Şimdi Ara

Polypad C-5900 (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Raven

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raven

Alıntıları Göster
  • Ya bu extradan aldığımız hafıza kartımızı tabletin hafızası olarak gösterme (exstd yi sdcard yapma) olayı 4.sayfada açıklanmış. Bu zamana kadar hep ordan baktım ve başarıyla exstd yi sdcard yaptım. Ama şimdi tabletime format attım ve bu işlemi tekrar yapmam gerekti, yaptığımda ise tablet Android yazısında kalıyo. Tam açılcak gibi yazı 1 salise gidiyo ama tekrar geliyo. Neyi yanlış yapıyorum ya, kodlarda bi hata yok, hep yaptığım işlem. Başka bi yol bilen var mı acep yardım etsin, 16 gb hafza kartı yatıyo, tablet 2 gb la sürünüyo. (Not: bu son paylaşılan romu yüklemedim, kendi orjinal romu.)
  • Su tablete uygun nova 3 apk yollayin beyler. benim apklar tabletye uyumsuz. device notcomptable hatasi aliyorum. acil nova 3 apk upload edin beyler lutfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqur4098

Su tablete uygun nova 3 apk yollayin beyler. benim apklar tabletye uyumsuz. device notcomptable hatasi aliyorum. acil nova 3 apk upload edin beyler lutfen

Ben burdan indiripte yükledim ama apk yı indirince uyumsuz oluyo ama sd leri indirip dataya atarsan açılıyo benimki öyle açıldı...

http://www.apkmania.co/2012/11/nova-3-near-orbit-v104-apk.html
  • Gta 3 apksı verebilecek olan var mı ? Beyler ...
  • keşke bu tablet 2 çekirdekli olsaydı
  • Tableti aldım beyler. Garantiden geldi zeki'nin romunu yüklememe gerek bile kalmadı. Müthiş stabil yolladılar. Hiçbir sorun yok. Oyunları hafif kasarak oynuyorum o da tek çekirdek olmasından zaten.. Olsun.. Bir de GTA Vice City ile Fifa 2012'yi yükleyeyim tamamdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

quote:

Tablete uyumlu Shadowgun Apk'sı verebilecek olan var mı beyler. Bir çok buldum ama Wi-Fi ile dosya çekerken sıkıntı yarattı.

Bende Shadowgun yüklü çok önce yüklemiştim apk dosyasını vereyim bir dene sorun yaratmaz inşAllah..

Senin duruma ben de ortak oldum hocam. Tableti müthiş bir rom ile yolladılar. Senin gibi ben de indirdim Dead Trigger'i çalışıyor. Most Wanted 2012 yi bile hiç kasmadan oynatıyor. Nova'da hafif donmalar oluyor ancak olsun. O da normal bişe oyun zaten Crysis gibi. inşAllah bir sorun çıkmaz da böyle devam eder. Bir tek Fifa ile GTA Vice City Kaldı. Onları da yükleyeyim sorunlar bitecek. Bu arada Contract Killer Zombies 2'yi kesin yükleyin. Zevkli bir oyun.

• quote:

quote:

quote:

Tablete uyumlu Shadowgun Apk'sı verebilecek olan var mı beyler. Bir çok buldum ama Wi-Fi ile dosya çekerken sıkıntı yarattı.

Bende Shadowgun yüklü çok önce yüklemiştim apk dosyasını vereyim bir dene sorun yaratmaz inşAllah..

Senin duruma ben de ortak oldum hocam. Tableti müthiş bir rom ile yolladılar. Senin gibi ben de indirdim Dead Trigger'i çalışıyor. Most Wanted 2012 yi bile hiç kasmadan oynatıyor. Nova'da hafif donmalar oluyor ancak olsun. O da normal bişe oyun zaten Crysis gibi. inşAllah bir sorun çıkmaz da böyle devam eder. Bir tek Fifa ile GTA Vice City Kaldı. Onları da yükleyeyim sorunlar bitecek. Bu arada Contract Killer Zombies 2'yi kesin yükleyin. Zevkli bir oyun.

Senin adına sevindim aman nazar değmesin kazasız belasız kullanalım..

Bana inanmıyor gibiydin senin tablette var bir şey diyordun şimdi anlamışsındır umarım tablet normalde gayet stabil ve sorunsuz ama birazda şans işi sonuçta Çin malı..

