Şimdi Ara

Polypad C-5900 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.478
Cevap
11
Favori
92.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada gta 3'ün apk dosyasını indirmiyor senin elinde varsa sen kendin yükle ordan indireyim..
  • Build.prop editleyip cihazı S2 gibi göstermeniz lazım herhalde, benimki öyleydi her oyunu da indiriyodu.(Google Play de Samsung Galaxy S2 olarak görüyo.)

https://www.box.com/s/3feb5fc9da472f348432 Root explorer indirin, cihaza kurup açın sonra System klasörüne girip build.prop üstüne 2-3 saniye basılı tutun menü açılcak ordan Open in text editor tıklayın.

Aşağıdaki satırları bulup değiştirin ;

ro.product.model=GT-I9100
    ro.product.brand=samsung
    ro.product.name=GT-I9100
    ro.product.board=GT-I9100
    ro.product.manufacturer=samsung

Yaptıktan sonra Save & Exit yapıp cihazı kapatın açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 18 Haziran 2012; 11:34:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rrtt

caner kardesim ve sevgili diger arkadaslarim.. max payne mobile kurdum apksini data olarak 1356mb bisey istiyor.. bu max payne mobile calisirmi??? calistiran modellerde samsung s2 var .. ama sanirim nvidia tegra gibi biseyler gormustum.. indireyimmi sizce?? bizim tabletle yaklasik ozellikleri ayni diye s2 yi referans aliyorum..

ekleme: indirdigim sitedeki dosya bilgilerinin linkini ekledim
    link:www.apktops.com/max-payne-mobile-1-0.html

Kendi indirdiği data ile çalışır mı bilmiyorum da bu vereceğim linktekilerle büyük ihtimalle çalışıcaktır.

Apk :

http://www17.zippyshare.com/v/15037853/file.html

Data dosyası :

http://extabit.com/file/2ako1c79p5d9i

Data klasörü Sd Kart/Android/Data

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 18 Haziran 2012; 13:42:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Build.prop editleyip cihazı S2 gibi göstermeniz lazım herhalde, benimki öyleydi her oyunu da indiriyodu.(Google Play de Samsung Galaxy S2 olarak görüyo.)

https://www.box.com/s/3feb5fc9da472f348432 Root explorer indirin, cihaza kurup açın sonra System klasörüne girip build.prop üstüne 2-3 saniye basılı tutun menü açılcak ordan Open in text editor tıklayın.

Aşağıdaki satırları bulup değiştirin ;

ro.product.model=GT-I9100
    ro.product.brand=samsung
    ro.product.name=GT-I9100
    ro.product.board=GT-I9100
    ro.product.manufacturer=samsung

Yaptıktan sonra Save & Exit yapıp cihazı kapatın açın.

Dostum bu iş riskli geldi bana yapmıcam Gta 3 'ün çalışan apk dosyası lazım bana ya..

• Ya tabletten memnun olan yok mu? Herkes çok ısınıyor, Ekran kalkık gibi şeyler yazmış...Tam kafaya koymuştum bugün sipariş verecektim... son 2 sayfadaki yorumlaı okuyunca vazgeçtim...Bu aleti alayım mı almayayım mı?Sorunlar çok mu etkiliyor tableti...
  • Ben uyumlu max payne de gta 3. ude buldum ama istediğim performans yok arada kasmalar olsada her ikiside oynanıyor isterseniz pc ye gecince paylasırım birde ben yaklasık 3haftadır kullanıyorum ama hiç bir problemle karsılasmadım hazar deymez İnşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esestarkan

Ya tabletten memnun olan yok mu? Herkes çok ısınıyor, Ekran kalkık gibi şeyler yazmış...Tam kafaya koymuştum bugün sipariş verecektim... son 2 sayfadaki yorumlaı okuyunca vazgeçtim...Bu aleti alayım mı almayayım mı?Sorunlar çok mu etkiliyor tableti...

