Şimdi Ara

REHBERDE KAYITLI OLMAYAN NUMARALARI ENGELLEMEK....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
128.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar android telefonda belirli bir saatten sonra veya haftasonları kayıtlı kişilerimden başkasından telefon almak istemiyrum ne yapmam lazım...

işim gereği (mali müşavir) çok kişide telefon numaram var ...

böyle bir uygulama var mı androidde çok merak ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikomadrid -- 5 Nisan 2012; 1:48:23 >

• aFirewall kullanıyorum. ayarlamanıza bağlı olarak telefon defterinde kayıtlı olmayan numaralar ve blackliste eklediğiniz numaralardan gelen arama ve mesajları engelliyor ve size numaraları bildiriyor. size bir arama geldiği zaman otomatik olarak meşgule düşürüyor. eğer programın ücretli versiyonunu alırsanız telesekretere yada saçma bir numaraya yönlendirme yaptırıp aradığınız numara kullanılmamaktadır gibi bir anons duymalarını da sağlayabilirsiniz. (açıklamasında yazan, denemedim)
  • telefonun kendisinden bunu yapabilirsiniz ama zamanlama olayı olmaz. her defasında kendim yaparım diyorsanız anlatayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

telefonun kendisinden bunu yapabilirsiniz ama zamanlama olayı olmaz. her defasında kendim yaparım diyorsanız anlatayım.

rica etsem nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilya

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

telefonun kendisinden bunu yapabilirsiniz ama zamanlama olayı olmaz. her defasında kendim yaparım diyorsanız anlatayım.

rica etsem nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz?

Telefon modeliniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonum iphone 5s ve bu sistemi iş gereği bende uygulamak istiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirm :(
  • Etkili bir yöntem

İstenmeyen Çağrıları Telesekretere Yönlendirme

İstenmeyen aramaları otomatik telesekretere yönlendirme yöntemi caydırıcı bir yöntemdir.

inatla sizi aramak isteyen birileri varsa bu yönlendirme gerçekten caydırıcı olacaktır.

Adımları takip ederseniz aramasını istemediğiniz kişiler "aradığınız numara kullanılmamaktadır" gibi sesli mesajı alırlar.

İstemediğiniz bir numara sizi aradığı zaman reddet tuşuna bastığınızda arayan kişi otomatik telesekretere yönlendirilir, (ASLINDA reddet tuşuna basmanıza gerek yok) Arayan kişi Bir süre sonra, otomatik telesekreterin mesajını duyacaktır.

DEVAMINI OKUYUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkheart41 -- 1 Aralık 2023; 6:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkheart41

Etkili bir yöntem

İstenmeyen Çağrıları Telesekretere Yönlendirme

İstenmeyen aramaları otomatik telesekretere yönlendirme yöntemi caydırıcı bir yöntemdir.
    inatla sizi aramak isteyen birileri varsa bu yönlendirme gerçekten caydırıcı olacaktır.
    Adımları takip ederseniz aramasını istemediğiniz kişiler "aradığınız numara kullanılmamaktadır."gibi sesli mesajı alırlar.
    İstemediğiniz bir numara sizi aradığı zaman reddet tuşuna bastığınızda arayan kişi otomatik telesekretere yönlendirilecektir.Ya da hiç reddet tuşuna basmanıza gerek yok.Bir süre sonra, yani siz telefona cevap vermediğinizde otomatik telesekreterin mesajını duyacaktır.
    DEVAMINI OKUYUNhttps://goo.gl/V9xZHU

Bu yöntem diğerleri gibi kolay kolay yıkılmaz.

• artık hala aynı telefonu kullanıyor musunuz ya da aynı sorunu yaşıyor musunuz bilmem ama rahatsız etme modu saat özelliğine sahip. Android bu konuda başarılı olmasa da iphone rahatsız etme modu oldukça iyi. Belirlediğiniz saatte otomatik olarak devreye giriyor, kişilerinizdeki belirli kişilerin aramasına izin veriyor geride kalan tüm numara ve kişileri bloklayıp sizi rahatsız etmelerini engelliyor. Android için de bunları yapan bir uygulama mevcut. Bunu kendi rahatsız etme özelliği ile yapamıyorsunuz. Sadece telefonunuza bildirim gelmesini engelliyor. İphone otomatik olarak meşgule atabiliyor. rehberde olmayan numaraları engelleme androidde uygulama ile yapılıyor anlayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklimelih -- 3 Ocak 2019; 23:0:48 >
  • meraklimelih M kullanıcısına yanıt

iphone de rahatsız etme modunu açınca aramaları ve bildirimleri sessizw alıyor sadece. reddetmiyor. iphone için bilinmeyen numaraları reddetmeyi biliyor musunuz? yardımcı olabilcek var mı?

• Aynı sorunu yaşıyorsanız yeni güncellemeler ile birlikte rahatsız etme özelliği geldi. Bu özelliği kullanarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz kişilerin aramasına izin verebilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Rehberde olmayan numaraları engelleme Android cihazlarda direkt olarak uygulama ile yapabilirsiniz. Tabi bu noktada uygulama kullanmak ister misiniz orası size kalmış. Ancak gene de denemeniz de fayda var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.