Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU* (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

orjinal 2k13 alacaklar dikkat etsin kasım aynda serverları kapatıyorlar..sadece offline oynayabiliyorsunuz..

imkansız. olamaz. millet boşunamı 60 dolar bayılıyor oyuna. öyle olsa büyük fiyasko olur. umarım 2K gibi bir firma bunu yapmaz da gözden düşmez.

Oyun 60 dolar değildiki?

farketmez 60 değilse 50.
  • Ulan bu nasıl bi şeydir yaw. torrnt bunlara on basar indir kur oyna. Orjınal aldık adam oyuna girmek için benden dvdyi takmamı istiyor böyle saçmalık görmedim. Yıl 2013 lan ne dvdsi ne takması.

Ben mi bi yerde hata yapıyorum arkadaşlar yoksa bu bi kamera şakası mı?
  • 2K Sports, NBA 2K14 için en iyi Euroleague takımlarını oyuna dahil edecek. 2K Sports ve Euroleague lisans ortaklığını duyurdu.

NBA severlerin tutkusu 2K Sports'un oyunu NBA 2K14, belli ki oyuna daha büyük bir rekabet ve heyecan yaratmak istiyor.

Tüm basketbolseverlerin severek oynadığı 2K serisini gelecek seneki oyunu NBA 2K14'te, içerisinde Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker'in de olduğu 14 Euroleague takımı yer alacak.

İşte oyunda olacak Euroleague takımları;

· Alba Berlin
    · FC Barcelona
    · Real Madrid
    · CSKA Moscow
    · EA7 Emporio Armani Milano
    · Montepaschi Siena
    · Fenerbahçe Ülker Istanbul
    · Anadolu Efes Istanbul
    · Olympiacos Piraeus
    · Panathinaikos Athens
    · Maccabi Electra Tel Aviv
    · Zalgiris Kaunas
    · Unicaja Málaga
    · Laboral Kutxa Vitoria

Kaynak: euroleague.net

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyi bir haber. İki yıldır hep yamalarla Euroleague oynayabiliyorduk. İlk kez euroleague ile geleceği için çok iyi bir şey beklemiyorum fakat gelecek yıllarda da sürdürürlerse güzel olacaktır. Bu arada Avrupa, NBA'nin ilgisini giderek çekiyor.
  • Kim sallar Euroleague'i kaç senedir basketbol oynar & izlerim ama bir kere bile şu Euroleague'e kanım ısınmadı arkadaş.
  • Oyuna başlayali 1 hafta falan oldu. Çözdüm aslında oyunuda ya top ya çok hızlı gidiyor ya da çok yavaş gidiyor. Bunu nasıl aarlıyacam. LÜTFEN CEVAPPPP.
  • Bu oyunun genel bir sorunu da oyuncunun sadece normal sezon istatistiklerini gösteriyor.Kariyer play-off istatistiklerini gösterir page yok.Ayrıca NBA all-star maçında en skorer isme törenle verilen MVP ödülünü de es geçmişler.
  • Oyuna daha yeni başladım. Keyif için günde 1-2 maç oynuyorum. Lakers ile season modunda oynuyorum. Fakat bir sıkıntım var. Oyunun süresi normal olarak 5 er dakıkaya ayarlı bende. Maclar da haliyle 50-60 sayılarda bitiyor en fazla. Fakat CPU nun yönettiği lifdeki diğer takımların skorları atıyorum hep 110-100 / 100-90 gibi skorlarla bitiyor. Boyle olunca haliyle istatistiklerde ne sayı krallılğına oynayabiliyorum ne rebaund vs.

Bunun bir ayarı falan var mı bulamadım ben. CPU nun da kendı aralarında oynadıgı maclardakı skorları 5 er dk dan hesaplaması gerekıyor. Eğer istatistiklerde yarışamayacaksam oynamanın anlamı yok benım ıcın :)

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

Oyuna daha yeni başladım. Keyif için günde 1-2 maç oynuyorum. Lakers ile season modunda oynuyorum. Fakat bir sıkıntım var. Oyunun süresi normal olarak 5 er dakıkaya ayarlı bende. Maclar da haliyle 50-60 sayılarda bitiyor en fazla. Fakat CPU nun yönettiği lifdeki diğer takımların skorları atıyorum hep 110-100 / 100-90 gibi skorlarla bitiyor. Boyle olunca haliyle istatistiklerde ne sayı krallılğına oynayabiliyorum ne rebaund vs.

Bunun bir ayarı falan var mı bulamadım ben. CPU nun da kendı aralarında oynadıgı maclardakı skorları 5 er dk dan hesaplaması gerekıyor. Eğer istatistiklerde yarışamayacaksam oynamanın anlamı yok benım ıcın :)

Options-asso settings gibi bisey olması lazım. Cpu period time 12 dakkaya ayarlıdır. Oradan istediğini ayarlayabilirsin. Terimler farklı olabilir ama farklıysa bile anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.J.93 -- 16 Temmuz 2013; 3:03:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

Oyuna daha yeni başladım. Keyif için günde 1-2 maç oynuyorum. Lakers ile season modunda oynuyorum. Fakat bir sıkıntım var. Oyunun süresi normal olarak 5 er dakıkaya ayarlı bende. Maclar da haliyle 50-60 sayılarda bitiyor en fazla. Fakat CPU nun yönettiği lifdeki diğer takımların skorları atıyorum hep 110-100 / 100-90 gibi skorlarla bitiyor. Boyle olunca haliyle istatistiklerde ne sayı krallılğına oynayabiliyorum ne rebaund vs.

Options-asso settings gibi bisey olması lazım. Cpu period time 12 dakkaya ayarlıdır. Oradan istediğini ayarlayabilirsin. Terimler farklı olabilir ama farklıysa bile anlarsın

ok sağol. Akşam gidince bir bakayım.

• Arkadaşlar oyuna daha yeni başladım ama my player modu çok garip geldi öncekilere nispeten. Oyundan aldığım skill point lere bakıyorum bir de upgrade e harcayacağım skillere bakıyorum, herhalde 2 sene aralıksız hergün 1 saat oynasam anca istediğim oyuncuyu yapmış olacağım. 2K12 veya 2K11 de böyle değildi. Neden bu kadar zorlaştırdılar? Bunun legal yolla düzeltemez miyiz?
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak, pc'de logitech f710 ile xinput modunda oynuyorum. Ancak her temasta kol titriyor bu hem rahatsız edici hem de pilinin çabuk bitmesine neden olacak. Bu titreşimi nasıl kapatabilirim, ayarlarında bulamadım.
  • Kaç senedir 2k'ları Hof seviyesinde oynarım fakat bu oyunu hof'da oynarkenki siniri daha önceki hiçbir oyunda yaşamadım.Dwight Howard üzerinden alley-opp mu dersin,Galinari ve caron butler'ın rakipteyken coşması mı dersin,rakibin yaptığı alley-opplarda topun havada 3 saniye süzülmesine rağmen bizim pota altlarının eylemsizliği mi dersin,ai'nin 3'lük çizgisinden başlayıp pota altında biten hop-stepleri mi dersin.Her şey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brtgtrn

Kaç senedir 2k'ları Hof seviyesinde oynarım fakat bu oyunu hof'da oynarkenki siniri daha önceki hiçbir oyunda yaşamadım.Dwight Howard üzerinden alley-opp mu dersin,Galinari ve caron butler'ın rakipteyken coşması mı dersin,rakibin yaptığı alley-opplarda topun havada 3 saniye süzülmesine rağmen bizim pota altlarının eylemsizliği mi dersin,ai'nin 3'lük çizgisinden başlayıp pota altında biten hop-stepleri mi dersin.Her şey var.

Hall of Fame'e alınca yapay zeka daha iyi olmuyor sadece sliderları yükseliyor gibi geliyor bana da. En iyisi Superstar veya Allstar.

@sucuklu kahve

Çok ilginç genelde kol titremiyor titreşimi nasıl açarım diyorlar sen tam tersini diyorsun. Bence titreşim az da olsa gerçekçilik katıyor. Kapatmak için D-Mode'a alman lazım benim hatırladığım başka bir yol yok.

@konix

Cheat Engine ile biraz SP al kendine. 20000 falan mesela, sonra bazı özellikleri gerçekçi olarak yükselt. Ama ilk önerim hemen bir atış stili satın alman Kobe veya Durant olabilir. Bunlar şutun girmesine de etki ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 24 Temmuz 2013; 9:22:15 >

• quote:

Kim sallar Euroleague'i kaç senedir basketbol oynar & izlerim ama bir kere bile şu Euroleague'e kanım ısınmadı arkadaş.

Kendine has bi güzelliği var ama.Kim sallar demek kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

quote:

Kim sallar Euroleague'i kaç senedir basketbol oynar & izlerim ama bir kere bile şu Euroleague'e kanım ısınmadı arkadaş.

Benim için öyle. Haters gonna hate.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

quote:

Benim için öyle. Haters gonna hate.

Efes ve Gs olunca heyecanlı oluyor benim için valla.Ayrı bir zevk o bakımdan

• Bu Euroleague moduyla sezon yapabilecek miyiz?
    2K13 için çıkan mod iyiydi ama, sezon yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Bu Euroleague moduyla sezon yapabilecek miyiz?

Evet yapılabilecek. Fakat PC'de var mı kesin değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Bu Euroleague moduyla sezon yapabilecek miyiz?

Evet yapılabilecek. Fakat PC'de var mı kesin değil.

Nasıl yani?
    Mod mu PC'de çıkmayacak, oyun mu?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.