Şimdi Ara

Manli, GeForce GTX 560 SE modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Düşük maliyetli ekran kartlarıyla tanınan Manli, GeForce GTX 560 SE tabanlı yeni modelini duyurdu. Nvidia'nın, AMD Radeon HD 7700 serisine karşı konumlandırdığı GeForce GTX 560 SE, 40nm üretim teknolojisiyle geliştirilen GF114 grafik yongasını kullanıyor. Manli tarafından özelleştirilmiş soğutucu tasarımı ile kullanılan ekran kartı, 288 paralel işlem birimi, 192-bit bellek veri yolu desteği ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesi ile geliyor. 

Grafik işlem birimi 736MHz'de, bellekleri ise 3828MHz'de çalışan ekran kartı, DirectX 11, OpenGL 4.1, Nvidia 3D Vision, çift yollu SLI, CUDA, PureVideo HD ve PhysX teknolojilerini de bünyesinde barındırıyor. Görüntü aktarımı için çift DVI ve HDMI konnektörlerini kullanan ekrna kartı, ihtiyaç duyduğu gücü üzerinde yer alan iki adet 6pin PCI Express konnektörü ile karşılıyor. Manli tarafından kısa süre içerisinde satışa sunulması beklenen GeForce GTX 560 SE modelinin tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. 

• güzelim 560 ti yi kırpa kırpa ne hale getirdiler. giriş seviyesi gibi olmuş .
  • Bu gtx560 gpusunu harca harca bitiremediler hergün yeni bir tana çıkarıyorlar.
  • Fiyatı uygun olursa 2 tane alınıp SLI yapılablir ve böylelikle diğer 680 modellerinden daha iyi performans verir taminimce ama fiyat önemli...
  • Manli markasını ilk defa duyanlar +'layın beni Şaka bi yana elde kalan GPU'ları kullanıyolar galiba. GTX550'den %40 filan daha hızlı olur diye düşünüyorum.
  • street fighter'daki çanli (diğer tabirle kız hani eskiden derdik ya kızı aldım sende keni al hesabı )gibi manli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 3 Nisan 2012; 14:50:17 >
  • GTX660 SE beklerken GTX560SE geldi
  • SLI ile yükseltilmiş performasn için belki iyi bir seçenek olabilir ama olursa benim asla tercihim olmaz..
  • Şu an yeni çıkan kartlar gereksiz Çünkü halen eski grafik motorlarını görüyoruz oyunlarda ne zaman yeni konsol çıkarsa işte o zaman bu kartların gerçek gücünü görebiliriz.
  • Osmanlı nın kartları gümbür gümbür geliyor heytt savulunn
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

Osmanlı nın kartları gümbür gümbür geliyor heytt savulunn

bende osmanlı diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*
    GTX660 SE beklerken GTX560SE geldi

He valla.

Manli anakart satmıştım baya. Yine yeşil kutudaydı ve kutusunda da uzay gemisi resmi vardı. Ama ekran kartını satmadım.
  • Keşke Türkiye'de de şöyle dandik bi ekran karti firmasi olsa. Vanlı/Manisalı filan olabilir mesela.
  • Kartın teknik detaylarına bakınca stokları tükenen 256bit'lik GTX 460 yerine geldiği anlaşılıyo, 1 az cuda eksiltilmiş ama hızlar gtx 460 dan yukarıda sonuç olarak 256 bit gtx 460 performansını rahatlıkla vericek 1 kart olur.
  • Bu manli galiba Ninja ve Volar gibi daha alt seviye bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Alp -- 3 Nisan 2012; 19:58:57 >
  • manli iyiymiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

GTX660 SE beklerken GTX560SE geldi

konuya girerken konu açılma tarihine bile baktım biri hortlatmış mı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykanat

güzelim 560 ti yi kırpa kırpa ne hale getirdiler. giriş seviyesi gibi olmuş .

Yok hatta bununla oyun da oynanmaz dimi? Biktim kucumsemenizden kartlari. hd 5570'den/ gt 430'dan itibaren her kartla oyun oynanir, hd 5750/ gts 450den itibaren orta seviyedir. hd 6870/ gtx 560'tan itibaren ust seviye baslar. Son zamanlarda cok guclu kartlar cikiyor diye alt seviye gormeye gerek yok bu kartlari. Yeni kart cikiyor ancak son zamanlarda adam gibi oyun ciktigi yok ki. Zamaninda hd 4850 almis olan simdi hala pasa pasa her oyunu rahatca oynuyor olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerokeso

quote:

Yok hatta bununla oyun da oynanmaz dimi? Biktim kucumsemenizden kartlari. hd 5570'den/ gt 430'dan itibaren her kartla oyun oynanir, hd 5750/ gts 450den itibaren orta seviyedir. hd 6870/ gtx 560'tan itibaren ust seviye baslar. Son zamanlarda cok guclu kartlar cikiyor diye alt seviye gormeye gerek yok bu kartlari. Yeni kart cikiyor ancak son zamanlarda adam gibi oyun ciktigi yok ki. Zamaninda hd 4850 almis olan simdi hala pasa pasa her oyunu rahatca oynuyor olurdu.

ben kartı küçümsemedim yanlış anlamışsınız. ama bunlar pazarlama taktikleri. bilgisi az olan kimseler bu kartla 560 ti yi birbirine yakın tutarak aldanabilir ve ederin fazla bi paraya satılacağı malum zaten . ayrıca ben 6850 kullanıyorum . öyle kart merakım da yok .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerokeso

quote:

ben kartı küçümsemedim yanlış anlamışsınız. ama bunlar pazarlama taktikleri. bilgisi az olan kimseler bu kartla 560 ti yi birbirine yakın tutarak aldanabilir ve ederin fazla bi paraya satılacağı malum zaten . ayrıca ben 6850 kullanıyorum . öyle kart merakım da yok .

Anliyorum. bu habere girmeden once okudugum 1 konuda birileriyle tartismistim da, sistem tavsiyeleri bolumunde 3x GTX 590 ile oyun bilgisayari yapmayi dusunen, onunla 10-15 yil oyun oynamayi planlayan biriyle. O sebeple biraz oldu. Guzel karta benziyor aslinda, 250-300 tl'den satisa ciksa bolca alici bulabilirdi..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.