapmış olursun. Bu kuponlardan kaçı tutarsa o kadar para alırsın. A B C maçları banko olduğu için her kuponda yer alır. Bu maçlardan birinin yatması demek bütün kuponların yatması demek.
    (A x B x C) x D
    (A x B x C) x E
    (A x B x C) x F
    (A x B x C) x G
    ...
    ...
    ...
    (A x B x C) x L
    (A x B x C) x D x E x F x G x H x I x J x K x L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastianbjk -- 7 Nisan 2012; 2:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

En basit haliyle anlatıyım. İşin içine MBS falan girerse iyice karışır. 3 tane maçı banko işaretleyeceksin. O 3 maç mutlaka tutmalı. İddaa'da Sistem 1-9 oynarken misli işaretlemediğin sürece 10 Lira tutar bu değişmez. Yani 10 tane ayrı kupon yapıyorsun demek. Bankoların A B C maçları olsun geriye kalan 9 maç da alfabedeki diğer harfler olsun. Aşağıdaki gibi 10 tane kupon yapmış olursun. Bu kuponlardan kaçı tutarsa o kadar para alırsın. A B C maçları banko olduğu için her kuponda yer alır. Bu maçlardan birinin yatması demek bütün kuponların yatması demek.
    (A x B x C) x D
    (A x B x C) x E
    (A x B x C) x F
    (A x B x C) x G
    ...
    ...
    ...
    (A x B x C) x L
    (A x B x C) x D x E x F x G x H x I x J x K x L

Mesele dostm yarınki maclardan sistem 1-9 ornek vermek gerekirse şöyle bir kupon yapıcam dogru mudur

BANKOLAR ORAN

231-Freiburg-Nürnberg= MS 1 1.85
    233-Stuttgard-Mainz = MS 1 1.80
    231-Cagliari-Inter = MS 2 1.70
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Diğer Maçlar

302-iBB-Gençlerbirliği=MS 1 1.80
    305-Samsun-Sivas =MS 1 2.15
    234-Wolfsburg-Dortmund=KG VAR 1.50
    292-Espanyol-R.Sociedad=MS 1 1.70
    206-sunderland-Totenham=MS KGVAR 1.55
    301-Bursa-Gaziantep Ms= 2 3.25

Bu maçlardan bankolar kesin tutacak daha sonra diğer maclardan tutanlar bankoların toplan oranlarıyla mı çarpılacak ?

• Hayır bankolar dışında 9 maç yazarsan sistem 1-9 oynayabilirsin. Bu yazdığında 6maç var sistem 1-6 olur. 7Lira ödersin. İlla sistem 1-9 oynamak zorunda değilsin. Kaç maç bulduysan ona göre sistem oyna. Bankolar dışında güvendiğin 5 maç varsa sistem 1-5 oyna, 6 maç varsa 1-6 oyna...
    Yukarda yazdığın maçlara göre sistem 1-6 oynarsan bankolar tutarsa oranlarının çarpımı 5,6... Atıyorum bankolar dışında İBB Samsun Espanyol ve Bursa maçları tuttu.
    5,6 x 1,8= 10
    5,6 x 2,15= 12
    5,6 x 1,7= 9,5
    5,6 x 3,25=18,5
    Toplam 50 lira alırsın.
    Ayrıca yukardaki yazdığın bütün maçların MBS'si 3 sanırım. Eğer hepsi 3ise sistem 1-6 oynarken 3 banko yazmana gerek yok. 2 tane banko da yazabilirsin. Sistem kuponlarında oynadığın banko maç sayısı + en düşük sistem kombinasyonu (1-6 olduğu için 1) bütün maçlar arasında MBS'si en çok olan maça eşit veya fazla olmalıdır... Biraz karışık ama açıklamaya çalışıyım. Diyelim ki 6 tane maçından 5'inin MBS'si 3 birininki 4. Sistem 1-6 oynayabilmek için banko maç sayısı + 1 =en az 4 olmak zorunda. yani 3 banko yazmalısın. Ama bütün maçların MBS'si 3 olursa banko maç sayısı + 1= en az 3 olmak zorunda. O da 2 banko demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastianbjk -- 7 Nisan 2012; 3:38:50 >

• quote:

Hayır bankolar dışında 9 maç yazarsan sistem 1-9 oynayabilirsin. Bu yazdığında 6maç var sistem 1-6 olur. 7Lira ödersin. İlla sistem 1-9 oynamak zorunda değilsin. Kaç maç bulduysan ona göre sistem oyna. Bankolar dışında güvendiğin 5 maç varsa sistem 1-5 oyna, 6 maç varsa 1-6 oyna...
    Yukarda yazdığın maçlara göre sistem 1-6 oynarsan bankolar tutarsa oranlarının çarpımı 5,6... Atıyorum bankolar dışında İBB Samsun Espanyol ve Bursa maçları tuttu.
    5,6 x 1,8= 10
    5,6 x 2,15= 12
    5,6 x 1,7= 9,5
    5,6 x 3,25=18,5
    Toplam 50 lira alırsın.

