Şimdi Ara

Polypad C-5900 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
11
Favori
92.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

michelin lastik alana tablet hediye.arkadaşım aldı.aynısı.hiç bir fark yok.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Mantıklı geldi bakalım yarın veya cumartesi alalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

michelin lastik alana tablet hediye.arkadaşım aldı.aynısı.hiç bir fark yok.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Mantıklı geldi bakalım yarın veya cumartesi alalım :D
  • Arkadaşlar bi kaç gündür cihazdan nete giremiyorum önceden ilk açtığımda girmiyodu bi süre sonra düzeliyodu şimdi hiç girmiyo wifi açık modem yanımda sinyal gücü maksimumda ama bir türlü internete giremiyorum bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Arkadaşlar bi kaç gündür cihazdan nete giremiyorum önceden ilk açtığımda girmiyodu bi süre sonra düzeliyodu şimdi hiç girmiyo wifi açık modem yanımda sinyal gücü maksimumda ama bir türlü internete giremiyorum bilgisi olan varmı acaba?

Cihazda wifi açıkken modeme reset at düzelir olmadı cihazadan beni unut de şifreyi yeniden gir modeme bir daha reset at

Bu cihazda Gameloftun Shadow guardian oyununu oynamanın yolu var mı ben samsung için olan bir versiyonunu yükledim başdaki gameloft yazısı çıkıyor sonra oyun kapanıyor

Birde setcpu governor kullanan arkadaşlar hangi modda kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krem07 -- 1 Haziran 2012; 2:32:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krem07

quote:

Arkadaşlar bi kaç gündür cihazdan nete giremiyorum önceden ilk açtığımda girmiyodu bi süre sonra düzeliyodu şimdi hiç girmiyo wifi açık modem yanımda sinyal gücü maksimumda ama bir türlü internete giremiyorum bilgisi olan varmı acaba?

Cihazda wifi açıkken modeme reset at düzelir olmadı cihazadan beni unut de şifreyi yeniden gir modeme bir daha reset at

Bu cihazda Gameloftun Shadow guardian oyununu oynamanın yolu var mı ben samsung için olan bir versiyonunu yükledim başdaki gameloft yazısı çıkıyor sonra oyun kapanıyor

Birde governor kullanan arkadaşlar hangi modda kullanıyor.

Ya bi kere resetle hallettimde sürekli resetmi atacağım? beni unut muhabbetinide çok denedim olmadı hiç bi işe yaramıyo sıfırdan girdiğmde bağlanmıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Orijinalden alıntı: extremetonic

quote:

quote:

Valla çok saolasın ya çok makbule geçti Ama bir sorum daha var Ben bunu yüklemek istediğimde google play cihazımla uyumlu olmadığı için yüklemedi, verdiğin apkden yükledim. Uyumlu değil dediği yazılımları nasıl yükleyebiliriz, bunun da çözümü vardır?

adını + apk yazıp aratıyom çıkıyo hemen googleda :)

Startup Auditor apk gibi

Eyvallah saolasın Ben programdan açılışları kapattım, hatta keep disabled dedim birçoğuna. Ama söz dinlemiyor açılıyor hala programlar?

programı tablete taşıyıp bi dene ondan olabilir hemen açılmıyosa

Tablette yazıyor. Bu tablette veya sdkartta olmasının ne farkı var? İkisi de aynı değil mi yaw?

• quote:

quote:

quote:

Birde governor kullanan arkadaşlar hangi modda kullanıyor.

Ya bi kere resetle hallettimde sürekli resetmi atacağım? beni unut muhabbetinide çok denedim olmadı hiç bi işe yaramıyo sıfırdan girdiğmde bağlanmıyo

Tabletin kendisi yada wifisi kapalı iken modem gidip gelirse bazen bağlanmama durumu oluyor şimdilik modemi resetletmekle çözüme ulaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krem07 -- 1 Haziran 2012; 2:42:33 >

• saat 19.40'da kargoya verilmiş. yarın gelir mi sizce? (aras kargo)
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonun kendi hafızasına oyun veya program yuklemeyin 2.3 gb dahili sd doluncada hafıza kartını takıp ext sd2 olarak göstermeyi anlatıcam resimli olarak dahili hafızayı silmeden hasar vermeden çok basit bir şekilde hem tabletin kendi hafızasını hem dahili sd yi hemde harici taktıgınız sd ye kurulum yapmayı anlatıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreyman

arkadaşlar telefonun kendi hafızasına oyun veya program yuklemeyin 2.3 gb dahili sd doluncada hafıza kartını takıp ext sd2 olarak göstermeyi anlatıcam resimli olarak dahili hafızayı silmeden hasar vermeden çok basit bir şekilde hem tabletin kendi hafızasını hem dahili sd yi hemde harici taktıgınız sd ye kurulum yapmayı anlatıcam

