Mozilla internete giriyor ama Chrome girmiyor
10 Cevap5039 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

98 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:03:37 

Arkadaslar dün 18:30'dan beri Google Chrome ile internete bağlanamıyorum. Suan bunu Mozilla Firefox'dan girerek yazıyorum. Google Chrome'den giriş yaptığımda Aşağıdaki uyarılarla karşılaşıyorum:

0

Lütfen yardımcı olun. Bu arada Google chrome internete girmediğinden beri Online Oyun, MSN, Google Earth gibi internet gerektiren programları kullanamıyorum.

139 Mesaj
5 Nisan 2012; 17:40:15 

quote:

Orijinalden alıntı: anlatas

Arkadaslar dün 18:30'dan beri Google Chrome ile internete bağlanamıyorum. Suan bunu Mozilla Firefox'dan girerek yazıyorum. Google Chrome'den giriş yaptığımda Aşağıdaki uyarılarla karşılaşıyorum:

0

Lütfen yardımcı olun. Bu arada Google chrome internete girmediğinden beri Online Oyun, MSN, Google Earth gibi internet gerektiren programları kullanamıyorum.

dün dediğiniz saatlerde chrome kurulumuda sorunluydu, ayarlar kısmnından google chrome hakkında kısmına bakın güncelleme yapmaya çalışıyor mu ?

silip tekrar kurmayı denediniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancak7935 -- 5 Nisan 2012; 17:41:14 >

Sorunsuz alışverişlerim : bbsaa,Noxco, Triem , bjk_fan , sin goat

98 Mesaj
5 Nisan 2012; 18:01:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sancak7935

dün dediğiniz saatlerde chrome kurulumuda sorunluydu, ayarlar kısmnından google chrome hakkında kısmına bakın güncelleme yapmaya çalışıyor mu ?

silip tekrar kurmayı denediniz mi ?

Güncel durumdao lduğunu gösteriyor. Evet, dün 2 kere yükledim ama sonuç aynı. Az önce denedimde IE'den de internete giriş sağlanmıyor.

139 Mesaj
5 Nisan 2012; 18:21:32 

quote:

Güncel durumdao lduğunu gösteriyor. Evet, dün 2 kere yükledim ama sonuç aynı. Az önce denedimde IE'den de internete giriş sağlanmıyor.

şunu deneyebilirsiniz ,donatılar/sistem araçları/sistem geri yükleme burdaki kısımdan cihazınızın doğru çalıştığı hatırladığınız bir tarih varsa , o tarihe geri yüklemeyi seçebilirsiniz,ama çok nadirende olsa bu işlemde takılma olabiliyor format gerektirebilir.

kurduğunuz bir program cihazınızın ayarlarını,bazı tarayıcıların regedit değerlerini bozmuş olabilir,eğer sorun buysa sistem geri yükleme bu sorunu düzeltir fakat virüs ise işe yaramaz.

98 Mesaj
5 Nisan 2012; 18:47:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sancak7935

şunu deneyebilirsiniz ,donatılar/sistem araçları/sistem geri yükleme burdaki kısımdan cihazınızın doğru çalıştığı hatırladığınız bir tarih varsa , o tarihe geri yüklemeyi seçebilirsiniz,ama çok nadirende olsa bu işlemde takılma olabiliyor format gerektirebilir.

kurduğunuz bir program cihazınızın ayarlarını,bazı tarayıcıların regedit değerlerini bozmuş olabilir,eğer sorun buysa sistem geri yükleme bu sorunu düzeltir fakat virüs ise işe yaramaz.

Tesekkürler gerçekten de işe yaradı.

139 Mesaj
5 Nisan 2012; 18:50:48 

quote:

Tesekkürler gerçekten de işe yaradı.

rica ederim düzelmesine sevindim.

467 Mesaj
22 Şubat 2014; 9:49:29 

benimde güncelleme geldi 33 son sürüm ama ondan sonra internet giremiyorum sorun ne olabilir genel bi sorunmu bu ? diğer tarayıcılar da sorun yok giriyorum mozilla safari gibi ama chrom da internet bağlantsı yok diyor

Biz dar sokaklarında dinmeyen yağmurunda kendimizi bulduk rengine tutulduk aşık olduk biz sana günleri tükettik ömrümüzü verdik BORDO MAVİ uğruna.

18 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MKaraman08
22 Şubat 2014; 10:56:41 

Google Chrome ayarlar>gelişmiş ayarları göster>proxy ayarlarını değiştir>bağlantılar>yerel ağ ayarları>yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın tikini kaldır .

485 Mesaj
27 Şubat 2014; 9:39:47 

quote:

Orijinalden alıntı: MKaraman08

Google Chrome ayarlar>gelişmiş ayarları göster>proxy ayarlarını değiştir>bağlantılar>yerel ağ ayarları>yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın tikini kaldır .

ayarlar öyle olmasına rağmen giremiyorum. bir üstteki arkadaşın da dediği gibi, herşey giriyor nete. mozilla , comodo vs ama chrome bağlanmıyor.

116 Mesaj
27 Şubat 2014; 13:27:48 

Chrome tarayıcısı i.e üzerinden ayarları alır Bu yüzden büyük ihtimalle proxy ayarları girilmiştir.

Technology must be bigger then cosmos

IBM GLOBAL SERVICES

485 Mesaj
27 Şubat 2014; 14:37:18 

proxy kısmı boş. ayarlardan baktım. tik vs kaldırın diyorlardı o da boş. ie giriyor, ff giriyor, comodo dahi giriyor. sıkıntıyı çözemedim.

Bu mesajda bahsedilenler: IBMachines

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Mozilla internete giriyor ama Chrome girmiyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344