- x
Kampanyadan Audi a3 1.6 tdi sportback aldım!!
271 Cevap34040 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:09:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Audi a3 sportback 1.6 tdi stronic
Beyaz atracction paket fakat araç kampanyalı olduğu için üstünde xenon plus, ipod bağlantısı, park mesafe, 16 inç çelik jant, çok fonksiyonlu direksiyon var. Kasa değiştiğinden dolayı fiyatı indirmişler.
ilk kez a3 kullanacağım, golf fiyatına yakın , bu kasayı yeni kasadan daha çok beğendiğim için tercih ettim.
Yorumlara açığım.

142 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:13:25 

Hayirli olsun. Allah kaza bela gostermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - Android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc sense 3.0

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Nisan 2012; 11:15:20 

quote:

Orijinalden alıntı: docburhan

Beyaz atracction paket fakat araç kampanyalı olduğu için üstünde xenon plus, ipod bağlantısı, park mesafe, 16 inç çelik jant, çok fonksiyonlu direksiyon var. Kasa değiştiğinden dolayı fiyatı indirmişler.
ilk kez a3 kullanacağım, golf fiyatına yakın , bu kasayı yeni kasadan daha çok beğendiğim için tercih ettim.
Yorumlara açığım.

Daha once bir cok kez yazdim suanda cok guzel indirim var alinacak en iyi c sinifi hb arac

Arac hayirli olsun ne kadara geldi

1583 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:17:31 

Hayırlı olsun. Sakıncası yoksa kaça mal oldu.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:20:59 

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Daha once bir cok kez yazdim suanda cok guzel indirim var alinacak en iyi c sinifi hb arac

Arac hayirli olsun ne kadara geldi

Teşekkür ederim cihan hocam, 67.000 tl ye geldi. Aracın yol tutuşu ,süspansiyonu ve konforu açısından tatmin edici mi sizce?Aslında aileyiz küçük gelir mi diye şüphelerim var ama bakalım hayırlısı

12589 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:28:26 

İyi de yeni BMW 116d'nin fiyatı da 69.000 değil mi zaten?

Ayrıca C sınıfında alınacak en iyi araç olduğu görüşüne de katılmıyorum. DSG'li Golf 1.6 TDI'den bir farkı yok.

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:30:35 

Hayırlı olsun güle güle kullanın...
Benzinli A3 fiyatları hakkında bilginiz var mı acaba?

241 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:31:00 

fiyat aldıktan sonra pazarlık yaptınız mı? ve hangi bayien aldınız?? hayırlı uğurlu olsun ALLAH kazasız belasız yolculuklar nasip etsin...

2009 Astra h CDTİ

5972 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:34:04 

Hayırlı olsun, bir yakınımın A4 ile 120 km süratle giderken arkadan vuran aracın yüzünden emniyet kemeri takılı değilken refüjdeki demirleri darma dağın edip takla attıktan sonra tavan üzerinde 50m sürüklenen aracın içinden burunları kanamadan çıkmaları ile Audi nin bana verdiği güven hissi biraz daha artmıştı. Gerçekten sağlam otomobiller üretiyor Audi.

Güle güle kullanın.

Old Honda's newer die, they just get faster.

Green Mamba Returns / My Honda CRX Delsol Project & Redesign || Click For Details...

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:42:04 

Fiyatları çok indirmiyorlar ,bir miktar pazarlık şansı var, avekten alınacak.
BMW 1.16d nin şu an için otomatiği gelmiyor ve bomboş bir aracı o fiyata veriyorlar.

4793 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:42:46 

Hayırlı olsun.Malzeme kalitesi ve işçiliği sınıfında lider araç.Her yönüyle her detayıyla kalite bir araç.Şimdi gelip birileri Seat Leon'a 67bin lira vermişsin der onlara fazla takılma.Kalitesi Golf'ten kötü diyenler de fazla gecikmezler.

Yalnız size katılmadığım nokta şu ki yeni kasa A3'ü ben çok beğendim hatta bayıldım diyebilirim.Sportback çıktığında şartlar elverirse ilk müşterilerden biri ben olacağım.

