- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bilgisayardan Telefonu Kontrol Etme (Android)
19 Cevap30715 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8163 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:40:03 

Bilmeyenler için paylaşım yapmak istedim. Bunu My Phone Explorer programı ile yapıyoruz. Şu şekilde;

Bu 2 programı indiriyoruz

Pc: MyPhoneExplorer.exe

Telefon: MyPhoneExplorerClient Bu programı Google Play'den indiriyoruz.

USB İle Bağlanmak İçin Yapmamız Gerekenler;

Telefon ekranındaki Usb'ye tıklıyoruz ve oradan "Usb hata ayıklaması" nı açıyoruz. Daha sonra Pc'deki programa gelerek F1 tuşuna basıp bağlantıyı gerçekleştiriyoruz

Wifi İle Bağlanmak İçin Yapmamız Gerekenler;

1- Pc ve telefonumuzu aynı ağ bağlantısına bağlı olmaları gerekmektedir.

2- Bilgisayarınızda program ekranında F1 tuşuna basıp WİFİ seçeneğini seçtiğinizde yine kurulum gerçekleşecektir.

Bluetooth İle Bağlanmak İçin Yapmamız Gerekenler;

1- Pc ve telefonumuza uygulamaları kurduktan sonra veya önce hiç önemli değil, telefonumuzu pc’mize güvenli cihaz olarak kaydetmemiz gerekmekte.

Bunun için telefonumuzun bluetoothunu açmamız ve bilgisayarımızdan aygıt ekle diyerek telefonumuz ile eşleştirmemiz gerekmekte.

2- Daha sonra telefonumuzdan bluetooth ile bağlanma seçeneğini seçip PC deki uygulamada ise F1 tuşuna basarak yine buetooth ile bağlanma seçeneğini seçmemiz gerekmektedir. İlk kurulumda ekranda hata uyarıları çıkabilir “tamam” diyerek ilerlersek Eğer Bluetooth eşleştirmesini doğru yapıp portu açabilmişsek bağlantı gerkçekleşecek ve hemen Kişilerinizi ve mesajlarınızı eşleştirmeye başlayacaktır.

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | True Detective | V

4012 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:42:59 

TeamViewer varken gerek duymuyorum.

I just hope you understand that nothing happening to you now is personal.
We would’ve done this to anybody. We will. But at the end of the day,
no matter how much we hate all this ugly business, a man’s gotta eat.

494 Mesaj
3 Nisan 2012; 12:28:50 

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Bilmeyenler için paylaşım yapmak istedim. Bunu My Phone Explorer programı ile yapıyoruz. Şu şekilde;

Telefon ekranındaki Usb'ye tıklıyoruz ve oradan "Usb hata ayıklaması" nı açıyoruz. Daha sonra Pc'deki programa gelerek F1 tuşuna basıp bağlantıyı gerçekleştiriyoruz

2- Bilgisayarınızda program ekranında F1 tuşuna basıp WİFİ seçeneğini seçtiğinizde yine kurulum gerçekleşecektir.

1- Pc ve telefonumuza uygulamaları kurduktan sonra veya önce hiç önemli değil, telefonumuzu pc’mize güvenli cihaz olarak kaydetmemiz gerekmekte.

Bunun için telefonumuzun bluetoothunu açmamız ve bilgisayarımızdan aygıt ekle diyerek telefonumuz ile eşleştirmemiz gerekmekte.

2- Daha sonra telefonumuzdan bluetooth ile bağlanma seçeneğini seçip PC deki uygulamada ise F1 tuşuna basarak yine buetooth ile bağlanma seçeneğini seçmemiz gerekmektedir. İlk kurulumda ekranda hata uyarıları çıkabilir “tamam” diyerek ilerlersek Eğer Bluetooth eşleştirmesini doğru yapıp portu açabilmişsek bağlantı gerkçekleşecek ve hemen Kişilerinizi ve mesajlarınızı eşleştirmeye başlayacaktır.

Bende kullanıyorum. Oldukça kullanışlı memnunum

Teşekkürler.

Sony Ericsson XPERIA Arc S

877 Mesaj
3 Nisan 2012; 13:50:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

TeamViewer varken gerek duymuyorum.

pc den telefona bağlanmıyorki

230 Mesaj
3 Nisan 2012; 14:04:02 

air droid varken niye bu ?

wi-fi yoksa olabilir ama wi-fi varken airdroidden başka bir şey kullanmam

ölmek sorun değil de, kefen tarzım değil.

877 Mesaj
3 Nisan 2012; 14:06:26 

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

bazen dosya aktarımı yparken bağlantı kopuyor sinir edio

425 Mesaj
3 Nisan 2012; 15:56:23 

bende bunu kullanıyorum güzel program mesajları pcden yazıyorum rahat rahat fakat arkadaşın dediği gibi bazen arada bir kopma oluyor sinir bozuyor... ama kullanışlı program.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HTC One (M8)

HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera™ // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Eylül 2012; 19:57:43 

teşekkürler

644 Mesaj
28 Kasım 2012; 22:28:16 

Paylaşım için teşekkürler fakat benim aradığım telefonun ekranı bire bir bilgisayarda görünsün istiyorum böyle bişey varmı ?

