Şimdi Ara

Civic 1.6 125 HP - Golf TSI 122 HP DSG Drag

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
348
Cevap
2
Favori
16.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce verildiyse kusura bakmayın, valla çok şaşırdım. Ağırlık farkından dolayı 122'lik Passatı geçer diyordum ama Golfü'de almış Civic.

• Honda bu
  • DEvir devir devir çevir çevir çevir
  • sivik tokatlamış
  • Gelir birazdan amigolar,
    yok sürücü hatalı,yok ben olsam ezerim,yok tsi 350beygir veriyo naaber:/
    falan diye
    160lık obezsat(CC) ile 180hp insignia tokatlayanları,dsg'yi cambiocorsa zannedenleri gözümün önüne getirdim şimdi
    Bu ülkede Cem yılmaz kadar komik olabilen bir insan sınıfı varsa,dosbagen amigolarıdır.
    Bu arada bunlar şimdi beni dosbagen düşmanı ilan ederler hemen kişisel fikrimi ekleyeyim:
    Atmosferik motorla Golf'ün 122liğini geçmesi normal birşey zaten ancak golf gayet iyi bir araba bulunduğu sınıfa göre sadece fiyatı pahalı.Kalitesi değeri tartışılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 4 Nisan 2012; 20:35:04 >
  • Açık söyleyim pek inandırıcı gelmedi. Ya bir terslik var yada Golf 1.6 hitler motorlu.
  • Golf Eco Mode dadır (Forumda yeni trend)
  • Golf'ün şoföründen kaynaklanıyor olabilir.
  • bana hic inandirici gelmedi 122 beygir araba boylemi gider ya Bence 1.6 102 beygir bu golf ::))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Golf'ün şoföründen kaynaklanıyor olabilir.

Golf manuel vites olsa tamam ama dsg'de şöförlüğün etkisi nasıl olacak?
  • golf v ler golf 6 lardan daha yavaş (veriler öyle diyor)
    ayrıca tsi motorun üst devir ve yüksek hızlarda gücü düşüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

quote:

Golfün DSG olduğu muamma hocam, yorumda öyle yazıyordu kusura bakmasın kimse. Ayrıca 5 kasalarda 122'lik DSG pek gelmedi TR'ye.
  • Civic'in aynada muska var galiba.

Okunmuş alet kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

quote:

Golfün DSG olduğu muamma hocam, yorumda öyle yazıyordu kusura bakmasın kimse. Ayrıca 5 kasalarda 122'lik DSG pek gelmedi TR'ye.

Şartlar eşit diyorsak bence 2 aracın da manueli kıyaslanmalı. Dsg li aracı manuel araçla kıyaslamak mantıksız ama. Birde burdan bakmak lazım.

• Dsg subu farketmez. Ben bu foruma anlatamiyorum. 122 tsi falan hikaye civicin ust devirleri kadar canli bu piyasada baska motor yok.

125'lik otomatik civic ile 125'lik powershift focus verilerinde 0-180 km suresinde 2 sn'ye fark atiyor. Mannuel arac ciddi seri bi makine. Tsi ust devirlerde civic kadar canli olamaz. Sadece 100 km'ye kadar az biraz onde olur o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Civic'in aynada muska var galiba.

Okunmuş alet kesin.

Valla hala inanamıyorum nasıl yedi Golfü. Arkada ki motor yazısını bir türlü okuyamıyorum. FSI değil 5 kasalarda 1.6 FSI yazıyor çünkü arkasında. Ya 1.6 yada TSI büyük ihtimal TSI.
  • Golf'ün sürücüsü bi tarafa Civic çok kötü kalkış yapmış. İkinci düdükten sonra tam kafa çıkardığı anda Golf'ten önce kalktığını düşünüp gaz kesiyor sonra tekrar yükleniyor. Bu ona çok zaman kaybettirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Civic'in aynada muska var galiba.

Okunmuş alet kesin.

tebessüm ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Açık söyleyim pek inandırıcı gelmedi. Ya bir terslik var yada Golf 1.6 hitler motorlu.

Terslik falan yok hocam. Tsi motorun alt devirlerdeki canliligina kanip seri arac diyorsunuz. Tamam seri ama boyle bi durumda ust devirlerde kim canliysa o gider. Vtec motor bu konuda tartismasiz lider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Açık söyleyim pek inandırıcı gelmedi. Ya bir terslik var yada Golf 1.6 hitler motorlu.

Terslik falan yok hocam. Tsi motorun alt devirlerdeki canliligina kanip seri arac diyorsunuz. Tamam seri ama boyle bi durumda ust devirlerde kim canliysa o gider. Vtec motor bu konuda tartismasiz lider.

Ya tamamda şimdi turbo nun da 0 dan 160 a kadar çok faydası oluyor hızlanmada. Birde Golf önce kalkmış. Yani benim tahminim Civic in kesinlikle yetişemeyceği yönünde. O yüzden 1.6 hitler olabilir dedim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.