EDIT:i30 lafı da konuda her an geçebilir dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 4 Nisan 2012; 11:44:10 >

2013 VW CC & 2011 AUDI A3 Sportback & ASUS G75VX
ZOWIE EC 2 & SteelSeries QCK Heavy

*"Seizures are fun to watch , boring to diagnose"House M.D.
**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:43:39 

1.2 TFSI için 50.800 TL fiyat verdiler telefonda araç advanced paketli sadece donanım ve fiyat yönünde yorumu olacak var mı?

4793 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:48:30 

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

1.2 TFSI için 50.800 TL fiyat verdiler telefonda araç advanced paketli sadece donanım ve fiyat yönünde yorumu olacak var mı?

Fiyat gayet iyi.Advance paket ile beraber araç yeterli donanım doluluk oranına ulaşıyor.Sadece CC sıkıntı.Sanırım manuel modeli için fiyat aldınız.Ancak daha ucuza verirlerse 1.6 hitler motor da düşünülebilir.LPG ile sıkıntısız kullanılabiliniyor.Benzin bir gün mutlaka ki canınızı sıkacaktır.Ben LPGyi taktıktan sonra arabamı daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

2942 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:50:42 

Hayırlı olsun gerçekten güzel araç.

Fiyat olarakta fena sayılmaz..

2011 C3 HDi

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:55:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Fiyat gayet iyi.Advance paket ile beraber araç yeterli donanım doluluk oranına ulaşıyor.Sadece CC sıkıntı.Sanırım manuel modeli için fiyat aldınız.Ancak daha ucuza verirlerse 1.6 hitler motor da düşünülebilir.LPG ile sıkıntısız kullanılabiliniyor.Benzin bir gün mutlaka ki canınızı sıkacaktır.Ben LPGyi taktıktan sonra arabamı daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Bende Hitler düşünüyordum açıkçası aldığım gibi LPG dönüşümü yaparım diye ellerinde yok sanırım bişey demediler onun için aldığım fiyat telefonda verildi bugün uğrayabilirsem bakacağım araca aslında hiç aklımda yoktu ama aracı yenilemek adına bu fiyata alınabilir gibi gittiğimde 1.6 motor için bir soruşturma daha yaparım..
Bu araç bu motorla gayet yeterli sakin kullanımda yakıt avantajı var fiyat avantajı var çok tercih edilmemeside fiyat avantajı sağlıyor vergi avantajıda var premıum segmentte en az giderli araca binme yöntemi bu olsa gerek diye düşünüyorum...
Şu anda da benzinli araç kullandığım için yakıt açısından çok sorun olmayacaktır benim için diye düşünüyorum...

630 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:57:23 

Hayırlı olsun.Sınıfının en kalitelisi..

2012 Seat İbiza 1,2 Tsi Copa Plus Metalik Siyah

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:00:19 

daha düşük fiyat alan varsa lütfen yazsın.

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 12:05:54 

quote:

Teşekkür ederim cihan hocam, 67.000 tl ye geldi. Aracın yol tutuşu ,süspansiyonu ve konforu açısından tatmin edici mi sizce?Aslında aileyiz küçük gelir mi diye şüphelerim var ama bakalım hayırlısı

çok iyi fiyat gerçekten süper

58,000 tl otomatik dizel İ30 satılıyor bence fiyat çok çok iyi allah kaza bela vermesin

xenon plus, ipod bağlantısı, park mesafe, 16 inç çelik jant, çok fonksiyonlu direksiyon bunlarda çok iyi olmuş

doğuşta çok fazla a3 var yanlız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 4 Nisan 2012; 12:06:40 >

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 12:07:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Hayırlı olsun.Malzeme kalitesi ve işçiliği sınıfında lider araç.Her yönüyle her detayıyla kalite bir araç.Şimdi gelip birileri Seat Leon'a 67bin lira vermişsin der onlara fazla takılma.Kalitesi Golf'ten kötü diyenler de fazla gecikmezler.

