Turkcell Faturasız: Yıldız Paket 19TL'ye HerYöne 400 dakika +2000 SMS
191 Cevap93732 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

357 Mesaj
2 Mayıs 2012; 21:30:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Avea'nın 19 luk genç paketi taklit etmeye çalışmış ama yanından bile geçemez bu kampanyamsı şey. 19 TL'ye 500 dj + 1000 SMS + 1GB İnternet. Hayat Avealıya güzel.

321 Mesaj
2 Mayıs 2012; 23:26:16 

Eğer bahsettiğin tarife aşağıda linkini verdiğim tarifeyse, bence tarife koşullarını tekrar okumalısın..

http://www.avea.com.tr/...faturasiz.konusmanetsms

Çünkü tarife açıklamasında şöyle diyor avea;

Sadece 19 TL ye, Aveaiçi 1.000 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB data senin olsun !

Ayrıca şöyle bir detay daha var bu tarife de;

Avea'nın faturasız tarifelerinde bulunan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında Aveaiçi 1.000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabileceklerdir.

Yıldız pakette ise böyle bir yaş sınırlaması olmadan her yöne 400 dk ve 2000 sms var..

Ben turkcell hayranı veya avea düşmanı değilim.. Sonuçta 10 yıldır avea abonesiydim.. Bugün avea benim cebime daha uygun bir tarife çıkarırsa ona geçerim.. Ama insanları bilgilendirirken objektif olmakta fayda var diye düşünüyorum..

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tataroktay -- 2 Mayıs 2012; 23:29:45 >

321 Mesaj
2 Mayıs 2012; 23:38:33 

Sanırım söylediğin paket şu;

http://www.avea.com.tr/...etler.aveali.19lukpaket

Ama bunda da 25 yaş sınırı var;

Numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları halinde, Genç Paket'i 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabileceklerdir.

Ayrıca bu paket numarasını taşıyıp gelen 25 yaş altı aboneler için.. Yani avea yine kendi abonelerine dirsek çevirmiş durumda..

Sonuç olarak tüm operatörler aynı.. Herkes birbirinin müşterisini kapma sevdasında ve kimsenin aboneyi düşündüğü falan yok..

Ben eski bir avealı olarak aveaya, başlattığı yeni ve hesaplı tarifeleri KENDİ abonerinden mahrum ettiği için kızarken, turkcell aboneleri de turkcell'e yıldız paketi KENDİ abonelerine açmadığı için kızıyor..

O yüzden avea, turkcell veya vodafone u övmek ve kendimizi onlara kullandırmak yerine, biz onları kullanalım..

Numara taşıma gibi bir güzellik var artık.. Hangi operatör daha hesaplı ve bol özellikli paket ya da tarife çıkarırsa ona geçelim..

Bununla ilgili güzel bir atasözü var da durup dururken ban yemiyelim yine

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tataroktay -- 2 Mayıs 2012; 23:45:48 >

9 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:44:27 

Arkadaşlar 9 aydır avea kullanıyorum bu kampanyayı görünce numaramı türksele taşımaya karar verdim.Ancak halen bir şeyi anlamış değilim.+5000sms şeysini.Bunu aktif hale getirmek için numara taşırken gençplus kampanyasını/tarifesini seçip açtırıyoruz hattımızı ve daha sonra mesaj gönderip yıldız pakete kayıt oluyoruz,değil mi?

Ek olarak avea hattım faturasızdı.Direk türksel bayisine gidip türksele geçmek istiyorum desem onlar halledebilir mi yoksa illa avea hattımı kendim kapatmam mı gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan298 -- 3 Mayıs 2012; 11:48:54 >

321 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:51:49 

ilk sorunla alakalı bilgim yok hocam..

turkcell iletişim merkezinden yaptırmıştım ben numara taşıma işlemimi.. sadece kimlik fotokopin yeterli.. ordan sana turkcell sim kartı veriyorlar ve beklemeye başlıyorsun.. birkaç gün içinde (bana 3 gün sonra gelmişti) turkcell den sana bir mesaj geliyor.. şu tarih ve şu saatte numara taşıma işleminiz gerçekleşecektir gibisinden.. o andan itibaren turkcell e geçiyor numaran..