Bu arada şunuda söyliyim haberin olsun Fifa 2012 kusursuz tek bir kasılma olmadan oynanıyor bunda tabiki ea sport'un oyunu android'e çok iyi optimize etmesi yatıyor,bende Fifa 2012 yüklüydü 13 çıkıcak diye sildim ama hala 13 çıkmadı bende çok sevdiğim Real Football 13'ü oynuyorum..

Şuan elimde 4,5 gb 'lık Polypad C5900 oyun arşivi var kendim oluşturdum ve içinde yok yok ,bir ara upload edip konuda paylaşıcam inşAllah, millet yararlanır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 22 Aralık 2012; 20:04:23 >

• quote:

Tableti aldım beyler. Garantiden geldi zeki'nin romunu yüklememe gerek bile kalmadı. Müthiş stabil yolladılar. Hiçbir sorun yok. Oyunları hafif kasarak oynuyorum o da tek çekirdek olmasından zaten.. Olsun.. Bir de GTA Vice City ile Fifa 2012'yi yükleyeyim tamamdır...

hadi hayırlı günlerde kullanasın
    inşallah benim tablette hayırlısı ile elime sapasağlam ulaşır birdaha da sorun çıkmaması dileğiyle
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana inanmıyor gibiydin senin tablette var bir şey diyordun şimdi anlamışsındır umarım tablet normalde gayet stabil ve sorunsuz ama birazda şans işi sonuçta Çin malı..

Bu arada şunuda söyliyim haberin olsun Fifa 2012 kusursuz tek bir kasılma olmadan oynanıyor bunda tabiki ea sport'un oyunu android'e çok iyi optimize etmesi yatıyor,bende Fifa 2012 yüklüydü 13 çıkıcak diye sildim ama hala 13 çıkmadı bende çok sevdiğim Real Football 13'ü oynuyorum..

Şuan elimde 4,5 gb 'lık Polypad C5900 oyun arşivi var kendim oluşturdum ve içinde yok yok ,bir ara upload edip konuda paylaşıcam inşAllah, millet yararlanır..

inşallah yakın zamanda paylaşırsın hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende o oyun uyumlu değil diyor. Nasıl Yükledin?? Bir de APK'sını atar mısın? Bende onu yükleyecektim ancak uyumlu değil hatası aldım. Ayrıca Fifa 12'de server occured error gibi bir hata verdi.

• Tabletinde hala Rom sorunu olanlar garantiye göndersin. Rom'u bayağı düzeltmişler. Kendileri atınca daha sağlam oluyor.
  • quote:

Tabletinde hala Rom sorunu olanlar garantiye göndersin. Rom'u bayağı düzeltmişler. Kendileri atınca daha sağlam oluyor.

gine 4.0.3 ilemi geldi hocam keşke sizin romu yükliyebilsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayvural

quote:

Tabletinde hala Rom sorunu olanlar garantiye göndersin. Rom'u bayağı düzeltmişler. Kendileri atınca daha sağlam oluyor.

gine 4.0.3 ilemi geldi hocam keşke sizin romu yükliyebilsek

valla bilsem ben de img dosyasına çevirip rom halinde saklayacam ama bilmiyorum :)
  • sayın tablet kullanıcıları bu mesajı nereye yazacağıma karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim.benim durumumda başkaları da olduğuna eminim.
    mesele şu:oğluma test kitabı aldım.her sorunun altında karekod var. akıllı telefona neoreader(barkod okuyucu) diye bir program indirdim ve programı çalıştırınca ekran video veya fotoğraf moduna geçiyor.barkodun üstüne tutunca otomatik algılıyor ve sorunun çözümünü otomatik olarak yayınevinin sitesinden çözüm videosunu indiriyor.işte bu olayı tabletler yaparmı? ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. kendim öğretmenim. işe yararsa bu işi öğrencilerime de tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyineker

sayın tablet kullanıcıları bu mesajı nereye yazacağıma karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim.benim durumumda başkaları da olduğuna eminim.
    mesele şu:oğluma test kitabı aldım.her sorunun altında karekod var. akıllı telefona neoreader(barkod okuyucu) diye bir program indirdim ve programı çalıştırınca ekran video veya fotoğraf moduna geçiyor.barkodun üstüne tutunca otomatik algılıyor ve sorunun çözümünü otomatik olarak yayınevinin sitesinden çözüm videosunu indiriyor.işte bu olayı tabletler yaparmı? ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. kendim öğretmenim. işe yararsa bu işi öğrencilerime de tavsiye edebilirim.

evet. barcode scanner bütün tablet ve telefonlarda işe yarar. sadece kamerası olmalı ve android desteklemeli.

• peki ön kamera yeterli midir acaba
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.