Şimdi Ara

Canon Pıxma MG 5350 İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
13.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hb'da kampanya var %30 indirimli 258 liraya geliyor, evde kullanmak üzere bir tane aldım umarım beklentilerimi karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Canon'un yeni modeli mg5350;

Canon PIXMA MG5350
    Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlular

PIXMA MG5350, 5 Mürekkep Kartuşu, Wi-Fi bağlantı ve Otomatik Çift Taraflı baskı özelliklerine sahip, gelişmiş bir Hepsi Bir Arada cihazdır. Hızlı Çalışma özelliğine sahip 7,5 cm TFT ekran, gerek duyduğunuz işleve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Özellikler

•Gelişmiş Hepsi Bir Arada
    •Hızlı Çalışma
    •5 Adet Mürekkep kartuşu, 9.600 dpi'ye kadar, minimum. 1 pl kalite
    •Baskı (ISO ESAT) hızı 12,5 tek renkli/9,3 renkli görüntü/dakika
    •10 x 15 cm fotoğraf, yaklaşık 20 saniye
    •Wi-Fi bağlantı
    •Otomatik Çift Taraflı ve Doğrudan Disk Üzerine Baskı
    •Full HD Video Baskısı
    •PIXMA Bulut Bağlantısı

Eviniz için yüksek kaliteli, zengin özelliklere sahip, Wi-Fi olanağı içeren Hepsi Bir Arada cihazlar

Ev için gelişmiş fotoğraf stüdyosu kalitesi
    Güçlü özellikler ve yüksek kaliteli baskılar isteyenler için ideal 5 mürekkep kartuşlu Hepsi Bir Arada cihaz. Canon'un sınıfının lideri FINE baskı kafası teknolojisi, minimum 1 pl mürekkep damlacıklarıyla, pürüzsüz geçişler ve grensiz tek renkli görüntüler içeren inanılmaz fotoğraflar için 9.600 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sağlar. Yaklaşık 20 saniye içinde ve siyah beyaz belgeler için dakikada 12,5 görüntü, renkliler için 9,3 görüntü benzersiz ISO ESAT hızlarıyla, fotoğraf laboratuvarı kalitesinde 10x15 cm çerçevesiz baskı üretilir

Canon Pıxma MG 5350 İncelemesi

Merhaba kadirekinci, kaliteli baskı alabileceğim uygun fiyatlı bir yazıcı alacağım. İlgilendiğim modeller :
    1. Canon pixma ip4950
    2. Canon pixma mg5350
    3. Epson expression premium xp-600

Hazırda hp c3180 all-in one yazıcım var. Sadece yazıcı olan canon pixma ip4950'nin resim baskı kalitesi yazdığım modellerden yüksek ise, all-in one yerine kaliteli bir resim baskısını tercih ederim.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R/9

Merhaba kadirekinci, kaliteli baskı alabileceğim uygun fiyatlı bir yazıcı alacağım. İlgilendiğim modeller :
    1. Canon pixma ip4950
    2. Canon pixma mg5350

Hazırda hp c3180 all-in one yazıcım var. Sadece yazıcı olan canon pixma ip4950'nin resim baskı kalitesi yazdığım modellerden yüksek ise, all-in one yerine kaliteli bir resim baskısını tercih ederim.

Canon IP 4950 ile Mg 5350'nin baskı kalitesi aynıdır, aynı baskı kafasını ve buna bağlı olarak aynı kartuşları kullanmakta iki cihaz.

Tek farkları Canon mg 5350 Birden fazla fonksiyona sahiptir, genel olarak her türlü özelliği var diyebilirim. (Wifi, Dublex, CD Baskısı v.s)

Epson cihazı kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz, Canon'lar hakkında bir öneri yapmam gerekirse 5350 derim fakat 5350'nin üst modelleri çıkmış durumda onlara yönelebilirsiniz.
  • quote:

quote:

1. Canon pixma ip4950
    2. Canon pixma mg5350

Canon IP 4950 ile Mg 5350'nin baskı kalitesi aynıdır, aynı baskı kafasını ve buna bağlı olarak aynı kartuşları kullanmakta iki cihaz.

Tek farkları Canon mg 5350 Birden fazla fonksiyona sahiptir, genel olarak her türlü özelliği var diyebilirim. (Wifi, Dublex, CD Baskısı v.s)

Epson cihazı kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz, Canon'lar hakkında bir öneri yapmam gerekirse 5350 derim fakat 5350'nin üst modelleri çıkmış durumda onlara yönelebilirsiniz.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. o halde yaklaşık 100 tl farkla hepsi bir arada olandan almak daha mantıklı. Vatan B.' Da mg5450, mg5350'den bir kaç lira daha ucuz. İkisinden birine bakayım o halde. Bütçem anca bu modeldeki fiyatlara kadar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1. Canon pixma ip4950
    2. Canon pixma mg5350

Cevabınız için çok teşekkür ederim. o halde yaklaşık 100 tl farkla hepsi bir arada olandan almak daha mantıklı. Vatan B.' Da mg5450, mg5350'den bir kaç lira daha ucuz. İkisinden birine bakayım o halde. Bütçem anca bu modeldeki fiyatlara kadar...