9 Mesaj
3 Mayıs 2012; 15:37:48 

Teşekkürler yanıtın için ama şu gençplus'ı hala öğrenemedim

1627 Mesaj
3 Mayıs 2012; 16:18:45 

quote:

Orijinalden alıntı: volkan298

Numaranızı taşırken veya taşıdıktan sonra gençtaife/gençplus tarifelerinden birine geçerseniz ayrıyetten turkcell içi 5.000 sms daha kazanıyosunuz

/// Satılık Steam Oyunları \\\ GreenManGaming alışverişlerinize 2 TL geri ödeme ve 2$ çek

Ore wa... sekai wo kowashi... sekai wo tsukuru.

674 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:33:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Numaranızı taşırken veya taşıdıktan sonra gençtaife/gençplus tarifelerinden birine geçerseniz ayrıyetten turkcell içi 5.000 sms daha kazanıyosunuz

Tasindiktan sonra gecince oluyor yani? Sormadi da bana hangi tarifeye geciceksin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1627 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:43:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mnk123

quote:

quote:

Tasindiktan sonra gecince oluyor yani? Sormadi da bana hangi tarifeye geciceksin diye.

Yıldız paketi almadan önce geçerseniz muhtemelen olur diye biliyorum

/// Satılık Steam Oyunları \\\ GreenManGaming alışverişlerinize 2 TL geri ödeme ve 2$ çek

674 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:44:17 

quote:

quote:

quote:

quote:

Yıldız paketi almadan önce geçerseniz muhtemelen olur diye biliyorum

Adama sordum oyle dedi zaten genc tarifeye geciceksiniz sonra kontor yukleyip yollicaksiniz dedi. Sagolasin. Ben de en sonunda turkcelle geciyorum genc biri oldugum icin surekli operator degistiriyorum :D

1627 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:47:54 

quote:

Adama sordum oyle dedi zaten genc tarifeye geciceksiniz sonra kontor yukleyip yollicaksiniz dedi. Sagolasin. Ben de en sonunda turkcelle geciyorum genc biri oldugum icin surekli operator degistiriyorum :D

Rica ederim hayırlı olsun
Hiçbiri kendi abonesine adam gibi tarife yapmıyo en sonunda değiştiricem bende

674 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:51:01 

quote:

quote:

Ya cevrem dalga geciyor niye degistirip duruyorsun diye olana bir sey yapmiyorlar ki :D kuzeni de benim hatti da gecirdim yapicaz bu paketi , turkcell adam akilli tarife yapti :D

1627 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:55:13 

quote:

quote:

quote:

Ya cevrem dalga geciyor niye degistirip duruyorsun diye olana bir sey yapmiyorlar ki :D kuzeni de benim hatti da gecirdim yapicaz bu paketi , turkcell adam akilli tarife yapti :D

En iyisini yapıyosun , hep onlar mı yolucak bizi

674 Mesaj
3 Mayıs 2012; 20:01:39 

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana hak veren ilk kisisin hocam haklisin valla degerimizi bilsinler :D

1627 Mesaj
3 Mayıs 2012; 20:02:37 

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana hak veren ilk kisisin hocam haklisin valla degerimizi bilsinler :D

674 Mesaj
5 Mayıs 2012; 8:11:44 

Sali gunu talep ettim sim kartimi carsamba aldim c.tesi oldu hala bir mesaj gelmedi. Pazar gunu gecer mi acaba yoksa hangi gun gecer gun gectikce tirsiyorum 17 mayis son oldugu icin.

Pazartesi geciyor. Cok gec gecti bizim turkcell bayi kadar uyusuk insankar gormedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnk123 -- 5 Mayıs 2012; 15:55:34 >

319 Mesaj
5 Mayıs 2012; 8:34:04 

Uzun uğraşlarım sonucu geçtim bu tarifeye avea'yı beğenmemiştim turkcell ayrıcalığı farklıdır demiştim.
Fakat internetsiz olmuyor yahu avea'nın internetli paketine geçin derim.

2783 Mesaj
9 Mayıs 2012; 0:58:00 

arkadaşlar ben geçiyorum türkcell e normalde sms ıcın gecıcektım aveanın ki yetmiyordu. bu paketi öğrendim çok cazip geldi. bunu kullanıcam

Size sormak istediğim ben bu paket üstüne ekstra internet paketi olarak neler alabilirim arkadaşlar ? fiyatlarıyla sölerseniz iyi olur

1627 Mesaj
9 Mayıs 2012; 11:39:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

arkadaşlar ben geçiyorum türkcell e normalde sms ıcın gecıcektım aveanın ki yetmiyordu. bu paketi öğrendim çok cazip geldi. bunu kullanıcam

Size sormak istediğim ben bu paket üstüne ekstra internet paketi olarak neler alabilirim arkadaşlar ? fiyatlarıyla sölerseniz iyi olur

5 TL ye 100mb internet paketi var çok fazla internet kullanmıyosan bu uygun bence.
Diğer paketlere de Buradan bakabilirsin

156 Mesaj
9 Mayıs 2012; 14:48:53 

bende 5 tl ye 100 mb internet aldım. şimdilik güzel.

