Şimdi Ara

:..Nokia 6280 [6270 / 6288]..: (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.873
Cevap
1
Favori
456.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video izlerkenmi ısınıyor Nasıl Isınıyo ?
  • kısa devre yapıyormuş halletirdim açtığın gibi ısınmaya başlıyordu şuan birşey yok :)
  • yine aynısı oluyor bayram bayram ne kötü yaww :(
  • kullanlılan board dan olabilir yaptırdığın yere götür bence
  • 2 defa götürdüm 2.sinde oldu dediler verdiler ama yine aynı boardda değişti dediler ne kadar doğru bilemem
  • Arkadaşlar muhtemelen daha önce sorulup cevaplanmıştır.Fakat tüm sayfaları okuma zamanım ne yazıkki yok. Nokia 6280 telefonuma Vodafone hattımı taktım fakat telefon sınırlı diyor.Giriş kodu istiyor.bir kaç aç kapattan sonra telefon normal şekilde açılıyor.Bu konuda ne yapmam gerekiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • benimde telde içte kısa devre var şarkı 1 gün bile dayanmıyor.yeni orjinal batarya almıştım ondada öyle yapıyor.kaldırıp atıcam en sonunda bu sıralar yeni tel alıcam.3 senedir iyi dayandı bana bu tel
  • beyler iyi geceler..size 6280le ilgili bir soru sormak istiyorum..ben telefonun yazılımını 06.43yaptım kendim.ama yaparken 6288in dosyalarını indirip yapmışım. bi sorun yok ama orda 6288 yazısını görmek sinirimi bozuyo bana bunu düzeltme konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?ayrıca birde temaların bazılarında hata veriyo telefon.1 veya daha fazla bileşen kurulamadı gibisinden.bunu nasıl halledebilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgokbel

beyler iyi geceler..size 6280le ilgili bir soru sormak istiyorum..ben telefonun yazılımını 06.43yaptım kendim.ama yaparken 6288in dosyalarını indirip yapmışım. bi sorun yok ama orda 6288 yazısını görmek sinirimi bozuyo bana bunu düzeltme konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?ayrıca birde temaların bazılarında hata veriyo telefon.1 veya daha fazla bileşen kurulamadı gibisinden.bunu nasıl halledebilirim acaba

80 yada 88 olmasınun önemi yok zaten aynı yazılımlar.
    Temalarda bir veya daha fazla bileşen kurulamadı uyarısı temanın içinde flash dosyası vb. 6280/88'in desteklemediği uzantı olduğundan kaynaklanıyor.Uyumlu temada sorun çıkmaz
  • Arkadaşlar çok komik bir paraya 0 buldum ve aldım (SIFIR)..
    kızak gresle düzeliyormuş.. Ekran 10numara.. 3gpp formatı çok ii açıyor. Ayrıca ben çok sevdim telefonu. 140TL verdiler satmadım.. 2sene garantili şimdi :)) yorumları okudum herkes şikayetçi.. ama ben tek kusur görmedim. Belki de ben cihazı alır almaz hemen versiyon yükseltmesi yaptım, ondandır.. Video kalitesini, fotoğraflarını çok beğendim.

Tek eksiği bence 4gb microsd çalıştırmaması olsa gerek.. onun içinde uğraşıyorum.. Çlıştırabilen var mı bu arada..

Herkese saygı ve sevgiler..

Nokia 6288 süper.. Nokia'dan şaşmamak lazım (Windows Mobile Haricinde ;)) )
  • ukc hocam o telefonun 2. eli burada 150 lira çok iyi fiyata almışsın
  • 45TL 2yıl Garantili Full kutulu :))

4GB Kart çalıştırıp çalıştırmadığını deneyen var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

beyler iyi geceler..size 6280le ilgili bir soru sormak istiyorum..ben telefonun yazılımını 06.43yaptım kendim.ama yaparken 6288in dosyalarını indirip yapmışım. bi sorun yok ama orda 6288 yazısını görmek sinirimi bozuyo bana bunu düzeltme konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?ayrıca birde temaların bazılarında hata veriyo telefon.1 veya daha fazla bileşen kurulamadı gibisinden.bunu nasıl halledebilirim acaba

Temalarda bir veya daha fazla bileşen kurulamadı uyarısı temanın içinde flash dosyası vb. 6280/88'in desteklemediği uzantı olduğundan kaynaklanıyor.Uyumlu temada sorun çıkmaz

çok teşekkür ederim dostum..keşke o temaları da çalıştırsaydı ama neyse artık böyle kullancaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

çok teşekkür ederim dostum..keşke o temaları da çalıştırsaydı ama neyse artık böyle kullancaz

http://gallery.mobile9.com/c/nokia-6280-themes_237/1/
  • forever 6280
    telin kasasını tamamen değiştirttim 20 lira
    ekran değişti 20 lira
    orj kapak tuş takımı 10 lira(ürün toptancısı kuzenin tanıdık )

şişme yapan pili de saolsun nokia toplatıyormuş verdim sıfırıyla değiştirdiler

aldığımdan beri 4 sene oldu ve bunun dışında masraf yapmadım.. herhaşde bi 3 sene daha kullanırım
  • Arkadaşlar Cevap yaz diyor soru nereden soruluyor ki?

neyse ben burada sorayım ,

Nokia 6280 tel var bu tefonun arama ve aramayı kapatma tuşlarına bastığımda ve yön tuşlarından sağ tuşa bastığımda farklı işlemler yapıyor nedeni ne olabilir.
  • telın ıkı govdesı arasındakı ınce tel fılım ıcten kopmus olabılır. telcıde 15 lıra cıvarı bı fıyata degısıyor dıye bılıyorum. bı sorup fıyat almada fayda var. kapak cok sert ac kapa yapılırsa gozlenen kronık bı sorunu yasıyorsunuz
  • Çekmecemde 6288'imi buldum tekrar kurcaladım özlemişim onu be =) Arkadaşlar bu arada 6288 için msn programı nasıl yükleyebiliriz bilgisi olan warmı turkcell için
  • 6288 ANA KASA VE KAPAK DEĞİŞİM VİDEOSU VARMI ELİNDE OLAN BİRDE 6288 bozuk telefon satan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

6288 ANA KASA VE KAPAK DEĞİŞİM VİDEOSU VARMI ELİNDE OLAN BİRDE 6288 bozuk telefon satan varmı

http://www.youtube.com/watch?v=u6miXAJ14_k
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.