Şimdi Ara

NZXT, bilgisayarlar için 120 mm ve 140 mm'lik dört yeni kasa fanı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

NZXT, LED'li ve LED'siz, 120 mm ve 140 mm boyutlarında olmak üzere dört yeni fanının duyurusu gerçekleştirdi. Duyurusu gerçekleştirilen fanların teknik özellikleri ve fiyatları sırasıyla şu şekilde;

FZ-120:

• 120 x 120 x 25 mm boyut

• 1200 (+/- 200) RPM dönüş hızı

• 59.1 CFM hava üfleme kapasitesi

• 26.8 db ses seviyesi

• 40.000 saate varan çalışma ömrü

• 12.99$

FZ-120 LED'li:

• 120 x 120 x 25 mm boyut

• 1200 (+/- 200) RPM dönüş hızı

• 59.1 CFM hava üfleme kapasitesi

• 26.8 db ses seviyesi

• Beyaz, mavi, turuncu, yeşil, kırmızı renkli LED seçenekleri

• 14.99$ 

FZ-140:

• 140 x 140 x 25 mm boyut

• 1000 (+/- 200) RPM dönüş hızı

• 83.6 CFM hava üfleme kapasitesi

• 24.5 db ses seviyesi

• 14.99$ 

FZ-140 LED'li:

• 140 x 140 x 25 mm boyut

• 1000 (+/- 200) RPM dönüş hızı

• 83.6 CFM hava üfleme kapasitesi

• 24.5 db ses seviyesi

• Beyaz, mavi, turuncu, yeşil, kırmızı LED seçenekleri

• 16.99$

• 28 db bence yüksek
  • Fiyat olarak biraz yüksek olmuşlar,geri kalan özelliklerde çoğu fanlar ile neredeyse aynı
  • daha sessiz ve daha performansli olmadığı halde surekli yeni ( isim ve kozmatik farki olan ) modeller piyasaya suruyolar

biz hangisini tercih ederiz sirf klasik siyah kasali şeffaf şekilsiz yaprakli berbat bi fani mi

yoksa bunu mu ( sadece bi ornek )
    COUGAR CF-V12HP Vortex Hydro-Dynamic-Bearing

aralarinda cokta fazla bi fiyat farki yk gibi

birkaç yaprağı olan kendi etrafinda donen "şey"lerden çok
    guclu hava akimi yapan sessiz "şey"lere ihtiyacimiz war!

120mm için 70cfm den yuksek 20db den düşük değerler taşimiyorsa boşuna para vermeyin eğer soğutma ve sessizlik istiyorsaniz
    her ne kadar ucuz olsalarda bi sure sonra işkence halini alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

daha sessiz ve daha performansli olmadığı halde surekli yeni ( isim ve kozmatik farki olan ) modeller piyasaya suruyolarbiz hangisini tercih ederiz sirf klasik siyah kasali şeffaf şekilsiz yaprakli berbat bi fani miyoksa bunu mu ( sadece bi ornek )COUGAR CF-V12HP Vortex Hydro-Dynamic-Bearingaralarinda cokta fazla bi fiyat farki yk gibibirkaç yaprağı olan kendi etrafinda donen şeylerden çok guclu hava akimi yapan sessiz şeylere ihtiyacimiz war!120mm için 70cfm den yuksek 20db den düşük değerler taşimiyorsa boşuna para vermeyin eğer soğutma ve sessizlik istiyorsanizher ne kadar ucuz olsalarda bi sure sonra işkence halini alıyor

Aynen katılıyorum. Geceleri bilgisayarla uğraşmak işkenceye dönüyor, uğultudan bıktım artık. Yeni bir sistem toplayacağım ve önceliği sessiz, sakin, efendi, adam gibi olan sisteme tanıyacağım. Sıvı soğutmalı sistemler aradığım sessizliği sağlıyordur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoni55

Aynen katılıyorum. Geceleri bilgisayarla uğraşmak işkenceye dönüyor, uğultudan bıktım artık. Yeni bir sistem toplayacağım ve önceliği sessiz, sakin, efendi, adam gibi olan sisteme tanıyacağım. Sıvı soğutmalı sistemler aradığım sessizliği sağlıyordur umarım.

kaliteli parçalarla iyi toplanmış bir sıvı soğutmanın sessizliğine alıştın mı bir daha bırakmazsın ben 8 yıldır sıvı soğutma kullanıyorum.
  • Ucuz uygun'da kalite ve memnunluk açısından biraz zor tercih ederimm belki bir etst görsem? :))
  • Güzel hoşuma gitti ama görüntü olarak daha şık olanlarıda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

daha sessiz ve daha performansli olmadığı halde surekli yeni ( isim ve kozmatik farki olan ) modeller piyasaya suruyolarbiz hangisini tercih ederiz sirf klasik siyah kasali şeffaf şekilsiz yaprakli berbat bi fani miyoksa bunu mu ( sadece bi ornek )COUGAR CF-V12HP Vortex Hydro-Dynamic-Bearingaralarinda cokta fazla bi fiyat farki yk gibibirkaç yaprağı olan kendi etrafinda donen şeylerden çok guclu hava akimi yapan sessiz şeylere ihtiyacimiz war!120mm için 70cfm den yuksek 20db den düşük değerler taşimiyorsa boşuna para vermeyin eğer soğutma ve sessizlik istiyorsanizher ne kadar ucuz olsalarda bi sure sonra işkence halini alıyor

valla birader süperrrr yorum yapmışsın +1.sana%100 katılıyorum.allayıp pullayıp hemen hemen aynı şeyleri abartı fiyatlarla bize sunuyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.