24 saatten birini Hakka vermeyene insan denilir mi?

4 Mesaj
11 Mayıs 2012; 18:07:44 

Selam arkadaşlar bende bu tarifeye gectm ancak +5000 sms gelmedi basvuru yaparken bayana söylememe rağmen ne yapmam gerekiyo yardımlarınızı bekliorm

591 Mesaj
11 Mayıs 2012; 19:54:22 

quote:

Orijinalden alıntı: 00selo00

Selam arkadaşlar bende bu tarifeye gectm ancak +5000 sms gelmedi basvuru yaparken bayana söylememe rağmen ne yapmam gerekiyo yardımlarınızı bekliorm

Genç Tarife yada gençplus tarifesine geçtikten sonra bu paketi alırsanız gelir eğer bu şekildeyse 532 müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm.

191 Mesaj
15 Mayıs 2012; 19:07:59 

Şu an itibariyle hattımı turkcelle taşıdım.Gençplus tarifesine geçtim ve YILDIZ paketine abone oldum.400 dk 2000sms ve sadece turkcellilerle 5000 sms geldi hattıma..

Sorum şu..Hatıımı turkcelle taşıdığım için her ay 50 dk konuşma gelecek deniliyordu..Böyle birşey yok bende.. ???

127 Mesaj
15 Mayıs 2012; 19:23:50 

quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Şu an itibariyle hattımı turkcelle taşıdım.Gençplus tarifesine geçtim ve YILDIZ paketine abone oldum.400 dk 2000sms ve sadece turkcellilerle 5000 sms geldi hattıma..

Sorum şu..Hatıımı turkcelle taşıdığım için her ay 50 dk konuşma gelecek deniliyordu..Böyle birşey yok bende.. ???

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Hazır Kart'a gelmenizden itibaren 30 gün içinde HAYDI yazıp 2222'ye göndererek kampanyaya kayıt olmanız gereklidir.
Kampanyadan numara taşımayla Hazır Kart'a gelmiş; genç tarife, genç plus ve Bizbize tarifesindeki aboneler yararlanamamaktadır. ​http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yeni-haydi-gel-kampanyasi.aspx

tavsiye olarak bu kampanyayı öneririm; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Gunluk-30-Dakika.aspx kısa mesajla katılımda (daha önceden katılımınız vardır) uyarısı verirse, online işlemlerden size özel kampanyalardan katılmayı dene.. çünkü bazen sistem tanımıyor.

127 Mesaj
15 Mayıs 2012; 19:31:45 

HAYDI yazıp 2222'ye gönderdikten sonra en az 20 TL yüklemen gerekiyor. bu sayfayı okuyabiliirsin; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yeni-haydi-gel-kampanyasi.aspx

127 Mesaj
15 Mayıs 2012; 19:52:01 

950 Mesaj
15 Mayıs 2012; 21:08:24 

inşallah kampanyayı uzatırlar tekrar. Ay sonuna kadar falan. Şimdi numarayı taşısam, geçiş işlemi tamamlanana kadar kampanya bitecek.

Arkdaşlar bir el atsanız http://www.turkcell.com...met/turkcellhizmet.aspx adresinden kampanya süresi uzatılsın diye mesaj atsanız turkcell`e

191 Mesaj
15 Mayıs 2012; 23:14:48 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_2423

quote:

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Hazır Kart'a gelmenizden itibaren 30 gün içinde HAYDI yazıp 2222'ye göndererek kampanyaya kayıt olmanız gereklidir.
Kampanyadan numara taşımayla Hazır Kart'a gelmiş; genç tarife, genç plus ve Bizbize tarifesindeki aboneler yararlanamamaktadır. ​http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yeni-haydi-gel-kampanyasi.aspx

tavsiye olarak bu kampanyayı öneririm; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Gunluk-30-Dakika.aspx kısa mesajla katılımda (daha önceden katılımınız vardır) uyarısı verirse, online işlemlerden size özel kampanyalardan katılmayı dene.. çünkü bazen sistem tanımıyor.

