Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU*

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 2k severler, benim sabirsiz bekleyisim basladi. Oyun motorunun degisecek olmasi ayri bir heyecan verici olay. Siz 2k13ten neler bekliyorsunuz?

2K Sports, yaptigi aciklamada NBA 2K13 oyununun 2 Ekim'de raflarda yerini alacagini belirtti. Kapak resmi belli oldu!

NBA 2K13 *PC ANA KONU*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadu -- 16 Ağustos 2012; 4:14:39 >

• öncelikle savunma yapma çok zor onu düzetmeleri lazım cluch'a basarken bile adam gibi savunma yapılamıyor.Çok daha çeşitli smaçlar eklenmesi lazım adamların üstünden smaç basarken gerçeğe yakın smaçlar olması lazım.Mesela Mbenga'nın üstünden smaç basıyorum ama hep aynı tür smaçlar oluyor belli 1-2 tane smaç var adamın üstünden basarken başka çeşit smaç yok.Hayvan gibi basacak smacı, üstünden smaç vurulan adam mala dönecek. Smacı basan adam ise gidecek sehircilere doğru coşacak falan :)

1996-2008 arası efsane olan kadroları mesela 04-05 - timberwolves,,, 02-03 - orlando magic,,,, 05-06 - dallas,,,,, 05-06 miami heat ,,,,07-08 houston. diye devam eder bu.Bu kadrolar kesin eklenmeli. Birde kesinlikle 1998 pacers olmalı o olmadan olmaz. Reggie Miller efsanedir çünkü.

edit: imla

sonradan gelen edit: oyunda adam geçmek çok zor, lebron, kobe, wade istediği taktirde istediği adamları geçebiliyor. Burda ise adam geçmek tam bir baş ağrısı teke tek savunmada crossover üstünden adam geçmek bile çok zor %90 a yakın rakibimiz bizi teke tekte durduruyor, yani penetre etmek neredeyse imkansız gibi. Bu durum %50 ye kadar düşürülmesi lazım. çeşitli smaç paketleri eklenmesi lazım. Özellikle Kobe Bryant'ın reverse dunk'ı ve reverse lay up daha sıklıkla yapılabilecek pozisyonlar olması lazım. Behind the back dunk da kesinlikle olmalı.

Son olarak oyunda top çalma acayip kolay. Rakip tam pas atarken siz rakibin pas atacağı adamı savunan adama geçip hemen top çalma tusuna basarsanız %80 top çalıyosunuz. Bunu düzeltmeleri lazım. Hızlı koşmada topu önüne doğru fırlatıyor önümüzde adam olunca top adama çarpıyor ve top kaybı yaşıyoruz. 2k11 deki gibi olsa daha iyi olur bu.

aklıma gelen olunca daha yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 29 Ağustos 2012; 19:54:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

öncelikle savunma yapma çok zor onu düzetmeleri lazım cluch'a basarken bile adam gibi savunma yapılamıyor.Çok daha çeşitli smaçlar eklenmesi lazım adamların üstünden smaç basarken gerçeğe yakın smaçlar olması lazım.Mesela Mbenga'nın üstünden smaç basıyorum ama hep aynı tür smaçlar oluyor belli 1-2 tane smaç var adamın üstünden basarken başka çeşit smaç yok.Hayvan gibi basacak smacı, üstünden smaç vurulan adam mala dönecek. Smacı basan adam ise gidecek sehircilere doğru coşacak falan :)

1996-2008 arası efsane olan kadroları mesela 04-05 - timberwolves, 02-03 - orlando magic, 05-06 - dallas, 05-06 miami heat , 07-08 houston. diye devam eder bu.Bu kadrolar kesin eklenmeli. Birde kesinlikle 1998 pacers olmalı o olmadan olmaz. Reggie Miller efsanedir çünkü.

Off bi 2001 Toronto kadrosu olsa da adam gibi Vince Carter'la oynasam

• 2K bu işi çok iyi biliyor,oyunu daha da öteye taşıyacaklarına eminim.
  • Her sene üstüne katarak çıkartıyorlar zaten oyunu.. Motor değişikliğine gidileceği kesin bir bilgimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Her sene üstüne katarak çıkartıyorlar zaten oyunu.. Motor değişikliğine gidileceği kesin bir bilgimi ?