Kesinlikle pişman olmazsınız bu cihazlardan, ben 8-9 ay öncesine kadar ayda bir yazıcı değiştirirdim birçok markanın yazıcısını kullandım, Geçen yıl mart ayında bu cihazı aldım şu zamana kadar hiçbir şekilde değiştirme düşüncesi aklımın ucuna dahi gelmedi.

9 aydır yaklaşık 1 lt mürekkep bitirdim en ufak bir sorun dahi çıkmadı.

Dolan kartuş ve mürekkepi, Bursa kartuş, Cescesor gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan almanız ilerleyen zamanlarda çıkacak sorunlarda menfaatinize olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1. Canon pixma ip4950
    2. Canon pixma mg5350

Kesinlikle pişman olmazsınız bu cihazlardan, ben 8-9 ay öncesine kadar ayda bir yazıcı değiştirirdim birçok markanın yazıcısını kullandım, Geçen yıl mart ayında bu cihazı aldım şu zamana kadar hiçbir şekilde değiştirme düşüncesi aklımın ucuna dahi gelmedi.

9 aydır yaklaşık 1 lt mürekkep bitirdim en ufak bir sorun dahi çıkmadı.

Dolan kartuş ve mürekkepi, Bursa kartuş, Cescesor gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan almanız ilerleyen zamanlarda çıkacak sorunlarda menfaatinize olur.

Yorumunuz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Mg5350 tercihim olacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canon 5350 ler için kolay dolan kartuş sistemi bulunmaktadır. ayrıca orjinal kalitesinde çıktı veren özel olarak yurtdışından gelen mürekkebimizle çok kaliteli çıktı alabilirsiniz. mürekkebimiz sitemize eklenmemiştir daha kolay dolan kartuş ürünlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.bitmeyenkartusum.com.tr/canon-pgi-525cli-526-bkcmy-5-renk-uyumlu-kolay-dolan-kartuslar-dolu-oto-reset-cipsetli-turkiyede-tek?filter_name=525
  • bende canon düşünüyordum ama epson daha iyi deniyor fotoğraf baskısında canonun baskı çözünürlüğü gerçek değerleri değilmiş
    canon baskı çözünürlüğü mg5350 = 9600 x 4800 iken
    epson baskı çözünürlüğü px= 5.760 x 1.440

epson daha kaliteli baskı yapıyormuş

bu iki yazıcıdan çıktı alan biri varsa deneyimlerini anlatsa çok iyi olur

http://forum.donanimhaber.com/m_72259032/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72259032
  • Arkadaşlar karar veremedim bende ne diyorsunuz Epson mu Canon mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: palolu

bende canon düşünüyordum ama epson daha iyi deniyor fotoğraf baskısında canonun baskı çözünürlüğü gerçek değerleri değilmiş
    canon baskı çözünürlüğü mg5350 = 9600 x 4800 iken
    epson baskı çözünürlüğü px= 5.760 x 1.440

epson daha kaliteli baskı yapıyormuş

bu iki yazıcıdan çıktı alan biri varsa deneyimlerini anlatsa çok iyi olur

http://forum.donanimhaber.com/m_72259032/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72259032

buyrun bende bastığım bir fotoyu taradım bilerek çok renkli bir foto taradımki her renk hakkında fikir sahibi olabilin bu fotoyu PX730'da foto modunda cescesor kartuş ve mürekkebleriyle 15x21 ebatında rovi premium parlak kağıda bastım. taramadan kaynaklanan farklar var tabi resim aslında azcık daha sarımtırak ve tabi daha net inceden flulaştırıyor tarayıcı

orj. dosya:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd2gs.jpg

px730la basılan ve taranan:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd1tw.jpg

baskının fotoğrafı:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd2sg.jpg

5350 yada başka bir cihazı olanlarda buyursun orjinal dosyayı bassın ve buraya koysun bizde karşılaştırma imkanı bulalım. epson kadar foto basıyorsa hemen alırım bir tane 250 lira nedirki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Arkadaşlar karar veremedim bende ne diyorsunuz Epson mu Canon mu ?

buyrun bende bastığım bir fotoyu taradım bilerek çok renkli bir foto taradımki her renk hakkında fikir sahibi olabilin bu fotoyu PX730'da foto modunda cescesor kartuş ve mürekkebleriyle 15x21 ebatında rovi premium parlak kağıda bastım. taramadan kaynaklanan farklar var tabi resim aslında azcık daha sarımtırak ve tabi daha net inceden flulaştırıyor tarayıcı

orj. dosya:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd2gs.jpg

px730la basılan ve taranan:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd1tw.jpg

baskının fotoğrafı:http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd2sg.jpg

