- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
NBA 2K13 *PC ANA KONU*
1596 Cevap96518 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     14 [16] 18 19 20 21 22 23      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3770 Mesaj
23 Ekim 2012; 18:44:50 

Arkadaşlar my player ile ilgili sorularım:

1-Legend campa aynı efsaneyle 2 kere felan yapamazmıyız anreman?
2-Drillerde eski oyunlarda altını yaptıktan sonra + puanda verirdi burada sadece + skill point veriyor?
3-ben sadece play next key game yapıoyurm dezavantajları nelerdir?

4032 Mesaj
23 Ekim 2012; 21:18:56 

Lakerstayım ve finalde miami var.Daha iyi olamazdı.

http://www.oecdbetterlifeindex.org/countries/turkey/

604 Mesaj
24 Ekim 2012; 15:54:50 

Arkadaşlar boxout nasıl yapılıyor?

Kahraman ırkıma bir gül" diyen neslin, "Irk ne ya?" diyen gevşek torunları varken düşman aramaya gerek yok...TİGİR:ER

9081 Mesaj
24 Ekim 2012; 16:37:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow Targaryen

Arkadaşlar my player ile ilgili sorularım:

1-Legend campa aynı efsaneyle 2 kere felan yapamazmıyız anreman?
2-Drillerde eski oyunlarda altını yaptıktan sonra + puanda verirdi burada sadece + skill point veriyor?
3-ben sadece play next key game yapıoyurm dezavantajları nelerdir?

1-Hayır.
2-Sadece SP.
3-SP ve Fan kaybedersin.

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world
How alone you've become...

639 Mesaj
24 Ekim 2012; 16:41:08 

bizde modaya uyalım bari...

0

Ekteki dosya (1)

1052 Mesaj
24 Ekim 2012; 16:41:40 

Sonunda bugün oynamaya başladım. Oyun çok deli görünüyor tabi zamanla keşfedeceğim. Ayrıca klavye ile zevki olmuyor, joystick yanımda değil o zaman daha iyi olacak.

Son olarak yüklemem gereken ekstra bişi vs. var mı, varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. ( Oyun orijinal değil. )

639 Mesaj
24 Ekim 2012; 16:48:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Ya myplayer ve mycarrier diye iki sey var. Myplayerda adam olusturup o adamla kariyer yapiyosun. Ama soyle bi sacmalik var mesela ikinci bir karakter olusturamiyorsun. Yani ayni karakterle farkli kariyer yapmak zorundasin. Yada ben mi yanlisim?

evet yeni bir karier için aynı player kullanıyorsun. yüz ve saç değişikliğini my player bölümünden yapmak zorundasın. yeni kariyer de boy kilo gibi özellikleri farklı yapabiliyorsun sadece

639 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:20:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Alley oop isteme tuşuda X+A, uygun pozisyonda iseniz takım arkadaşınız atıyor yoksa normal pas atar.

Bu arada 1.95M atletik PG açtım.
Rookie Showcase'de 8 sayı 6 Ribaund 9 Asist 3 Blok ile oynadım. Uzun boylu PG'nin yararları...

oyun sonlarına doğru fizik olarak düşüyor ama. çok çabuk yoruluyorlar.

1052 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:30:53 

Beyler alt+tab ile simge durumuna küçülttüğümde oyunun sesi gitmiyor onu nasıl ayarlayabiliriz çünkü oyun+dizi yapan biriyim ses sıkıntı yaratıyor.

639 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:33:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Beyler alt+tab ile simge durumuna küçülttüğümde oyunun sesi gitmiyor onu nasıl ayarlayabiliriz çünkü oyun+dizi yapan biriyim ses sıkıntı yaratıyor.

mute tuşu?

1637 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:55:04 

Arkadaslar kilo ve boyu cm kg yapma sansimiz varmi ? Oyuncum boyunu bilmyrum 220 ibs mi ne kilosuda 270 bisey amerikan olculeri bu oyunu avrupada oynandigini her yil inutuyorlar sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN:yuzi_TR

1052 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

mute tuşu?