Teşekkürler.Şu 2. yazdığın kampanya nedir? Günlük 30 dk olan..Hergün 30 dk hediye mi geliyor ücretsiz olarak,tam anlayamadım.Yoksa sadece 1 gün mü

127 Mesaj
15 Mayıs 2012; 23:22:53 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_2423

quote:

Teşekkürler.Şu 2. yazdığın kampanya nedir? Günlük 30 dk olan..Hergün 30 dk hediye mi geliyor ücretsiz olarak,tam anlayamadım.Yoksa sadece 1 gün mü

sadece 1 günlük geliyor ve aldığın günün gecesi saat 12 ye kadar dakikalarını bitirmen gerekiyor.. heryöne 30 dakika veriyor,,

alıntı yaptım siteden bunu okuyun; Kampanyaya katılım için herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Yararlanmak için bilgi kullanım izni verilmesi yeterlidir. Kampanyaya katılım için IZIN yazıp göndermenizin ardından, dakikalarınızın yüklendiğine dair bilgilendirme SMS’I sonrası gün sonuna kadar geçerli her yöne 30 dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

191 Mesaj
16 Mayıs 2012; 8:20:38 

ertesi gün yapabilir muyum tekrardan 30 dk lık konuşma

950 Mesaj
16 Mayıs 2012; 11:49:37 

Yıldız Paket Kampanyası 20.06.2012 tarihine kadar uzatıldı bilginize :)

127 Mesaj
16 Mayıs 2012; 15:02:36 

quote:

ertesi gün yapabilir muyum tekrardan 30 dk lık konuşma

yapamazsın sadece 1 hakkın var.. hergün hergün böyle verirler mi sence? sadece 1 hakkın var. ve 20 haziran"a kadar bu 1 hakkını kullanmazsan onuda kaybetcen,, kampanya bitiş tarihi 20 haziran ama belki uzatılır umarım..

son defa diyorum, hergün hergün vermezler, sadece 1 hakkın var, inanmayan müşteri hizmetlerine sorsun; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Gunluk-30-Dakika.aspx

191 Mesaj
18 Mayıs 2012; 17:15:57 

Verilen 400 dk nın ücretlendirilme periyodu 15 saniye yazıyordu..Fakat 1dk. 2saniye bir görüşme yapıyorum.Hesabımdan 2 dakika kesiliyor.

127 Mesaj
18 Mayıs 2012; 19:59:55 

Kampanya kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu nasıldır?
Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

turkcell sitesinde okumadın sanırım, sık sorulan sorular sekmesinin altında 3üncü soruda yazıyor; http://www.turkcell.com...falar/Yildiz-Paket.aspx

1113 Mesaj
20 Mayıs 2012; 1:34:16 

mevcut abonelere yapsaydı su tarifeyi seve seve kullanırdım yenı hat aldım hiçbir işe yaramadı. gün sayıyorum tasımak için numaramı.

bmw e36 320i

7007 Mesaj
20 Mayıs 2012; 1:52:06 

eskiler cepte

kampanyalar yeni musterilere..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

321 Mesaj
20 Mayıs 2012; 4:52:33 

quote:

Verilen 400 dk nın ücretlendirilme periyodu 15 saniye yazıyordu..Fakat 1dk. 2saniye bir görüşme yapıyorum.Hesabımdan 2 dakika kesiliyor.

Soru : Kampanya kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu nasıldır?

Cevap : Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Turkcell'in uyanıklığı işte..

Dikkatli kullanmakta fayda var..

362 Mesaj
8 Haziran 2012; 16:03:21 

Bu tarifeyi gördüm , bugün hattımı Turkcelle taşıdım Vodafonedan. Adama özellikle sordum dedim ücretlendirme 6sn de bir mi diye. Hiç düşünmeden evet dedi. Daha bugün başvurdum acaba iptal ettirebilir miyim?

2195 Mesaj
9 Haziran 2012; 7:32:35 

Arkadaşlar,

2 ay önce AVEA geçtim, hiç memnun değilim dönmek istiyorum. Bu tarifeye geçebilir miyim
?

4892 Mesaj
9 Haziran 2012; 7:36:47 

quote:

Orijinalden alıntı: tataroktay

quote:

Turkcell'in uyanıklığı diyorsunuzda diğer operatörlerde farklı mı?

362 Mesaj
9 Haziran 2012; 11:58:02 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

Farklı. Vodafoneda 6sn de bir ücretlendiriliyor. Aveada da öyle sanırım

9102 Mesaj
9 Haziran 2012; 12:07:33 

Turkcell işi bilmiyor
En çok parayı kazanıyor ama hala yüksek satıyor.