Anladım dostum sistem 1-9 da 3 banko mac yazıyorsun ve daha sonrada 9 mac yazıyorsun ,yardımcı oldugun için tesekkürler yarın bir sistem 1-9 oynayalımda öğrenelim iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: UnknownArtist17

quote:

Hayır bankolar dışında 9 maç yazarsan sistem 1-9 oynayabilirsin. Bu yazdığında 6maç var sistem 1-6 olur. 7Lira ödersin. İlla sistem 1-9 oynamak zorunda değilsin. Kaç maç bulduysan ona göre sistem oyna. Bankolar dışında güvendiğin 5 maç varsa sistem 1-5 oyna, 6 maç varsa 1-6 oyna...
    5,6 x 1,8= 10
    5,6 x 2,15= 12
    5,6 x 1,7= 9,5
    5,6 x 3,25=18,5
    Toplam 50 lira alırsın.

Anladım dostum sistem 1-9 da 3 banko mac yazıyorsun ve daha sonrada 9 mac yazıyorsun ,yardımcı oldugun için tesekkürler yarın bir sistem 1-9 oynayalımda öğrenelim iyice

Son mesajıma ekleme yaptım. MBS ile ilgili

• Bu sistem 1-9 konusunda tam bilgim yokta bizim arkadaş şöyle oynamış.

10 maç yazmış. Maçlardan 1 tanesini banko işaretlemiş. Banko 1 maç tuttuktan sonra her tutan maç için para alıyormuş.

Benim sormak istediğim sistem 1-9 da sadece 1 banko işaretlesekte oluyor mu ? Siz 3 bankodan söz etmişsiniz konuda. Arkadaş mbs ne olursa olsun ben 1 banko işaretliyorum diyor.
  • Abi şu sistem işini nesinede bir kupon kaydederek sonra da sistem ayrıntılarından bakın emin olun her şey çözülecek. Eğer o bankosu arkadaşının fener maçıysa yani (mbs1 ise) olur çünkü ben zaten bir kuponda(misli kuponda) fenerin maçı yanına istediğim bir maçı ekleyebiliyorum. Sistem olayını gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar. İddaa ve diğer bürolar sadece teker teker uğraşmayasın diye çıkarmışlar bu sistemi. Yoksa isterseniz siz teker teker uğraşa da bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Bu sistem 1-9 konusunda tam bilgim yokta bizim arkadaş şöyle oynamış.

10 maç yazmış. Maçlardan 1 tanesini banko işaretlemiş. Banko 1 maç tuttuktan sonra her tutan maç için para alıyormuş.

Benim sormak istediğim sistem 1-9 da sadece 1 banko işaretlesekte oluyor mu ? Siz 3 bankodan söz etmişsiniz konuda. Arkadaş mbs ne olursa olsun ben 1 banko işaretliyorum diyor.

12 maç oynarsın
    3 maç banko işaretlersin bunlar gelirse geriye kalan 9 taneden tutan kadar para alırsın şöyle
    3 bankonun çarpımı oranı 3 diyelim alttan 5 oranlık geldi
    3*5= 15

birde 4 lük maç geldi diyelim
    3*4 = 12

başka maç gelmez ise

15+12= 27 tl para alırsın
  • 7 sene önceki konuyu hortlatmış gibi olmayayım ama sistemlerin hepsi çöptür hic bi halta yaramaz
    Örnek verim size
    Sen simdi 3 banko yazdın oranlarıda 5 olsun sistem 1-9 a alcak senden 10 lira
    Simdi buraya dikkat edin adam bankolari bulduktan sonra 2 oranlı bi mac bilse 5x2=10 lira alinca aa bak para.cikti geri kalan kâr olcak sanıyor simdi burda atladınız bisey var sen bu 5 oranlı banko ztn bulamican he buldun cok guzel simdi o 10 lira verdin sistem parasini bu buldun bankolarla mislide carp bakalim ne cikcak 5x10=50 lira sonuc olarak ztn sistemli sistemsiz o bankolari sen gozden cikarmissin gelmezsw her sekilde yatiyosun yani zarar 40 tl bu 40 kac mac bulman lazim 1.50 oranli bulcan yeri gelcek 1.20.cikcak hep 2 3 oran nere.buluyon yani banko disi en az 6.7 mac bilcenki parayi karsilasin peki bu nedir simdi amelelik degilmi misli oynasam 3 macta.50 alcan parayi 10 mac bularak alcaksin hepsini bilmedin surece sistemlerin hepsi coptur bu iddaa baronlari gece gunduz.senin cebindeki 3 kurus parayi almak icin ugrasiolar sen kazan diye degil nesinede 1 hafta boyunca butun sistemleri denedim bankolu 1-9 bankosuz 1-9 bankolu 3-15 bankosuz 3-15 ne kadar hesap kitap yapsamda.hep.zararda ben cikiodum.bu sistemleri yapanlar.cok kurnaz her mac basina parayi senden pesin alio yani 4 5 oran yakalicanki o paralar.ciksin kâra.geç adamlarda bunu hesap etmis ztn kesinlikle qma kesinlikle 2 oranlardan yaptin sistemlerden hayir bekleme banko oranı onemli degil burda bakin dikkatinizi cekiom banko orani 1.10 olmus 10 oran olmus hic onemli degil insanlar.burda cok.yanilgiya dusuyoe nedenmi? 50.oran bankoda yakalasan bunu sisteme verdin parayi sistemsiz olarak oynadinda hangi sistemi yaparsan yap hep zararda olursun cunki banko ne demek kesin gelicek madem kesim geliyor.misli basarsın
    Sistemde kazanmanin 2 yolu vardir
    1 butun maclar gelcek
    2 banko dışında yazdin oranlar saglam olcak en az 4 olcak ve sistem kuponuna misli basicaksin cunki adamlar ole bi ayarlamiski 10 mactan 7 tanesini.bildin halde paran zor.cikio hele 1.50.gibi oranlarsa.hic cikmio senin burda kazancan extra 1 2 mac olsun hadi diyelim sistem 1 de aldim para sakiz parasi olur sisteme 10 vurursan gene 3 5 kazanirsin yada 4 oranli.maclar bulursun ustune misli basarsin mac.basina.10 degilde 100 kazanirsin tabi 4 oranli maclarada.100 basmak enayiliktir
    Gordunuz gibi sistem denilen oyun çöptur gereksizdir
    Adamlar bu sistemleri hazirlarken senin 5 oran 10 oran bulmani hesap etmis ona gore parasinida fazla koymus senden 9 maca 10 lira alirken 2 oranlari bulcani hesaplamiski adam 6 tane 2 oran mac bulki kara geç demis yani 12 lira kazandin 3 lira kâr ne o 6 mac buldun 2 orandan ama bulursun 5 oranlı 2 maç paran cikti hadi gitte bul.bakalim bankolu hele hic saymiyorum kac oranli.bankon varsa sisteme verdin parayi carp.bakalim sistemsiz mislide.ne gecio eline ben 2 hafta.gece gunduz.analiz.yaptim.bu konuda hepsi coptur gereksizdir
    Her yaptin extra sistem ana parandan kesinti yapar
    Ustune senden fazla alir
    5 maca sistem 4 5 yaparsin 100 lira alirsin
    5 maca sistem 3 4 5 yaparsin 70 lira alirsim 3 mac bildindede eline çöp parasi gecer 5 orqnli degilse maclar gordunuz gibi bu sistemleri yapanlar.cok ustaca hazirlamis inan 2 mac oyna misli aban cok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Simdi size 2 mac oynucam bankolu 1-9 bankosuz 1-9
    Bankosuz oynayalim once 9 mac yazdin sistem 1-9 yaptin 10 lira alir senden bu parayi nasil cikarican
    1.50 oranlı 7 mac buldun 7x1.50= 10 lira 50 kurus
    8 mac kazandin 2 lira kazandın gule gule harca 8 maca 2 lira kazandin
    Bankolu oynayalim
    Banko oranın 5 olsun gene 1.50 oran buldun
    5x1.50=7.50 lira
    5 oran bankona sistemde verdin paranın sistemsiz karsilgi 5x10=50 lira sonuc olarak bankon gelicek yoksa her sekilde yatiyosun
    7.50x7=52 lira ne kârdasın 2 lira kac mac karsiligi 7 mac!!!
    Sistemsiz bankona oynasan alcan parayi sistemlide 7 mac fazladan yazarak kazandin
    Hadi 1 mac daha kazandin kârın 10 lira
    5 banko artı 8 macin karsiligi 10 lira gule gule harca kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.