O zaman dizi nasıl izleyebilirim?

9081 Mesaj
24 Ekim 2012; 18:12:43 

quote:

O zaman dizi nasıl izleyebilirim?

Saatin yanında Hoparlör simgesi var. Ona tıkla Karıştır'a gel. Oradan açık olan uygulamaların sesi gözüküyor. 2K13'ü kapat.

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world

1052 Mesaj
24 Ekim 2012; 18:15:11 

quote:

Saatin yanında Hoparlör simgesi var. Ona tıkla Karıştır'a gel. Oradan açık olan uygulamaların sesi gözüküyor. 2K13'ü kapat.

@Fornicras

Hocam aradığım cevap tam olarak buydu, çok teşekkürler.

604 Mesaj
24 Ekim 2012; 21:46:02 

Oyuncu değişikliği olduğunda giren ve çıkan oyuncuların kim oldukları yazmıyor.Bunu nasıl halledebilirim.2k11'de sol tarafta giren çıkan oyuncuları gösteriyorlardı.

Kahraman ırkıma bir gül" diyen neslin, "Irk ne ya?" diyen gevşek torunları varken düşman aramaya gerek yok...TİGİR:ER

1052 Mesaj
24 Ekim 2012; 23:37:14 

quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Oyuncu değişikliği olduğunda giren ve çıkan oyuncuların kim oldukları yazmıyor.Bunu nasıl halledebilirim.2k11'de sol tarafta giren çıkan oyuncuları gösteriyorlardı.

Evet bir onu soracaktım bir de;

the association mode oynarken zorluk seviyesi falan seçiyor muyuz? Çünkü normal maç yaparken oyun daha zor geliyordu bana sanki.

1759 Mesaj
24 Ekim 2012; 23:42:20 

quote:

Evet bir onu soracaktım bir de;

the association mode oynarken zorluk seviyesi falan seçiyor muyuz? Çünkü normal maç yaparken oyun daha zor geliyordu bana sanki.

Bugun asso.modu açtım,zorluk seviyesini sormadı yanlış hatırlamıyorsam

GalataSaray - BostonCeltics

639 Mesaj
25 Ekim 2012; 0:12:09 

quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Arkadaslar kilo ve boyu cm kg yapma sansimiz varmi ? Oyuncum boyunu bilmyrum 220 ibs mi ne kilosuda 270 bisey amerikan olculeri bu oyunu avrupada oynandigini her yil inutuyorlar sanirim

my carrier bölümünden ayarlara git. orada var.

1052 Mesaj
25 Ekim 2012; 0:15:48 

quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Bugun asso.modu açtım,zorluk seviyesini sormadı yanlış hatırlamıyorsam

Bende hatırlamıyorum ama olur da gözden kaçırmışımdır diye sordum. Neyse bu iyi haber demek ki gelişiyorum

604 Mesaj
25 Ekim 2012; 8:45:05 

Assocation modda zorluk sormuyor.Oyunun zorluk ayarını değiştirince otomatikmen Assocation'da da değişiyor

472 Mesaj
25 Ekim 2012; 13:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Arkadaşlar boxout nasıl yapılıyor?

Dribble/Shot Modifier tuşuyla yapılıyor

293 Mesaj
25 Ekim 2012; 20:07:33 

Oyunu arada oynuyorum fakat merak ettigim 3 şey var

1. MyPlayer ve MyCareer farkı nedir ?
2. Blacktop'da neden takımların yıldız oyuncuları seçilemiyor ?
3. Right Stick iyi güzel de alternatif olarak geçmiş oyunlardaki tuş ayarlarına dönmek mümkün mü ?

556 Mesaj
25 Ekim 2012; 20:21:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Crescent

Oyunu arada oynuyorum fakat merak ettigim 3 şey var

1. MyPlayer ve MyCareer farkı nedir ?
2. Blacktop'da neden takımların yıldız oyuncuları seçilemiyor ?
3. Right Stick iyi güzel de alternatif olarak geçmiş oyunlardaki tuş ayarlarına dönmek mümkün mü ?