Degil ama bir yerde aslinda bu sene degiseceklerini, lokavt oldugu icin 13e ertelediklerini okumustum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

öncelikle savunma yapma çok zor onu düzetmeleri lazım cluch'a basarken bile adam gibi savunma yapılamıyor.Çok daha çeşitli smaçlar eklenmesi lazım adamların üstünden smaç basarken gerçeğe yakın smaçlar olması lazım.Mesela Mbenga'nın üstünden smaç basıyorum ama hep aynı tür smaçlar oluyor belli 1-2 tane smaç var adamın üstünden basarken başka çeşit smaç yok.Hayvan gibi basacak smacı, üstünden smaç vurulan adam mala dönecek. Smacı basan adam ise gidecek sehircilere doğru coşacak falan :)

1996-2008 arası efsane olan kadroları mesela 04-05 - timberwolves, 02-03 - orlando magic, 05-06 - dallas, 05-06 miami heat , 07-08 houston. diye devam eder bu.Bu kadrolar kesin eklenmeli. Birde kesinlikle 1998 pacers olmalı o olmadan olmaz. Reggie Miller efsanedir çünkü.

Hocam bence aksine savunma cok kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc
    Hocam bence aksine savunma cok kolay.

yok bee neresi kolay adamı doğru düzgün kontrol edemiyoruz hücumda dahil. Çok basit top kayıpları oluyor. Mesela multi oynarken adama pas atıyoruz diğer adam pas attığımızı anlar anlamaz bizim pas atacağımız adamın savundugu adama geçip hemen top çalma tuşuna basıyor. ve %90 ihtimalle top çalıyor.
    topla giderken karşısına adam çıkıyor adama çarpıyoruz 2 saat kendine gelemiyor yani 3 4 saniye pozisyon alamıyor . Düzeltilecek çok şey var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 6 Nisan 2012; 1:37:31 >
  • pota altı bitirmeleri bu kadar basit olmaması lazım
  • Basket oyunları çok zor olduğu için bunu daha da karışık hale getirmemeliler bence. Bunun grafik motoruyla ilgisi yok tabi ama, ben nba live 99 dan aldığım keyfi, sadeliği hiçbir basket oyununda bulamadım. Umarım oyunun grafiklerindense oynanabilirliğini düzeltirler..
  • Sanırım EA sports un hatırlamadığım bir yılında çıkan oyununda gerçek Cheerleader görüntüleri vardı ve gerçekten harikaydı.Bence her takım için hakiki ekiplerinin görüntüleri eklenmeli yeni oyuna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagor_tenay34 -- 6 Nisan 2012; 14:44:30 >
  • Oynamayı cok istiyorum.
  • My playerda oyuncu yaparken kol uzunluğuna ayarlaya bilsek güzel olur bence.
  • 2k8 den beri seriyi takip ederim ben bundan ötesi olmaz derdim her oyunda ama adamlar kendilerini aşardı.
    Şimdi ise çok farklı şeyler bekliyorum ama ne bilmiyorum
  • EA Sports' ta NBA oyununu çıkaracak '13 için.. 2K 'da ciddi yeniliklere gidecektir eminim :)
  • 2k10'dan beri takipçisiyim her sene gözle görülebilecek değişiklikler var.Kusursuz grafiklere sahip.My Player modunda savunmada bazı sorunlar var.Onların 13'te düzelmesini diliyorum.Sabırsızlıkla 13'ü bekliyorum.13'te draft listelerinde çok büyük değişiklikler olacağı için ayrı bir heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eltürco

2k8 den beri seriyi takip ederim ben bundan ötesi olmaz derdim her oyunda ama adamlar kendilerini aşardı.
    Şimdi ise çok farklı şeyler bekliyorum ama ne bilmiyorum

Aynen
  • Oyun motoru değişecek ise süper bir haber oyunda değişmesi gereken şeylerden birisi de simulation olayını biraz daha zor yapmaları lazım defaulttan farkı yok bence 12dk lık gerçekçi maçlar yapmak istiyorum gene her şut giriyor
  • nba live 13 pc içinde çıkıyor. hiç gerek yok gerçi 2k varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

nba live 13 pc içinde çıkıyor. hiç gerek yok gerçi 2k varken.

resmi ağızlardan böyle birşey söylendi mi ? eğer öyle olursa iyi olur 2k kendini tekrara girdi ufaktan.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.