Yalnız size katılmadığım nokta şu ki yeni kasa A3'ü ben çok beğendim hatta bayıldım diyebilirim.Sportback çıktığında şartlar elverirse ilk müşterilerden biri ben olacağım.

EDIT:i30 lafı da konuda her an geçebilir dikkatli olun.

geçti bile

1930 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:09:49 

quote:

geçti bile

Haftasonu bende meraktan gidip İ30 a bakacam neymiş bu araba Hep yazılıyor.

Konu sahibinin aracıda hayırlı olsun . Allah kaza bela vermesin .

2010 Mercedes C 220 CDI Siyah
2013 VW GOLF 7 1.2 TSI COMFORTLİNE Tungsten Gri

1873 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:09:51 

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

1409 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:12:20 

Hayırlı olsun çok iyi bir seçim olmuş, iyi günlerde kullanın.

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:12:50 

quote:

daha düşük fiyat alan varsa lütfen yazsın.

Dizel araç düşünmediğim için sormadım fiyatını ama bugün uğrayabilirsem sorarım sizin için...
Şu var bi kaç bayide oldukça dolu 1.4 tfsi s-tronic var 67 bin diyorlar ama tahminim ufakta olsa bişeyler daha yapılabilir düşünen varsa görüşsün fiyatlar güzel...
Kuzenime 1.16 yeni kasa bmw aldık 2 hafta önce indirim ile birlikte 80 bin tl donanım olarakta ciddi anlamda opsiyonda yok araçta sunroof var ama cruise control yok mesela ellerinde olan bir aracı almıştık...
O fiyatı o araca sırf arkadan itiş ve şanzıman için verdi orasıda ayrı konu....

3559 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:13:40 

Güzel fiyat, güzel secim olmuş. Kazasiz belasiz nazarsiz kullanın.

GALATASARAY MANCHESTER UNITED

967 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:18:10 

Audi a3 8p kasa kullanıcısı olarak keşke ambition paket alsaydınız yinede güzel tercih yapmışsınız ayrıca çıkacak olan kasayı çok beğendiğimi belirteyim güle güle kullanın hayırlı olsun

1879 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:22:03 

hayırlı olsun güle güle kullanın.

DH 2005 Üyesi

1147 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:29:48 

Ben olsam i30 alırdım.ama audi de kötü marka değil . hayırlı olsun kazasız belasın inşallah...

..Atam İzindeyiz H100'ün İçindeyiz Yanlaya Yanlaya Öleceğiz..

2694 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:32:37 

hayırlı olsun, teslim alınca resimlerini bekliyoruz.

Peugeot 5008 Premium Pack Auto6R 2011
Ford Fiesta Titanium-X Auto 2010

1595 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:52:31 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

İyi de yeni BMW 116d'nin fiyatı da 69.000 değil mi zaten?

Ayrıca C sınıfında alınacak en iyi araç olduğu görüşüne de katılmıyorum. DSG'li Golf 1.6 TDI'den bir farkı yok.

Duz vites ve bos bir arac yalniz. Arkadas ise, dolu ve otomatik bir arac almis. Kasasi degisecek diyorlar ama yenisinin eskisinden pek farki olmadigi icin ve hatta guncel modelin daha guzel olmasindan oturu mantikli bir tercih yapmis. BMW'yi biraz doldursan 80000 lirayi hemen gorursun.

7229 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:56:02 

hayırlı olsun c sınıfının en ıyı aracını almışsınız..

i30 guzel arabada şimdi a3 ile i30 u karsılastıranlar var bu çok komık olmuş gerçekten..

Dark Souls - Diablo - Skyrim - Fallout
Reaper of Souls

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:56:16 

quote:

Orijinalden alıntı: desoto

Ben olsam i30 alırdım.ama audi de kötü marka değil . hayırlı olsun kazasız belasın inşallah...

i30uda düşünmedim değil, güzel araba yapmışlar, ama alman arabaları benim gözümde daha dayanıklı geliyor.

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:57:28 

[/quote]
Sizce bu aracın doğuştan alınabileceği dip fiyat nedir?

