Şimdi Ara

Facebook online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba i phone 4 sahibiyim. Facebook'un bir önceki sürümünde online görünüyordum ama Facebook güncellendi ve ben online görünmüyorum sohbet kısmında. Cok uğraştım
    Sildim tekrar yükledim ama bir ise yaramadı. Yardımlarınızı bekliyorum

• BU özellik facebookun en son güncellemesi ile gelen bir olay.Çevrimiçi olmak için facebook'a girdiğinde mesajlar kısmına gir.Alt kısımda çevrimiçi yazısını görürsün.Ordan çevrimiçi ol.
  • En ustte sagda ayarlar simgesine tiklayin orda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEVILBOY

BU özellik facebookun en son güncellemesi ile gelen bir olay.Çevrimiçi olmak için facebook'a girdiğinde mesajlar kısmına gir.Alt kısımda çevrimiçi yazısını görürsün.Ordan çevrimiçi ol.

kardeş oraya giriyorum mesajlar, diğer ve çevrimiçi kısmı var çevrimiçine tıklıyorum sadece çevrimiçi olanlar görünüyoor çevrimiçi ol çevrimdışı ol diye birşey yok. Nasıl bir iş anlamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: olle

En ustte sagda ayarlar simgesine tiklayin orda var

kardeş biraz daha açık anlatır mısın en üstte sağda nerde ayar simgesi var sadce sırala kısmı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bambam.

quote:

Orijinalden alıntı: olle

En ustte sagda ayarlar simgesine tiklayin orda var

kardeş biraz daha açık anlatır mısın en üstte sağda nerde ayar simgesi var sadce sırala kısmı var

sohbet kismina gir en uste cik orda disli resmi var ona parmaginla dokun (en detayli bu kadar oluyo gerisi sana kalmis)
  • mesajlar beölümdeki çevrim içi seçeneginde ofline iken de çevrimiçiler gözöüküyor
  • Tamam çevrimiçi yaptım. Buna diyecek birşey yok ama ben faceye telden girince kimse beni online olarak görmüyor ben onları online olarak görüyorum ama onlar beni değil yardım edin :/
  • facebook için ayrı bi chat app'i vardı, onu dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

facebook için ayrı bi chat app'i vardı, onu dene istersen.

facebook massengeri mi diyorsun. Ben ama kendi programında oonline olamk istiyorum apple gibi bir telefonda böye bir sorun nasıl oluyor ya
  • quote:

quote:

facebook massengeri mi diyorsun. Ben ama kendi programında oonline olamk istiyorum apple gibi bir telefonda böye bir sorun nasıl oluyor ya

evet ismi oydu galiba..isteğini anlıyorum ama telefonu (apple'ı) gözünde büyütme o kadar :) Allah yapısı diil, kul yapısı derler ya tam o hesap işte :)

her güzelin bi kusuru vardır. ayrıca bu telefondan değil Facebook uygulamasının yazılımından kaynaklanan bir sorundur. o yazılımı da Apple yapmadığına göre ;)
  • quote:

quote:

quote:

evet ismi oydu galiba..isteğini anlıyorum ama telefonu (apple'ı) gözünde büyütme o kadar :) Allah yapısı diil, kul yapısı derler ya tam o hesap işte :)

her güzelin bi kusuru vardır. ayrıca bu telefondan değil Facebook uygulamasının yazılımından kaynaklanan bir sorundur. o yazılımı da Apple yapmadığına göre ;)

bana göre piyasada en iyi telefon apple onun üzerine görmüyorum kendi görüşüm ondan dedim. İkincisi bende biliyorum yazılımdan olduğunu elbette ama yazılımda da applenin bir parmağı var mutlaka yani iyice test edip düzenleyip niye yapmıyorlar onu kast ettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.