Şimdi Ara

GR: Future Soldier'ın PC Sürümüne Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      PC için konsollara oranla daha geç çıkacağı açıklanan Ghost Recon: Future Soldier'ın aynı zamanda, PC sürümünün diğer platformlara oranla daha güçlü görsel kalite sunacağı da duyuruldu. Bugün yapılan bu duyuru sonrasında, ekran görüntüsü de gecikmedi.

Aşağıdaki ekran görüntüsü Ghost Recon: Future Soldier'ın PC sürümünden alınma. Aşırı efekte bulanmış bu ekran görüntüsü hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

• yok artık oyun içinde grafikler böyle mi?
  • Live Action olmalı süper olmuş
  • 2010 dan beri bekliyorum bugunde erteleneceğini duydum şimdi bu görüntüler... beklediğim gibi yada söyledikleri gibi çıkmasa.sevecem onları biraz :/
  • Grafikler muhteşem görünüyor pc'de.
  • Gameplay videoları da PC'den alınma değil mi? Bu resimde ne yapmaya çalışmışlar çok merak ediyorum. Kimi kandırmaya çalışıyorlarsa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

Grafikler muhteşem görünüyor pc'de.

Şu grafiklere muhteşem diyen adamdan ne beklersin.Bende pcciyim ama sen nasıl bir varlıksın anlayamıyorum her mesajın altına ezik ezik yazılar vs. Allah akıl fikir versin ne diyim...
  • arkadaşlar anladığım kadarıyla şimdiye kadar yayınlanan goruntuler hep konsollardan alınmaydı. çünkü izlerken bu oyunun grafikleri bu kadar olamaz dıyordum kendıme. ancak bu goruntuyu gordukten sonra bıraz moralım duzeldı. bence geç cıksın ancak bu resımdekı gıbı grafıklerı gorelım oyunda. eger boyle cıkacaksa tabıkı.
  • Elbet biz daha iyi grafikte oynariz PC'de. Lutfen bos bos yorum yazip mesaj kasmaya calismayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

Gameplay videoları da PC'den alınma değil mi? Bu resimde ne yapmaya çalışmışlar çok merak ediyorum. Kimi kandırmaya çalışıyorlarsa artık.
    Gameplay'ler xbox 360 sürümünden alınmıştır.
  • Hele bi çıksın da grafiği öyle düşünürüz.Çok bekledik...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.