Şimdi Ara

Exper Easypad P10N Rom (3.2 HONEYCOMB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ROMLARI NORMAL BİR ŞEKİLDE YÜKLÜYORSUNUZ EĞER ROM YÜKLEMEYİ BİLMİYORSANIZ EXPER'İN SİTESİNDEN DETAYLI BİR ŞEKİLDE ROM YÜKLEME ANLATILMI VAR...

CİHAZ VE ROM BİLGİLERİ İÇİN TIKLA

ANDROİD 3.2 HONEYCOMB İÇİN TIKLA

ARKADAŞLAR BEN CİHAZIMI SATTIĞIM İÇİN DENEYEMEDİM LÜTFEN OLUMLU VEYA OLUMSUZ YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN....

• Hocam 2.2 yi tekrar kurdum dediğin gibi , wizard vardı ordan kurdum ama tablet şu an açılmıyor , android logosunda takılı kalıyor hiçbir hareket yok , 3.2 yi nasıl kurcaz , wizard falan yok içinde ? O şekilde baya bi rahat oldu ama , maalesef tablet açılmıyor işte :(
  • Bugun bende denedim
    Fakat cihaz açılmadı. Orijinal rom a geri dondüm. Volkan kardesim acaba denediğin ve çalıştırdığın Asus rom U hangisidir nedir link
    Verebilirmisin çok rica etsem. Onun Bootloader dosyası aynı olan romlari araştıralım.

Bizim Cihaz Asus tf101Le
    Aynı ama
    Kapasite değişik. 32gb lik romun fdisk dosyasını 16gb ye çevirebilirsek bu cihazın önü çok açılacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_carleone82 -- 10 Haziran 2012; 12:28:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Experin nasıl bir serisiyse 3.2 romu Apx modda yüklüyorum fakat uzun süre beklememe rağmen açılmıyor. Android 3.2 i yükleyip de çalıştırabilen arkadaş varsa lütfen bu konuda yardım etsin
    clokworkmod yüklemeye çalışıyorum oda yüklenmiyor daha nasıl yükleme yapılacaksa.
  • android 3 te çalıştırmıştım tableti ama açana kadar canım çıktı açtığımdada acayip kasıyordu alet ayarlardan wifiyi açamadım görmedi çalıştırmadı diğer şeylerde öyle uygulamalara zaten erişemedim bende eski roma geri döndüm ama uğraşıyorum gene yüklemeye

şimdide şarz soketi bozuldu

aslında çalışıyorda bilgisayarıma bağladığımda 5.5 v dan daha fazla güç çekmeye çalışıyor alet sonra bilgisayar uyarıp tüm usb leri devre dışı bırakıyor

aleti bi tamir etsem güzel olcakta :)
  • oguziron O kullanıcısına yanıt
    arkadaşım orjinal roma nasıl geri döndün ben dönemiyorum android logosunda kalıyo nasıl eski romu yüklerim yardımcı olurmusun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.