HTC One M8 --- Lenovo Y570 --- Canon 600D --- Logitech G103 - G300 - G502 - G440 - G230

12 Mesaj
31 Temmuz 2013; 2:00:57 

Merhaba arkadaslar, konu hakkında arastirma yaparken bu basligi gordum ve buraya yazmak istedim. Peki telefonu bilgisayara baglayarak, bilgisayardan kontrol edebilmemiz mumkun mu? Yani tipki bilgisayari projeksiyona baglayip monitor goruntusunu perdeye vermek gibi bise. Telefonumu bilgisayara baglayip telefondaki oyunu ayni anda bilgisayardan oynamak istiyorum, klavye ve mouse ile? Bu sekilde bi program ya da apps var mi acaba?

1036 Mesaj
29 Eylül 2013; 17:00:27 

ewet böyle bir program varı ama adını unuttum hatırlayan varsa paylaşsın lütfen

Bu mesajda bahsedilenler: SamuelColt

3083 Mesaj
29 Eylül 2013; 21:02:04 

EyvALLAH hocam saolasın

Hani Annesinden dayak yediği halde yine Anne diye ağlayan küçük çocuk vardır ya..!!
Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.
AŞK işte..!!

351 Mesaj
29 Eylül 2013; 21:45:06 

Teamwiewer ile bu dediğiniz mümkün fakat pek kullanışlı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahiris -- 29 Eylül 2013; 21:48:11 >

Bu mesajda bahsedilenler: uguraltunbayrak

1651 Mesaj
4 Kasım 2013; 12:40:20 

Arkadaşlar pc den andorid telefonu kontrol etmek için daha pratik bir yöntem var mı? Yani telin komple ekranını pc de görmek istiyoruz.

Telefon ile pc aynı wifi hattında değil. Telefon kendi şebekesinin internetine pc kendi internet ağında...

474 Mesaj
18 Kasım 2013; 11:22:09 

Telefonun ekranını bilgisayarınızda birebir bu programla da gorebilirsiniz,
Yapmanız gerekenler,

Extras's girip Control Phone / Screen Shot a tıklamanız
Refresh Automaticly yazan yerdeki kutucugu isaretlerseniz surekli olarak ekranı yeniliyor.
Hafif menu gecişlerinde yavaslama mevcut benim oldukca işime yarıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @uguraltunbayrak, SamuelColt

Telefonlar:
Samsung Galaxy S3
Xperia Mini St15i

393 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:32:22 

LG kullanıcıları telefonu birebir bilgisayar ekranında görebilirler. LG nin kendi sitesinden telefonunuzu bulup OSP yazan yazılımını indirin. OSP (On Screen Phone) telefonunu projektör ile bilgisayara yansıtmış şekilde tamamen herşeyi pc den kullanabilirsiniz.

Programdan bir görüntü

0

Sensiz Geçen Günlerin Kazası Yok Be Sevgili...!

366 Mesaj
23 Aralık 2013; 1:09:43 

Telefona mesaj geldiğinde bilgisayarda otomatik olarak görünmüyor. Programda mesajlar kısmına yenile yaptığım zaman geliyor mesajlar. Sizde de böyle mi? Yoksa çok saçma hep yenileye mi basacam mesaj geldiğinde

Bu mesajda bahsedilenler: RevivaL

68 Mesaj
15 Şubat 2014; 16:57:11 

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Teşekkürler 2 yıl önceki konuyu hortlatayım dedim

Lord Of The Rings Fan ~

1 Mesaj
17 Kasım 2014; 23:51:09 

G2 tlfnum var ama o dedini yapamiyorum guncel olmasina ramen telefondaki programin guncel olmadigini soyluyor hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

393 Mesaj
Dün; 6:45:59 

kitkat güncellemesi nedeniyle oluyor o hata. OSP olarak bunu indirirsen sorun kalmaz

http://tool.xcdn.gdms.l...AutoRun/LGOSP_Setup.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtr3ams -- 22 Kasım 2014; 6:46:58 >

Bu mesajda bahsedilenler: delibas_88

Sensiz Geçen Günlerin Kazası Yok Be Sevgili...!
En Beğenilmeyen Yorumlar
Merhaba arkadaslar, konu hakkında arastirma yaparken bu basligi gordum ve buraya yazmak istedim. Peki telefonu bilgisayara baglayarak, bilgisayardan kontrol edebilmemiz mumkun mu? Yani tipki bilgisaya... Yoruma Git Yorumun Devamı uguraltunbayrak - 31 Temmuz 2013; 2:00:57 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » Bilgisayardan Telefonu Kontrol Etme (Android)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313