ben cok memnunum internet performansı youtube arayuzu hepsi cok guzel opera yı indir nette yapamayacagın sey yok skype kullanıyorum goruntulu gorusme icin yani hicbir problem yok arada cihazlarda cıkıyor gonder servise yenisi ile degistiriyorlar ben gayet memnunum nova 3 e sardım su sıralar online oynuyorum cok zevkli bi ara beraber oyun kurup oynayalım :)

• arkadaslar bu mesaji polypadimden yaziyorum :-) hatirlarsaniz degisim istemistim yeni cihaz elime 1gunde gecti ve simdilik cok memnunum 1 aydir kullaniyorum bi sorun yasamadim henuz. ben daha cok film oyun kitap vs.icin kullaniyorum cok pratik bi cihaz forumu bi sure takip edemedim opera+flash player tavsiye edilmis yukledim ama hala izleyemiyorum basit konulara dahi yabanciyim :-\ yardimci olursaniz sevinirim

• Arkadaşlar şu hafıza sorunu çözmenin kolay bir yolu yokmu? Tabletin kendi sd si hemen doluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreyman

quote:

Ya tabletten memnun olan yok mu? Herkes çok ısınıyor, Ekran kalkık gibi şeyler yazmış...Tam kafaya koymuştum bugün sipariş verecektim... son 2 sayfadaki yorumlaı okuyunca vazgeçtim...Bu aleti alayım mı almayayım mı?Sorunlar çok mu etkiliyor tableti...

ben cok memnunum internet performansı youtube arayuzu hepsi cok guzel opera yı indir nette yapamayacagın sey yok skype kullanıyorum goruntulu gorusme icin yani hicbir problem yok arada cihazlarda cıkıyor gonder servise yenisi ile degistiriyorlar ben gayet memnunum nova 3 e sardım su sıralar online oynuyorum cok zevkli bi ara beraber oyun kurup oynayalım :)

Oyun bendede yüklü ve çok rahat oynanıyor aman nazar değmesin :D Online demişsin nasıl yapıcaz bizde oynanıyormu oyun sonuçta orjinal değil ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

quote:

quote:

Oyun bendede yüklü ve çok rahat oynanıyor aman nazar değmesin :D Online demişsin nasıl yapıcaz bizde oynanıyormu oyun sonuçta orjinal değil ya..

kardeşim şu nova 3 ün apk sını atabilirmisin ?

• Valla aleti gönderdim, yenisini gönderdiler ama benim sadece şarj değildi problem... Ekranda çatlak çıktı kutudan... bir telefon edin şansınızı deneyin.
  • Arkadaşlar aletin "otomatik çevir" seçeneği aktif iken bile ekranı sağa sola çevirince görüntü dönmüyor...

fikri olan var mı?

Cihaz: Android 4.0 Polypad c5900. Kutudan yeni çıkardım...
  • selam arkadaslar
    c-5900 3 haftalık cihazı satmak istesem burdan olabilirmi site kurallarına aykırımı ?
    teşekkurler
    http://forum.donanimhaber.com/m_62214860/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cour -- 20 Haziran 2012; 15:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snmez13

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

quote:

quote:

kardeşim şu nova 3 ün apk sını atabilirmisin ?

Özelden link atıldı..İyi oyunlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: cour

selam arkadaslar
    c-5900 3 haftalık cihazı satmak istesem burdan olabilirmi site kurallarına aykırımı ?
    teşekkurler

ben alıcı olurum özelden pm le konsalım
  • Beyler buyrun size son kıyağım;

Temple Run: Brave -->http://www51.zippyshare.com/v/13991600/file.html
  • Temple Run değilde Real Racing 2 ve Nfs Shift lazım kardeş..
  • Pm den msj gonderıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gureci93

Beyler buyrun size son kıyağım;

Temple Run: Brave -->http://www51.zippyshare.com/v/13991600/file.html

t$kler ama apk saglam degil galiba oyunu daha önce yükledinmi sen,oyun yüklenemedi diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulki21 -- 20 Haziran 2012; 9:37:19 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.