Turkcell şöyle bir kampanya yapsin diger operatörlerde İNSAN KALMAZ !
Heryöne 600 Dk - 2000 Sms - 1 Gb internet

Tamam Şaka Şaka Böyle bir kampanya yapmaya Yüreği yetmez Turkcell'in
Ama Şuanda Avea'nin (Eger devam ediyorsa) 19 liraya 500+1000sms+1gb int. tarifesi Şuanda Çok iyi 5 aydır kullanıyorum.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

4892 Mesaj
9 Haziran 2012; 16:21:20 

quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

Farklı. Vodafoneda 6sn de bir ücretlendiriliyor. Aveada da öyle sanırım

Vodafone veya Avea faturasız tarifelerinde 6 saniye ücretlendirmesi olan tarife örneği verir misiniz?

267 Mesaj
9 Haziran 2012; 19:30:25 

internet olmaması olmamış yani 250 mb internet kullanımıda koymaları gerekik sms in yerine

If you want to jump farther , you have to go a few steps back.Today goes to tommorrow with the help of yesterday.

2783 Mesaj
12 Haziran 2012; 17:56:26 

Arkadaşlar bu tarifeye geçtim ama gençlere ve turkcellilere 5000 sms daha hediye yazmışlar .Bende şuan 2000 sms gözüküyor turkcelle attıgım mesajlar ordan dusuyor.Sölemek istediğim sanırım genç tarife denılen bişi varmış ben buna geçsem öteki ay paketim yenılendıgınde 5000 sms turkcell e gözüküyor mu bunu sonradan paketıme ekletebilir miyim ? 2000 yetmicek gibi geliyor cunku 1 2 ay fazla sms gorusmem olucak

321 Mesaj
14 Haziran 2012; 21:09:59 

Arkadaşlar avea yeni tarife çıkarmış..

19 luk yıkılan paket..

19 liraya Her Yöne 500 Dakika + Her Yöne 1000 Sms + 1 GB İnternet..

Yesinler birbirlerinin

Tekrar aveaya geçiş

1627 Mesaj
14 Haziran 2012; 21:25:32 

quote:

19 luk yıkılan paket..

Yesinler birbirlerinin

Tekrar aveaya geçiş

O zaten yok muydu, yanılmıyosam 2-3 ay kadar önce arkadaşım bu tarifeye geçmişti

642 Mesaj
14 Haziran 2012; 21:54:36 

quote:

quote:

19 luk yıkılan paket..

Yesinler birbirlerinin

Tekrar aveaya geçiş

O zaten yok muydu, yanılmıyosam 2-3 ay kadar önce arkadaşım bu tarifeye geçmişti

vardı evet.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

321 Mesaj
15 Haziran 2012; 14:04:16 

Pardon arkadaşlar :( işten güçten gündemi takip edemez olmuşum.. Ben dün ilk kez gördüm bu tarifenin reklamlarını sevindirik oldum.. Paylaşayım istedim ama varmış daha önceden dediğiniz gibi

3661 Mesaj
15 Haziran 2012; 15:17:10 

Mevcut abonelere bir faydasi yok.sadece Turkcell 'e gecenlere ozel yapilmis da mevcut abonelerin baska yerlere gecmesini onlemek icin de yapar insan benzer bir kampanya.mevcut musteri baska operatore gidiyor, baska operatorden musteri icin kampanya yapiyor, ne degisiyor, hic...

2879 Mesaj
16 Haziran 2012; 9:54:05 

ben de bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum güzel bir paketmiş.

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

2879 Mesaj
16 Haziran 2012; 10:12:14 

Turkcellde bu paketten başka her yöne dakikası olan faturasız tarife yok mu?

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

51 Mesaj
22 Haziran 2012; 23:17:28 

arkadaşlar sitesinde 1 yıl boyunca diyor ne demek bu ? 1 yıl sonra ne olacak?
Bir de başka paket var mı dakika ve sms olan avea'dan geçeceğim, cevaplayan olursa çok tşk ederim

587 Mesaj
27 Haziran 2012; 16:20:53 

faturalı vodofone hattımı turkceelin bu konturlu hattına taşıyabilir miyim acaba? ve taşıyabiliyorsam eger vodofone ile ilişiğim nasıl kesilecek? daha önce hiç numara taşıma işlemi yapmadım da