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 13:01:58 

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

Bende Hitler düşünüyordum açıkçası aldığım gibi LPG dönüşümü yaparım diye ellerinde yok sanırım bişey demediler onun için aldığım fiyat telefonda verildi bugün uğrayabilirsem bakacağım araca aslında hiç aklımda yoktu ama aracı yenilemek adına bu fiyata alınabilir gibi gittiğimde 1.6 motor için bir soruşturma daha yaparım..
Bu araç bu motorla gayet yeterli sakin kullanımda yakıt avantajı var fiyat avantajı var çok tercih edilmemeside fiyat avantajı sağlıyor vergi avantajıda var premıum segmentte en az giderli araca binme yöntemi bu olsa gerek diye düşünüyorum...
Şu anda da benzinli araç kullandığım için yakıt açısından çok sorun olmayacaktır benim için diye düşünüyorum...

lpg garantiyi bozmuyor mu ? bu arada fiyat çok iyi.

848 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:04:06 

quote:

i30uda düşünmedim değil, güzel araba yapmışlar, ama alman arabaları benim gözümde daha dayanıklı geliyor.

Almanlar başbaşa verip "biz Almanız dayanıklı araba yapalım" demedikleri gibi Korelilerde "biz Koreliyiz yapacağımız arabalar sağlam olmasada olur" diye kendi aralarında konuşmuyorlardır heralde.
Otomotivde teknolojiler birbirine yaklaştı artık. Bunu şu ülke iyi bu kötü diye ayırt etmek hata olur . Siz sonuçta iyi bir markanın, iyi bir modelini , güzel fiyata almışsınız. Hayırlı olsun.

saygılarımla

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:22:27 

quote:

Orijinalden alıntı: KUZEY_GÜNEY

LPG garantiyi bozuyordur büyük ihtimal ancak 1.6 motorunu alıp LPG'siz kullanmak pek mantıklı değil onun yerine 1.2 tfsi alınır bundan dolayı eğer 1.6 tercih etsem 2 ay falan LPG'siz kullanır 2. ayın sonunda dönüşümü yaptırırım varsın garantiden çıksın manuel şanzıman 1.6 bilinen motor bunun dışında Audi öyle hemen sorun çıkartıcak bir araç değil çıkartırsada zaten elektronik veya buna benzer problemler çıkartır bunlarda garanti kapsamında yapılması lazım...
Şu an benzinli araç kullanıyorum ekonomik bir motor olduğu için LPG taktırmadım ancak 1.6 hitler LPG ister...:)
1.2 Tfsi için fiyat çok iyi çelik jant falanda olsa iyi olurdu birde iyice incelersem son kararımı veririm 2.eli daha pahalı şu anda....
Bu arada 1.6 hitler için fiyat olarak biraz daha fazla çekiyorlar ama onada bir kaç donanım eklenmiş olması cazip kılıyor...

146 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:23:40 

hayirli olsun hocam.ins. mazota daha da zam gelmezde agiz tadiyla binersiniz

2528 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:32:59 

ss isteriz

Fake konular yakalanır,ağır dalga geçilir:)

3071 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:36:57 

hayırlı olsun. güle güle kullanın.

Ağzından bal damlayan arının bile,
Kıçında iğne var.. -
Ne güveni?

5126 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:40:02 

quote:

58,000 tl otomatik dizel İ30 satılıyor bence fiyat çok çok iyi allah kaza bela vermesin

xenon plus, ipod bağlantısı, park mesafe, 16 inç çelik jant, çok fonksiyonlu direksiyon bunlarda çok iyi olmuş

O i30 diye küçümsediğin araç tamım tamına 9 yıl daha yeni bir araç.

Audi A3 ten de çok daha iyi bir araç.

A3 Golf V kasanın makyajlısı, yani bir önceki kasanın.

May The Force Be With You

491 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:40:20 

quote:

O zaman 68.500 Tl'ye de focus satılıyor.Neden bunun söylenme gereği duyulmuyor.