1.Birisi istatistiklerinin olduğu yani oyunu kurduğundan beri kaç maç yapmışsın kaç sayı atmışsın en yüksek sayı atan oyuncun vs.(myplayer) my career ise kendi oyuncunu yarattığın yıldız olduğun mod.
2.Oyunun orijinal değilse açamazsın orijinallerde puanla açılıyor.
3.Oyun ayarlarında shot/isomotion seçeneğini yapacaksın.

#24 Kobe Bryant

9081 Mesaj
25 Ekim 2012; 20:57:19 

quote:

Orijinalden alıntı: manisabk

1.Birisi istatistiklerinin olduğu yani oyunu kurduğundan beri kaç maç yapmışsın kaç sayı atmışsın en yüksek sayı atan oyuncun vs.(myplayer) my career ise kendi oyuncunu yarattığın yıldız olduğun mod.
2.Oyunun orijinal değilse açamazsın orijinallerde puanla açılıyor.
3.Oyun ayarlarında shot/isomotion seçeneğini yapacaksın.

2-Oyun orijinal olsada PC'de VC olmadığı için açamıyorsun fakat imzada ki konuda çözümünü anlattım.

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world

556 Mesaj
25 Ekim 2012; 21:03:15 

quote:

2-Oyun orijinal olsada PC'de VC olmadığı için açamıyorsun fakat imzada ki konuda çözümünü anlattım.

O çözüm oyunun yapısını bozuyor oyuncuların giriş videoları ara geçiş videoları karışıyor misal steve nash diyor kobe bryantı gösteriyor derrick rose diyor ekrana maçla alakası bile olmayan tim duncan gösteriliyor.

#24 Kobe Bryant

9081 Mesaj
25 Ekim 2012; 21:37:37 

quote:

O çözüm oyunun yapısını bozuyor oyuncuların giriş videoları ara geçiş videoları karışıyor misal steve nash diyor kobe bryantı gösteriyor derrick rose diyor ekrana maçla alakası bile olmayan tim duncan gösteriliyor.

Normal maç için default roster ı yüklemeniz gerekiyor oraya da yazdım. Bende problem yok.

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world

556 Mesaj
25 Ekim 2012; 21:50:42 

quote:

Normal maç için default roster ı yüklemeniz gerekiyor oraya da yazdım. Bende problem yok.

Maçlardan sonra box score da vlade divac gösteriyor tüm oyuncuları

#24 Kobe Bryant

9081 Mesaj
25 Ekim 2012; 22:00:10 

Sizle alakalı o zaman bende bi problem yok. Neyse uyarı olarak ekleyeyim ben yinede.

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world

556 Mesaj
25 Ekim 2012; 22:41:15 

quote:

Sizle alakalı o zaman bende bi problem yok. Neyse uyarı olarak ekleyeyim ben yinede.

sezon ve menejerlik modunda devre arasında oluyor bir bak bakalım

#24 Kobe Bryant

2090 Mesaj
25 Ekim 2012; 23:49:12 

Beyler açılışta account istiyor oyun onu nasıl hallettiniz? Onu geçmenin bir ilacı falan mı var?

Air Traffic Controller

556 Mesaj
26 Ekim 2012; 2:09:49 

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler açılışta account istiyor oyun onu nasıl hallettiniz? Onu geçmenin bir ilacı falan mı var?

1 1 2012 yap en kısası

#24 Kobe Bryant

2090 Mesaj
26 Ekim 2012; 2:25:37 

quote:

1 1 2012 yap en kısası

Yani her girişte onu yapmak gerek öyle mi? Save ile ilgili bir sıkıntı çıkmıyor o zaman.

