- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
kablosuz ağ silme
6 Cevap12274 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

241 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:37:17 

selam. pc min gördüğü bir tane wireless var bu bende kayıtlı yani şifreyle bağlanıyorum şuan ama bunun kaydını silmem lazım yani bir daha bağlandığımda buna bana şifre sormalı ...yani ağın tamamen silinmesi bir daha gözükmemesi gibi bir durum değil, sadece şifresi yani bana kayıtlı olmasını kaldırıacağm sonra tekrar bağlanacağım...

sırayla hangi işlemi yapmam lazım? windows 7 işletim sistemi...

kablosuz ağları yönet diyorum ordan kaldır diyeceğim ancak kaldır dediğimde yeni profil oluşturmadan bağlanamazsın deyince korktum başka bir şey mi bu diye?

SON DARBEYİ VUR PRANDELLI

-

1377 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:41:20 

Öncelikle bağlantıyı kes. Ardından özelliklere tıkla ve bağlantı kısmına gel ve bu ağ erişim alanına girdiğinde otomatik olarak bağlan yanındaki tik işaretini kaldır.

241 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:48:01 

quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

Öncelikle bağlantıyı kes. Ardından özelliklere tıkla ve bağlantı kısmına gel ve bu ağ erişim alanına girdiğinde otomatik olarak bağlan yanındaki tik işaretini kaldır.

usta dediğinle sadece direk bağlanmıyor, şifre kayıtlı hala. yani sormadı yani demek istediğimin özeti hani bir yere gidersiniz şifresi sizde olmaz şifre ister kayıt edersiniz sonra oraya gittiğinizde bir daha sormaz kaydettiğiniz için işte amacım ilk seferki hali olsun...

-

1323 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:48:57 

adcanced downland manager le temizlik yapınca gidiyor ben istemediğim halde gidiyor

1377 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:55:08 

Hocam silseniz bile şifreyi bilgisayarınızdan bir kere girdiniz mi sonraki seferlerde bilgisayarınız şifreyi otomatik olarak hatırlayacaktır.

241 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:59:01 

quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

Hocam silseniz bile şifreyi bilgisayarınızdan bir kere girdiniz mi sonraki seferlerde bilgisayarınız şifreyi otomatik olarak hatırlayacaktır.

kablosuz ağları yönetten kaldır deyince oluyormuş tamamdır halletim usta.

-

1377 Mesaj
2 Nisan 2012; 23:05:30 

quote:

Orijinalden alıntı: patos64

kablosuz ağları yönetten kaldır deyince oluyormuş tamamdır halletim usta.

Kolay gelsin.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.813