Şimdi Ara

Acer'dan LED arka aydınlatmalı 27-inç Full HD monitör: V273HL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Acer, 27-inç boyutunda TN panele ve LED arka aydınlatmaya sahip monitörü V273HL'yi duyurarak ürün yelpazesini genişletiyor.

1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlük, 300 cd/m2 parlaklık seviyesi 170 derece dikey - 160 derece yatay görüş açısı, 100.000.000:1 dinamik kontrast oranı ve 5 ms tepki süresi gibi nitelikler sunan V273HL'de D-Sub, DVI ve HDMI gibi zengin bağlantı seçenekleri bulunuyor. Bu bilgilere ek olarak firma, yeni monitöründe 1 watt'lık stereo hoparlörlere yer vermiş.

Acer V273HL'nin fiyatı 299 Euro olarak belirlenmiş.

• led aydınlatma ve dandik TN panel aferin sana ACER
  • 1 watlık streo hoperlör :( wtf
  • phılıpsten kopye cekmıs :))
  • kısa zaman içerisinde 27 inç lik bir monitor almayı düşünüyorum ama bu marka olur ama başka marka olur bilmem ama görüntü büyük olacakki zevki cıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: perikentli

kısa zaman içerisinde 27 inç lik bir monitor almayı düşünüyorum ama bu marka olur ama başka marka olur bilmem ama görüntü büyük olacakki zevki cıksın

bunlara 400-500 vereceğine azcık para briktir :) 1000 tl ye 100 ekran plazma veya lcd al hdm ile bağla kullan ben öyle yaptım 106 ekran vestel full hd + 3d led tv var oyun oynıcağım zaman notebook'u takıyorum oynuyorum
  • Tepkime süresi 2ms olsa birde tasarım şöyle daha hoş birşey olsaydı alınabilir olurdu
  • Acer monitör sektöründede gayet iyi adımlar atıyor başarılı monitörler'de üretiyor genelde üst seviye olmasına rağmen rağbet gördükleri açık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames

quote:

Orijinalden alıntı: perikentli kısa zaman içerisinde 27 inç lik bir monitor almayı düşünüyorum ama bu marka olur ama başka marka olur bilmem ama görüntü büyük olacakki zevki cıksın
    bunlara 400-500 vereceğine azcık para briktir :) 1000 tl ye 100 ekran plazma veya lcd al hdm ile bağla kullan ben öyle yaptım 106 ekran vestel full hd + 3d led tv var oyun oynıcağım zaman notebooku takıyorum oynuyorum

ya olurmu tv ile monitör arasında muhakkak bi fark varki pc icin monitör cıkıyor yoksa herkes led tv alırdı monitör yerine aradaki farkı bende bilmiyorum ama
  • 299 Euro Hmmm hemm hammm Oo enterastiko
  • Tv ile monütörün arasındaki fark piksel dir.
  • :) tv ile monitörü bir tutmayalım tepkime süresi(GTG) ve nokta aralıkları farklı oluyor eğer yakından kullanacaksanız 27 inç bile insana büyük geliyor :)
  • no comments...
  • Acer'in son monıtöru
  • Özelliklerine bakacak olursak 299 Euro eder mi? Tartışılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.