1412 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:41:50 

i30 alsaydınız keşke

315 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:43:17 

quote:

Yorumlara açığım.

hayırlı olsun süper bi tercih olmuş.bu kasayı yeni çıkacak kasadan daha çok sevenlerdenim bende. aracın liste fiyatı 78.682tl. yaklaşık 12000tl. indirim yapmışlar fiyat bence gayet güzel. 1.4 tfsi içinde bu kadar indirim sözkonusu olurmu acaba?tekrar hayırlı olsun...

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 13:45:58 

quote:

Orijinalden alıntı: müdür46

O zaman 68.500 Tl'ye de focus satılıyor.Neden bunun söylenme gereği duyulmuyor.

hyundai ile audi arasında 9,000 tl fark var onun için yazdım

491 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:47:32 

Ha yok yani i30 un tarafını tuttuğum için yazmadım cihan bey focusunda o fiyatı hak etmediğini belirtmek istedim sadece.

1886 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:49:58 

hayırlı olsun güzel seçim

2012 MODEL FORD CONNECT GLX 110 PS METALİK SİYAH ( PLUS PAKETLİ )

4793 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:55:55 

quote:

Orijinalden alıntı: KUZEY_GÜNEY

Bozmuyor.Ladirenzo taktirirsaniz LPG kaynaklı sorunları da garanti dahiline almış oluyorsunuz.

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 14:15:52 

İ30 ile a3 aynı kefeye konuyor İ30 daha iyi diyen bile oluyor vay arkadaş daha neler görücez ya

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 14:16:53 

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

O i30 diye küçümsediğin araç tamım tamına 9 yıl daha yeni bir araç.

Audi A3 ten de çok daha iyi bir araç.

A3 Golf V kasanın makyajlısı, yani bir önceki kasanın.

İ30 a3 den iyi yanı nedir ya allah aşkına bir söylede bizde öğrenelim sevaptır bak

4046 Mesaj
4 Nisan 2012; 14:40:24 

Arkadaşlar her konuyu marka model savaşına çevirmesek şu an A3 ile alakalı güzel bir fırsat var bununla ilgili yorumda bulunsak harika olur....
Mesela ben Audi konusunda bilgim yok bu segmentte BMW bildiğim markadır ama şu an bu kampanya bana çok mantıklı geldi biraz bu konuda fikir alışverişinde bulunsak iyi olur donanım seviyeleri,hangi model daha alınabilir vb...

Saygılar...

1948 Mesaj
4 Nisan 2012; 14:41:56 

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Güzel bir araba.

HP Pavilion dv6 6020 '11 | Samsung Galaxy SIII | Hyundai Excel LS '94 89.000km

73 Mesaj
4 Nisan 2012; 14:45:04 

cam tavan olursa + 2000 euro
abition olursa +2000 euro fark ediyor.

807 Mesaj
4 Nisan 2012; 14:48:55 

Sitesinde fiyatlar şişik

ever tried, ever failed. try again, fail again. fail better

Uzaklaştırılmış
4 Nisan 2012; 15:55:33 

quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

Sitesinde fiyatlar şişik

liste fiyatı üzerinden ciddi indirim yapılıyor 92,000 tl olan aracı 77500 bıraktılar

bana hanım beğenmedi küçük geldi sanırım yoksa alacaktım

5626 Mesaj
4 Nisan 2012; 16:02:01 

quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

Sitesinde fiyatlar şişik

Sitesinde fiyatları şişkin tutmak ne içindir anlamış değilim.
Geçen hafta 1.2 tfsi için 50,500 lira(advance paketli) fiyat aldım,listesi 70 bine yakındı.
Bence bu şekilde müşteri kaçırıyorlar.
Bu arada aracı alan arkadaşa da hayırlı olsun.

Bir kişi kıvırıyorsa o kimseye "kıvır kıvır" yazmayın.
"Yan çizme" yazın.
Kişileri aşağılayıcı, alaycı, küçümseyici mesaj kapsamına giriyormuş.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
16 sa. 27 dk. kadarı kaldı.
4 Nisan 2012; 16:14:14 

Hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin.