- x
Sistem 1-9 nedir nasıl oynanır ?
8 Cevap89653 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

119 Mesaj
7 Nisan 2012; 2:03:54 

Arkadaşlar sistem 1-9 nasıl oynanır fiyat neye göre hesaplanır örnek olarak kabaca 7 nisanda oynanacak maclardan bir sistem 1-9 örneği çıkarabılırmısınız acaba

1090 Mesaj
7 Nisan 2012; 2:34:05 

En basit haliyle anlatıyım. İşin içine MBS falan girerse iyice karışır. 3 tane maçı banko işaretleyeceksin. O 3 maç mutlaka tutmalı. İddaa'da Sistem 1-9 oynarken misli işaretlemediğin sürece 10 Lira tutar bu değişmez. Yani 10 tane ayrı kupon yapıyorsun demek. Bankoların A B C maçları olsun geriye kalan 9 maç da alfabedeki diğer harfler olsun. Aşağıdaki gibi 10 tane kupon yapmış olursun. Bu kuponlardan kaçı tutarsa o kadar para alırsın. A B C maçları banko olduğu için her kuponda yer alır. Bu maçlardan birinin yatması demek bütün kuponların yatması demek.
(A x B x C) x D
(A x B x C) x E
(A x B x C) x F
(A x B x C) x G
...
...
...
(A x B x C) x L
(A x B x C) x D x E x F x G x H x I x J x K x L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebaStianbjK -- 7 Nisan 2012; 2:35:03 >

Uzun kollu sarı-siyah İstanbulspor forması arıyorum. Eski yeni farketmez. Bulabilecek varsa lütfen mesaj göndersin...
√ Ŀλ мλиσ đε Ð10Ѕ

119 Mesaj
7 Nisan 2012; 2:56:26 

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

En basit haliyle anlatıyım. İşin içine MBS falan girerse iyice karışır. 3 tane maçı banko işaretleyeceksin. O 3 maç mutlaka tutmalı. İddaa'da Sistem 1-9 oynarken misli işaretlemediğin sürece 10 Lira tutar bu değişmez. Yani 10 tane ayrı kupon yapıyorsun demek. Bankoların A B C maçları olsun geriye kalan 9 maç da alfabedeki diğer harfler olsun. Aşağıdaki gibi 10 tane kupon yapmış olursun. Bu kuponlardan kaçı tutarsa o kadar para alırsın. A B C maçları banko olduğu için her kuponda yer alır. Bu maçlardan birinin yatması demek bütün kuponların yatması demek.
(A x B x C) x D
(A x B x C) x E
(A x B x C) x F
(A x B x C) x G
...
...
...
(A x B x C) x L
(A x B x C) x D x E x F x G x H x I x J x K x L

Mesele dostm yarınki maclardan sistem 1-9 ornek vermek gerekirse şöyle bir kupon yapıcam dogru mudur

BANKOLAR ORAN

231-Freiburg-Nürnberg= MS 1 1.85
233-Stuttgard-Mainz = MS 1 1.80
231-Cagliari-Inter = MS 2 1.70
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Diğer Maçlar

302-iBB-Gençlerbirliği=MS 1 1.80
305-Samsun-Sivas =MS 1 2.15
234-Wolfsburg-Dortmund=KG VAR 1.50
292-Espanyol-R.Sociedad=MS 1 1.70
206-sunderland-Totenham=MS KGVAR 1.55
301-Bursa-Gaziantep Ms= 2 3.25

Bu maçlardan bankolar kesin tutacak daha sonra diğer maclardan tutanlar bankoların toplan oranlarıyla mı çarpılacak ?

1090 Mesaj
7 Nisan 2012; 3:23:23 

Hayır bankolar dışında 9 maç yazarsan sistem 1-9 oynayabilirsin. Bu yazdığında 6maç var sistem 1-6 olur. 7Lira ödersin. İlla sistem 1-9 oynamak zorunda değilsin. Kaç maç bulduysan ona göre sistem oyna. Bankolar dışında güvendiğin 5 maç varsa sistem 1-5 oyna, 6 maç varsa 1-6 oyna...
Yukarda yazdığın maçlara göre sistem 1-6 oynarsan bankolar tutarsa oranlarının çarpımı 5,6... Atıyorum bankolar dışında İBB Samsun Espanyol ve Bursa maçları tuttu.
5,6 x 1,8= 10
5,6 x 2,15= 12
5,6 x 1,7= 9,5
5,6 x 3,25=18,5
Toplam 50 lira alırsın.
Ayrıca yukardaki yazdığın bütün maçların MBS'si 3 sanırım. Eğer hepsi 3ise sistem 1-6 oynarken 3 banko yazmana gerek yok. 2 tane banko da yazabilirsin. Sistem kuponlarında oynadığın banko maç sayısı + en düşük sistem kombinasyonu (1-6 olduğu için 1) bütün maçlar arasında MBS'si en çok olan maça eşit veya fazla olmalıdır... Biraz karışık ama açıklamaya çalışıyım. Diyelim ki 6 tane maçından 5'inin MBS'si 3 birininki 4. Sistem 1-6 oynayabilmek için banko maç sayısı + 1 =en az 4 olmak zorunda. yani 3 banko yazmalısın. Ama bütün maçların MBS'si 3 olursa banko maç sayısı + 1= en az 3 olmak zorunda. O da 2 banko demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebaStianbjK -- 7 Nisan 2012; 3:38:50 >

Uzun kollu sarı-siyah İstanbulspor forması arıyorum. Eski yeni farketmez. Bulabilecek varsa lütfen mesaj göndersin...
√ Ŀλ мλиσ đε Ð10Ѕ

119 Mesaj
7 Nisan 2012; 3:33:24 

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

Hayır bankolar dışında 9 maç yazarsan sistem 1-9 oynayabilirsin. Bu yazdığında 6maç var sistem 1-6 olur. 7Lira ödersin. İlla sistem 1-9 oynamak zorunda değilsin. Kaç maç bulduysan ona göre sistem oyna. Bankolar dışında güvendiğin 5 maç varsa sistem 1-5 oyna, 6 maç varsa 1-6 oyna...
Yukarda yazdığın maçlara göre sistem 1-6 oynarsan bankolar tutarsa oranlarının çarpımı 5,6... Atıyorum bankolar dışında İBB Samsun Espanyol ve Bursa maçları tuttu.
5,6 x 1,8= 10
5,6 x 2,15= 12
5,6 x 1,7= 9,5
5,6 x 3,25=18,5
Toplam 50 lira alırsın.

Anladım dostum sistem 1-9 da 3 banko mac yazıyorsun ve daha sonrada 9 mac yazıyorsun ,yardımcı oldugun için tesekkürler yarın bir sistem 1-9 oynayalımda öğrenelim iyice

1090 Mesaj
7 Nisan 2012; 3:35:40 

quote:

Orijinalden alıntı: UnknownArtist17

Anladım dostum sistem 1-9 da 3 banko mac yazıyorsun ve daha sonrada 9 mac yazıyorsun ,yardımcı oldugun için tesekkürler yarın bir sistem 1-9 oynayalımda öğrenelim iyice

Son mesajıma ekleme yaptım. MBS ile ilgili

√ Ŀλ мλиσ đε Ð10Ѕ

1156 Mesaj
7 Mart 2013; 14:12:45 

Bu sistem 1-9 konusunda tam bilgim yokta bizim arkadaş şöyle oynamış.

10 maç yazmış. Maçlardan 1 tanesini banko işaretlemiş. Banko 1 maç tuttuktan sonra her tutan maç için para alıyormuş.

Benim sormak istediğim sistem 1-9 da sadece 1 banko işaretlesekte oluyor mu ? Siz 3 bankodan söz etmişsiniz konuda. Arkadaş mbs ne olursa olsun ben 1 banko işaretliyorum diyor.

Galatasaray

16 Mesaj
7 Mart 2013; 15:34:29 

Abi şu sistem işini nesinede bir kupon kaydederek sonra da sistem ayrıntılarından bakın emin olun her şey çözülecek. Eğer o bankosu arkadaşının fener maçıysa yani (mbs1 ise) olur çünkü ben zaten bir kuponda(misli kuponda) fenerin maçı yanına istediğim bir maçı ekleyebiliyorum. Sistem olayını gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar. İddaa ve diğer bürolar sadece teker teker uğraşmayasın diye çıkarmışlar bu sistemi. Yoksa isterseniz siz teker teker uğraşa da bilirsiniz.

391 Mesaj

[2 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

7 Mart 2013; 17:24:45 

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Bu sistem 1-9 konusunda tam bilgim yokta bizim arkadaş şöyle oynamış.

10 maç yazmış. Maçlardan 1 tanesini banko işaretlemiş. Banko 1 maç tuttuktan sonra her tutan maç için para alıyormuş.

Benim sormak istediğim sistem 1-9 da sadece 1 banko işaretlesekte oluyor mu ? Siz 3 bankodan söz etmişsiniz konuda. Arkadaş mbs ne olursa olsun ben 1 banko işaretliyorum diyor.

12 maç oynarsın
3 maç banko işaretlersin bunlar gelirse geriye kalan 9 taneden tutan kadar para alırsın şöyle
3 bankonun çarpımı oranı 3 diyelim alttan 5 oranlık geldi
3*5= 15

birde 4 lük maç geldi diyelim
3*4 = 12

başka maç gelmez ise

15+12= 27 tl para alırsın

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » İddaa » Sistem 1-9 nedir nasıl oynanır ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406