Şimdi Ara

Retina Ekran destekli iPad oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
16.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda yeni iPad ile teknoloji severlerin ilgi odağı haline gelen Retina Ekran teknolojisini destekleyen 5 iOS oyununu tanıtıyoruz. Retina Ekran destekli iPad oyunları videomuzda sizleri Infinity Blade 2,Fligh Control Rocket,Fossball HD, Angry Birds Space ve yeni iPad'in çıkış oyunlarından biri olan Sky Gamblers Air Supremacy bekliyor.

• ilk yorum benden benim ipadim hic olmadı
  • Tahminim bu ay sonunda yeni iPad'ime kavuşuyorum ve ilk 1-2 ay ne bulursam indiricem burdaki 5 oyunda buna dahil :D.
  • www.gsmarena.com/nokia_carla_screenshots_leaks_show_new_browser_and_keyboard-news-4042.php vewww.gsmarena.com/nokia_updates_its_maps_app_with_realtime_traffic_updates-news-4040.php

Bunları da haber yaparsanız sevinirim. Her ne kadar bundan daha önemli(!) bir haber olmasa da!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet taraftarı değildim ama bu aleti görünce bi tane alasım geliyor
  • Adamlar ekranını değiştiriyor , o bile sektör oluyor .
    Ne diyeyim helal olsun ...
  • Video oynatıcıda problem mi var ? Ben bi türlü izleyemiyorumda??
  • En geç yılın üçüncü çeyreğinde Samsung da retina teknolojisine sahip bir tablet çıkarır.
  • Fır fır yapma! :) Langırt oyunu güzelmiş.. Onun dışında Angry Bırds güzel bir zevk verir oynarken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

En geç yılın üçüncü çeyreğinde Samsung da retina teknolojisine sahip bir tablet çıkarır.

O panel zaten Samsung üretimi isteseydi Apple'dan çok daha çıkarabilir hatta Apple satmayabilir, Apple'da sırf ekran değişikiğinden milyonlarca dolar vugun yapmasını engelleyebilirdi ama şirket stratejisi sonuçta istediğine satar istemediğine satmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

quote:

En geç yılın üçüncü çeyreğinde Samsung da retina teknolojisine sahip bir tablet çıkarır.

O panel zaten Samsung üretimi isteseydi Apple'dan çok daha çıkarabilir hatta Apple satmayabilir, Apple'da sırf ekran değişikiğinden milyonlarca dolar vugun yapmasını engelleyebilirdi ama şirket stratejisi sonuçta istediğine satar istemediğine satmaz...

Samsung üretimi olduğunu bilmiyordum, iyiymiş.
  • quote:

quote:

Yok öyle ister satar ister satmaz babasının hayrına satmıyor ekran üretmek için kaç firma sırada samsung üretim kapasitesinden dolayı Üç firmadan biri oldu ve deli gibi para kazandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsungun bu kadar yüksek çözünürlüklü bir retina ekrana sahip tablet çıkarması google'a bağlı. bugün android bu kadar yüksek dpi değerini desteklemiyor. ancak upscale edilebilirki bunun için bile google'ın oturup ciddi bir çalışma yapması gerekir -ki bunun için bile samsung retina ekranlı bir tablet üretebilmek için google'a mahkum. örneğin androidi yeni ipade yükleseler ikonlar küçücük küçücük görünür kullanılamaz bile android... öyle arama motorundan gelipte bilmediğin bir alanda sanal makine üzerine işletim sistemi geliştirirsen istediğin zaman istediğini yapamazsın. appleın işletim sisteminde microsofttan daha fazla tecrübesi vardır.. aradaki farkı hesap edin..
  • sevgili donanım haber ekibi sitenizi ilgiyle takip ediyorum ama samsung ve apple a ayrıyetten bir imtiyaz saglıyormussunuz hissi veriyorsunuz.. motorola, htc, sony ve nokia gibi modellere sadece 5 ile 7 dakika arası bir inceleme zamanı ayırırken apple ve samsung gibi ürunlere yarım saat ayırıyorsunuz.. örnek vercek olursam, htc xl ye 7,8 dk ayırırken samsung galaxy nexus a yarım saat ayırdınız.. habuki ikiside eşit segmentte.. biraz daha adil davranın ltfn.. saygılarımla...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg En geç yılın üçüncü çeyreğinde Samsung da retina teknolojisine sahip bir tablet çıkarır.
    O panel zaten Samsung üretimi isteseydi Appledan çok daha çıkarabilir hatta Apple satmayabilir, Appleda sırf ekran değişikiğinden milyonlarca dolar vugun yapmasını engelleyebilirdi ama şirket stratejisi sonuçta istediğine satar istemediğine satmaz...

:D Ne kadar basitmiş o ya biri toptancı biri internet kafe gibi söyledin.

Bütün o milyon dolarlık (belkide milyar dolar) anlaşmalar, stratejiler ve daha niceleri önemli değil yani.
  • Bari bu konuda tartışma olmasın Retina ekran falan bizim ülkeye fiyatları uçururlar dedik yine az gelmiş piyasaya ayrıca alınmayacak bir cihaz değil bu arada oyunlarda gayet başarılı
  • quote:

quote:

İlginc bir mantik. Tabi yeterli derecede bilgi sahibi olsaydiniz bunun androidin mevcut surumleri ile yapilamayacagini bilirdiniz.
    Nickiniz gibi, pardus aslinda bes para etmez dersek o kadar pardus gelistirenlere hakaret etmis oluruz. Her ne kadar iflas bile etmis olsa.
  • son yorum oleyyy
  • İlk yorum oley, son yorum oley, marka fanatikleri, gereksiz gereksiz laf atışmaları. Burayı nasıl bir yer haline getirdiğinizin farkındamısınız...

Eskiden yorumları okumak daha keyifliydi, artık yorum okumak bir eziyet haline geldi...
  • quote:

quote:

quote:

Samsung üretimi olduğunu bilmiyordum, iyiymiş.

Ekranını Sharp veya LG üretmiyo mu ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.