Heyecanla bekliyoruz o zaman...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreyman

arkadaşlar telefonun kendi hafızasına oyun veya program yuklemeyin 2.3 gb dahili sd doluncada hafıza kartını takıp ext sd2 olarak göstermeyi anlatıcam resimli olarak dahili hafızayı silmeden hasar vermeden çok basit bir şekilde hem tabletin kendi hafızasını hem dahili sd yi hemde harici taktıgınız sd ye kurulum yapmayı anlatıcam

Heyecanla bekliyoruz o zaman...

hadi işallah olur sabırla bekleyeceğiz olursa süper olur be

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla çok saolasın ya çok makbule geçti Ama bir sorum daha var Ben bunu yüklemek istediğimde google play cihazımla uyumlu olmadığı için yüklemedi, verdiğin apkden yükledim. Uyumlu değil dediği yazılımları nasıl yükleyebiliriz, bunun da çözümü vardır?

adını + apk yazıp aratıyom çıkıyo hemen googleda :)

Startup Auditor apk gibi

Eyvallah saolasın Ben programdan açılışları kapattım, hatta keep disabled dedim birçoğuna. Ama söz dinlemiyor açılıyor hala programlar?

programı tablete taşıyıp bi dene ondan olabilir hemen açılmıyosa

Tablette yazıyor. Bu tablette veya sdkartta olmasının ne farkı var? İkisi de aynı değil mi yaw?

Tablettekiler daha önce açılıyo diye biliyorum. Ben de etkili olmuştu açılış süresi ve açıldıktan sonra kendine gelmesi biraz hızlanmıştı. 16 gb sd dahili olarak görünüyo ve içi full 2 dk.da kendine geliyo benim cihaz Bütün oyunlar sd de ve sd class 4 yavaş kalıyo herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 3 Haziran 2012; 7:32:34 >

• quote:

O oyun galaxy s2 için çıkmadı diye biliyorum yani bizim cihazda da çalışmaz S2 de çalışan oyun bizde çalışır diğer telefonların ekran kartı bizimkinden farklı.

• quote:

Tablettekiler daha önce açılıyo diye biliyorum. Ben de etkili olmuştu açılış süresi ve açıldıktan sonra kendine gelmesi biraz hızlanmıştı. 16 gb sd dahili olarak görünüyo ve içi full 2 dk.da kendine geliyo benim cihaz Bütün oyunlar sd de ve sd class 4 yavaş kalıyo herhalde.

Hepsi taşınmıyo ama tablete, taşıyabildiğimi taşıdım valla sen söyleyince Class10 olanlar da biraz pahalı ya, mecburen Class4 aldım. İdare ederiz artık...

• quote:

quote:

O oyun galaxy s2 için çıkmadı diye biliyorum yani bizim cihazda da çalışmaz S2 de çalışan oyun bizde çalışır diğer telefonların ekran kartı bizimkinden farklı.

Galaxy s2 için bulamadım bende galaxy s ve tap p1000 olanları denedim ama yemedi. ChAinfire diye bir program var onunla açan varmış

• quote:

quote:

quote:

Galaxy s2 için bulamadım bende galaxy s ve tap p1000 olanları denedim ama yemedi. ChAinfire diye bir program var onunla açan varmış

modele göre arama nasıl yapılıyor acaba bilgi verirseniz yani galaxy s telefon modeline göre olup olmadığını nerden anlayacaz işletim sistemine göremi yani android 2.3 oyunlar 4 de çalışmazmı yada neye göre bakacaz yani sormak istediğim polypad c5900 ürün için olan uygulamaların hepsini nasıl bulabiliriz zannedersem siz telefon için yamışsınız telefon için nasıl arayacaz diye sorayım biraz devrik bi soru oldu ama size zahmet bi cewap verrirseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: etemsea

quote:

quote:

quote:

modele göre arama nasıl yapılıyor acaba bilgi verirseniz yani galaxy s telefon modeline göre olup olmadığını nerden anlayacaz işletim sistemine göremi yani android 2.3 oyunlar 4 de çalışmazmı yada neye göre bakacaz yani sormak istediğim polypad c5900 ürün için olan uygulamaların hepsini nasıl bulabiliriz zannedersem siz telefon için yamışsınız telefon için nasıl arayacaz diye sorayım biraz devrik bi soru oldu ama size zahmet bi cewap verrirseniz

Uygulamalar için önemli değil %99u bütün android işletim sistemlilere uyumlu oluyo. Oyun için ;

http://www.mobilephonetalk.com/showthread.php?89383-Gameloft-HD-Games-(Samsung-GT-i9100-Galaxy-S-II)

bizim cihaza uyumlu orda bulunanların hepsi ileriki sayfalarda farklı oyunlar da var sanırım pek bakmadım sıkıldım 46 sayfa çok :)

• Bu akşam itibariyle siparişi verdim hayırlı olur inşALLAH gelmesini bekliyorum 16 gb hafıza kartıda aldım ayrıca altın uçlu hdmı to mini hdmı çeviricisinide Eskişehir'den 7 liraya aldım tableti bir gelsin Lcd tv'ye hdmı'dan bağlayaıp bakıcam belki bir video çekerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 3 Haziran 2012; 21:12:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.