Air Traffic Controller

556 Mesaj
26 Ekim 2012; 2:40:27 

quote:

Yani her girişte onu yapmak gerek öyle mi? Save ile ilgili bir sıkıntı çıkmıyor o zaman.

yok sıkıntı olmuyor fakat save sorununuz varsa klasör oluşturmanız gerek app data daki 2ksports a.ilacı yok malesef her girişte en kısa yolu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manisabk -- 26 Ekim 2012; 2:41:45 >

#24 Kobe Bryant

2090 Mesaj
26 Ekim 2012; 2:43:08 

quote:

yok sıkıntı olmuyor fakat save sorununuz varsa klasör oluşturmanız gerek app data daki 2ksports a.ilacı yok malesef her girişte en kısa yolu bu

Tamam hocam sağolasın cevap için. Uzun zamandır girmedim oyuna. Bir ara girip pratik yapayım. Daha alley oop yapamıyorum

Air Traffic Controller

310 Mesaj
26 Ekim 2012; 10:17:00 

quote:

Tamam hocam sağolasın cevap için. Uzun zamandır girmedim oyuna. Bir ara girip pratik yapayım. Daha alley oop yapamıyorum

Bende normal alley opp yapıyorum ama kendi kendime alley opp pası atamıyorum ya biri yardımcı olabilir mi ? Normal aleyy opp
Sut+Pas

83 Mesaj
26 Ekim 2012; 10:46:29 

Oyunda turnike nasıl yapılıyor ?

1759 Mesaj
26 Ekim 2012; 10:52:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ShaDeWRoX

Oyunda turnike nasıl yapılıyor ?

Potaya gittiğin yön tuşuna basılı tutup şut tuşuna basacaksın. Hız tuşuna da basarsan smaç basar

241 Mesaj
26 Ekim 2012; 12:11:16 

Daha önce ilk denemelerin sonrasında kısa bir yorum yazmıştım, şimdi daha net sonuçlar yazabilirim.
Oyun benim açımdan bir hayal kırıklığı oldu diyebilirim, FIFA 13 gibi.
Pek çok yönüyle (bug'lar, çok düşük oynanabilirlik seviyesi, sürekli kontrol değişiklikleri vs.) oyun benden eksi puan aldı ve sanırım bilgisayarımdan fazla oynamadan kaldıracağım bir oyun olacak gibi gözüküyor. FIFA ve NBA LIVE serilerini 90'lı yıllardan beri, ilk oyunlarından beri oynamış biri olarak söylemek zorundayım ki açıkçası akıcı ve hızlı oyun, oynanabilirlik, kontrollerdeki tutarlılık vb. yönlerden eski NBA LIVE serilerini arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirEdmond -- 26 Ekim 2012; 16:23:17 >

Knight of Justice

556 Mesaj
26 Ekim 2012; 19:51:39 

quote:

Orijinalden alıntı: SirEdmond

Daha önce ilk denemelerin sonrasında kısa bir yorum yazmıştım, şimdi daha net sonuçlar yazabilirim.
Oyun benim açımdan bir hayal kırıklığı oldu diyebilirim, FIFA 13 gibi.
Pek çok yönüyle (bug'lar, çok düşük oynanabilirlik seviyesi, sürekli kontrol değişiklikleri vs.) oyun benden eksi puan aldı ve sanırım bilgisayarımdan fazla oynamadan kaldıracağım bir oyun olacak gibi gözüküyor. FIFA ve NBA LIVE serilerini 90'lı yıllardan beri, ilk oyunlarından beri oynamış biri olarak söylemek zorundayım ki açıkçası akıcı ve hızlı oyun, oynanabilirlik, kontrollerdeki tutarlılık vb. yönlerden eski NBA LIVE serilerini arıyorum.

Orijinal oyunda her an güncellenen oyun mekanizmasıyla oyun kendini geliştiriyor.Nba today ile günün maçlarını oynuyorsun ve spikerler geçen maçlarda ne olduğunu,basın açıklamalarını hatta geçen sene kobe yeni ayakkabı giyince kamera direk ayaklara gitmiş ayakkabıdan bahsetmişlerdi başka hiçbir spor oyununda bulumazsın bunu fifa bu sene geçti bu sisteme

#24 Kobe Bryant

1866 Mesaj
26 Ekim 2012; 23:28:16 

Alley-Oop nasıl yapıyoruz arkadaşlar ?

1759 Mesaj
26 Ekim 2012; 23:40:09 

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Alley-Oop nasıl yapıyoruz arkadaşlar ?

Fornicras arkadaşın konusu vardı sorunu olanlar oraya da bakabilir. Sorunun cevabı ise şut ve pas tuşuna aynı anda basman gerekiyor

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
27 Ekim 2012; 1:58:24 

My playerde oyuncu geliştirmek zor olmuş biraz. 2k12'de drills'ler de yetenek geliştiriyordu, bunda sadece sp puanı veriyor. Ama oyun gene oldukça zevkli

241 Mesaj
27 Ekim 2012; 11:24:59 

quote:

Orijinal oyunda her an güncellenen oyun mekanizmasıyla oyun kendini geliştiriyor.Nba today ile günün maçlarını oynuyorsun ve spikerler geçen maçlarda ne olduğunu,basın açıklamalarını hatta geçen sene kobe yeni ayakkabı giyince kamera direk ayaklara gitmiş ayakkabıdan bahsetmişlerdi başka hiçbir spor oyununda bulumazsın bunu fifa bu sene geçti bu sisteme

Benim oyunla ilgili yaptığım olumsuz yorumlar senin söylediklerinden çok daha farklı konular, seni söylediklerin belirli yıllar içinde oyunlara eklenen yeni özellikler, benim söylediklerim ise daha yapısal elementler. NBA2k13 daha önceki serilerden gelen daha önce bahsettiğim bazı temel özellikler sebebiyle benim açımdan çok olumlu değerlendirilmedi, tabii ki benim kişisel görüşlerimdir. Bunun dışında zaten senin söylediğin özellikler bakımından veya ses/grafik vb. özellikler yönünden olumsuz bir yorumda bulunmadım. Ancak bu özellikler benim kişisel tercihlerim açısından bu oyunu oynamak için, oyunun orjinalini almak için yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirEdmond -- 27 Ekim 2012; 11:26:11 >

Knight of Justice

556 Mesaj
27 Ekim 2012; 11:55:45 

quote:

Benim oyunla ilgili yaptığım olumsuz yorumlar senin söylediklerinden çok daha farklı konular, seni söylediklerin belirli yıllar içinde oyunlara eklenen yeni özellikler, benim söylediklerim ise daha yapısal elementler. NBA2k13 daha önceki serilerden gelen daha önce bahsettiğim bazı temel özellikler sebebiyle benim açımdan çok olumlu değerlendirilmedi, tabii ki benim kişisel görüşlerimdir. Bunun dışında zaten senin söylediğin özellikler bakımından veya ses/grafik vb. özellikler yönünden olumsuz bir yorumda bulunmadım. Ancak bu özellikler benim kişisel tercihlerim açısından bu oyunu oynamak için, oyunun orjinalini almak için yeterli değil.

Yapı olarakta çok detaylı bir oynanışı var diye bu sene ekstra kontrol seçeneği getirdi isteyen oyuncular sade kontrollerle oynuyor.Hareket serbestliği var joyistikle her hareketi yapabilirsin.Buglar da dediğim gibi güncellemelerle gidiyor.Nba live serileri çok kalıp.Misal çok kolay,basit oynanışı var kareye direk bastığında smaç basıyor hani biraz daha zorlayıp özel şeyler yapamıyorsun.Görsel zevkte pek yoktu fileler bile çelik zincir gibiydi.2knın yaptıklarını yapamadıkarı için senelerdir piyasaya giremiyorlar.Her sene gelişmek için seneye çıkaracağız diyorlar.Hani derler ya en iyisi yapılana kadar en iyisi bu.Bana göre nba 99 hepsinden iyiydi ya o da ayrı konu

#24 Kobe Bryant

241 Mesaj
27 Ekim 2012; 12:14:28 

quote:

Yapı olarakta çok detaylı bir oynanışı var diye bu sene ekstra kontrol seçeneği getirdi isteyen oyuncular sade kontrollerle oynuyor.Hareket serbestliği var joyistikle her hareketi yapabilirsin.Buglar da dediğim gibi güncellemelerle gidiyor.Nba live serileri çok kalıp.Misal çok kolay,basit oynanışı var kareye direk bastığında smaç basıyor hani biraz daha zorlayıp özel şeyler yapamıyorsun.Görsel zevkte pek yoktu fileler bile çelik zincir gibiydi.2knın yaptıklarını yapamadıkarı için senelerdir piyasaya giremiyorlar.Her sene gelişmek için seneye çıkaracağız diyorlar.Hani derler ya en iyisi yapılana kadar en iyisi bu.Bana göre nba 99 hepsinden iyiydi ya o da ayrı konu

Ben de tam olarak senin dediklerini söylüyorum zaten. Herhangi bir oyun şirketi istediği kadar güncelleme, yenileme, ayrıntılaştırma vs. yaparsa yapsın benim için en önemli özelliklerden biri oynanabilirlik ve akıcılıkıtır. Diğer bir önemli özellik ise seri olan oyunlardaki (FIFA, NBA 2K13 vb.) tutarlılıktır (özellikle kullanım ve kontroller). Bu bahsettiğim sebeplerden dolayı beni tatmin etmedi açıkçası. Ayrıca NBA 99 var bende de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirEdmond -- 27 Ekim 2012; 12:16:39 >

Knight of Justice

1830 Mesaj
27 Ekim 2012; 13:14:27 

Oyunda yapması en zevkli şeylerinden biri de Andre Miller + McGee kombosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 27 Ekim 2012; 13:14:59 >

556 Mesaj
27 Ekim 2012; 19:58:29 

quote:

Ben de tam olarak senin dediklerini söylüyorum zaten. Herhangi bir oyun şirketi istediği kadar güncelleme, yenileme, ayrıntılaştırma vs. yaparsa yapsın benim için en önemli özelliklerden biri oynanabilirlik ve akıcılıkıtır. Diğer bir önemli özellik ise seri olan oyunlardaki (FIFA, NBA 2K13 vb.) tutarlılıktır (özellikle kullanım ve kontroller). Bu bahsettiğim sebeplerden dolayı beni tatmin etmedi açıkçası. Ayrıca NBA 99 var bende de.

dostum cd olarak mı var ? Yoksa torrent vs den mi indirdin ben kaybettim cd yi 5-6 sene önce sende varsa kopyalayıp falan alabilir miyim ?

#24 Kobe Bryant

564 Mesaj
27 Ekim 2012; 23:02:33 

Arkadaşlar, Asso mod ile oynuyorum LAL ile karşılaştım, Kobe ve Nash sakat idi.Buna rağmen hala Howard ve Gasol sadece perdeleme ve Hucum ribauntu almaktan başka hiçbir şey yapmadılar.Oyunun gerçekçiliğini çok etkiliyor.

Dikkat etmişsinizdir muhakkak normal maçlarda CPU sürekli guard larıyla içeri drive ediyor, c ve PF ler hiçbir zaman post oyunu oynamıyorlar.

556 Mesaj
27 Ekim 2012; 23:27:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Arkadaşlar, Asso mod ile oynuyorum LAL ile karşılaştım, Kobe ve Nash sakat idi.Buna rağmen hala Howard ve Gasol sadece perdeleme ve Hucum ribauntu almaktan başka hiçbir şey yapmadılar.Oyunun gerçekçiliğini çok etkiliyor.

Dikkat etmişsinizdir muhakkak normal maçlarda CPU sürekli guard larıyla içeri drive ediyor, c ve PF ler hiçbir zaman post oyunu oynamıyorlar.

hall of fame de oynayın postun allahını görüyorsunuz

#24 Kobe Bryant

310 Mesaj
27 Ekim 2012; 23:34:44 

Her türlü tuş kombinasyonunu buradan öğrenebilirsiniz :)
www.nbatrky.com/nba-2k1...nasyonlari-t359844.html

1647 Mesaj
28 Ekim 2012; 0:47:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Hangi zorluk seviyesinde oynuyorsunuz? Bende cok dengeli oluyor genelde, All-Starda oynuyorum.

564 Mesaj
28 Ekim 2012; 3:28:37