5350 yada başka bir cihazı olanlarda buyursun orjinal dosyayı bassın ve buraya koysun bizde karşılaştırma imkanı bulalım. epson kadar foto basıyorsa hemen alırım bir tane 250 lira nedirki.
  • Bencede en azından karşılaştırma imkanımız olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Bencede en azından karşılaştırma imkanımız olur ?
    chungkingexpress teşekkür ederim arkadaşım yaptığın test için
    dediğin gibi tarama fazla başarılı gelmedi bana göre renkler baya solgun gibi geldi
    tarayıcının benim açımdan fazla bir önemi yok (benim için önemli olan sadece baskı)
    baskıya diyecek bişi bulamadım (gerçekten güzel).
    bide canon mg5350 nin baskısını görsek aynı foto üzerinden insanın aklındaki tüm soru işaretleri kalkar

böyle bir video buldum bir üst modeli heralde canon mg 5450
    kaliteli foto baskısı var cıss sistemi sürekli beslemesistemi bağlana biliyor
    http://www.youtube.com/watch?v=3bjukN1pfIk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palolu -- 5 Mart 2013; 10:58:08 >
  • Mg 5350 ile Mg5450 arasındaki farklar nedir acaba?Şu anda 5450 indirimde.Kolay dolum kartuşu ve baskı kalitesi yönünden 5350 den farkı var mı?
    Edit: 5450 nin kolay dolum kartuşu yokmuş...Almayı düşünenler bu durumu bilerek alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassan01 -- 18 Mart 2013; 18:02:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassan01

Mg 5350 ile Mg5450 arasındaki farklar nedir acaba?Şu anda 5450 indirimde.Kolay dolum kartuşu ve baskı kalitesi yönünden 5350 den farkı var mı?
    Edit: 5450 nin kolay dolum kartuşu yokmuş...Almayı düşünenler bu durumu bilerek alsınlar.

Ben de 5350 aldım.Cescesordan da kartuş takımı ve mürekkep aldım.ancak mavi rengi doldururken olduğu gibi aktı bütün mürekkep.Daha sonra da foto bastım bir kaç adet.Fena değildi ama bu defa da siyah renkli bir word belgesini ne yaptıysam yazdıramadım.Ya boş kağıt verdi ya da çok silik çıktı.Benim de moralim bozuldu tabi.Bu yazıcı ve kartuşları büyük bir hevesle almıştım.
    Edit: Cescesor'a teşekkürler.Bana yeni bir mavi kartuş ve 60 ml mavi mürekkep gönderdi.Üstelik bu defa mng kargo eve kadar getirdi.Önceki siparişimi 4 gün sonra gidip kendim almak zorunda kalmıştım.Siyah rengi de kafa temizleme yaptıktan sonra yazmaya başladı.Halbuki makine ve kartuş seti sıfır, ilk defa takılıyor olmasına rağmen böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassan01 -- 17 Nisan 2013; 18:27:28 >
  • sanırsam bir mg5350'de ben alacaam, mp560'ımdan umudu kestim (b200 hatası )

mp560 için aldığım mürekkepler uygun kartuş ile mg5350'de de kullanılabilir değil mi ,bilgisi olan varsa ve bu konuda beni aydınlatırsa müteşekkir olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoker_1979

sanırsam bir mg5350'de ben alacaam, mp560'ımdan umudu kestim (b200 hatası )

mp560 için aldığım mürekkepler uygun kartuş ile mg5350'de de kullanılabilir değil mi ,bilgisi olan varsa ve bu konuda beni aydınlatırsa müteşekkir olurum :)

kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

quote:

Orijinalden alıntı: smoker_1979

sanırsam bir mg5350'de ben alacaam, mp560'ımdan umudu kestim (b200 hatası )

kullanabilirsiniz.

teşekkür ederim
  • Arkadaslar birkaç sorum var.
    5350 ve 5450 ye bitmeyen kartuş sistemi takabiliyor muyuz?

1-Takabiliyorsak hangi marka mürekkep tavsiye edersiniz.
    Foto baskı(tarayıcıdan direk) ve cd baskısı için.
    2-Ayrica bu cihazlara uzaktan erişip döküman yazdirabiliyormuyuz?(cihaz evde biz dışarda)
    3-flash bellek yada sd kart okuyucusu var mı?
    4-5450 ile bu cihazin arasında ne gibi farklılıklar var hala göremedim?
    5-Bitmeyen kartuş sistemi taktirsak sorunsuz kullanabilecekmiyiz,
    2 de 1 sorun çıkarmaz degil mi?murekkebi elime yüzüme bulaştırmayı hiç sevmem de.
    Ayrica belirli bir baskı sayısına ulaştığında(8000), beni bekleyen sorunlar neler
    olacaktır (bu sorunlar karşısında ne yapmam gerekir)
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 13 Nisan 2013; 14:08:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Mg 5350 ve 5450 ye bitmeyen kartuş sistemi takabiliyor muyuz?

Takabiliyorsak hangi marka mürekkep tavsiye edersiniz.
    Foto baskı(tarayıcıdan direk) ve cd baskısı için.

5350 için evet 5450 için şimdilik hayır (5350'den eminim ama 5450'den değil)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.