Şimdi Ara

Söylenti: Playstation 4 Yeni Xbox'tan Önce Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Bu sabah Xbox 720 hakkındaki söylentileriyle birlikte karşımıza çıkan VG247 ekibi, şimdi de Playstation 4 için yeni söylentiler yayınladı. Söylentilere göre Sony, yeni Playstation'un çıkışında Microsoft'tan bağımsız hareket edecek.

VG247'nin söylenti kaynağının belirttiğine göre Playstation 4'ün sistem özellikleri tam iki sene önce belirlenmiş. Hazırlıklarına önceden başlanan makinanın çıkışı ise, en büyük rakibinin öncesinde yapılacak. Bu sabah aynı kaynak, yeni Xbox'ın çıkışı için 2013 yılının başını göstermişti.

Bu kez zamanlama açısından Microsoft'un önüne geçeceği söylenen Sony, şimdiden yüksek kıdemli dağıtımcılara planlarını açıklamış durumda. Söylenti kaynağının belirttiğine göre Sony, özel tanıtım etkinliklerine Mayıs ve Haziran aylarında Amerika'da devam edecek.

Sistem hakkında pek fazla duyum alamayan VG247 sitesi, Playstation Vita'nın Playstation 4'le Wii U kontrolleri gibi uyumlu olacağını söylüyor. 

• Madem bu kadar söylenti geliyor bizde çıktığı zaman alırız o zaman. Ama yeni konsol şimdilik olmadığına göre PS3 akar dağılabilirsiniz.
  • microsoft xbox 360 ı ps3 den önce çıkararak avantaj sağlamıştı. ama ben gene birbirlerine yakın tarihlerlerde çıkacağını öngörüyorum.
  • xbox' ı merakla bekliyorum
  • yenilen pehlivan güreşe doymazmış. forza xbox
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Madem bu kadar söylenti geliyor bizde çıktığı zaman alırız o zaman. Ama yeni konsol şimdilik olmadığına göre PS3 akar dağılabilirsiniz.

akar dimi berbat grafikleri ile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Senin kaldırmayan dandik çöp PC'nden daha iyi grafik verdiği kesin rahat ol.
  • 2 sene öncesinin ekran kartını koyarlarsa oyun teknolojisi yine yerinde sayıcak demektir.
  • Her iddasına varım, bu yılbaşına iki konsolu da görürüz biz.
  • quote:

yenilen pehlivan güreşe doymazmış. forza xbox

Helal be ağzımdan aldın lafı.
  • quote:

quote:

Senin kaldırmayan dandik çöp PC'nden daha iyi grafik verdiği kesin rahat ol.

essah mı panpa
  • oyuncuların hayatı söylentiler ve bir şeylerin çıkışını beklemekle geçiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 2 Nisan 2012; 22:03:55 >
  • xbox360 ne zamandır var ps3 de aynen öyle var ilk ps4 çıkması xbox un daha gelişeceği anlamına geliyor bence
  • mutlaka ikisinden biri yeni model sürmek zorunda ikiside bekleyişteler çünkü ikisinden biri başlarsa diğeri bakar konsola şu şu eksisi var konsolu dicek benim konsolumda öyle bir şey olmayacak bence xbox 2sene sonra çıkarcak çünkü ps vita var ve sony ps vitayla biraz rahat edip 3 sene sonra çıkaracak psp de ikiydi ama gelişen teknoloji ve gelişmeleri föz önünde bulundurursak 3sene var
  • İnşallah ya daha erken çıkar.. Çok iyi olur bu eğer zaten bu söylenti yanlış olsaydı Sony müdahale ederdi inşallah doğrudur.. :)
  • quote:

quote:

Madem bu kadar söylenti geliyor bizde çıktığı zaman alırız o zaman. Ama yeni konsol şimdilik olmadığına göre PS3 akar dağılabilirsiniz.

sen önce kendıne oynayacak oyun bul yakında pc için oyun cıkmayacak ekran kartını tv lere takın barı belkı yayını düzeltir forza konsol...

• hangısı önce cıkarsa çıksın hiç farketmez öteki piyasaya çıkmadan almam..sonuçta yenı çıkacakları için şuankinden daha pahalı olacakları kesin..2 side çıksın çıkan oyunların durumuna göre tercıhımı yaparım..yanlız killzone 4 ve gears of war 4 çıkış oyunları olursa önce bırını alırım sonra satar öbürünü
  • xbox 360 satış rakamlarında ps3den 3,4 millon fazla satıo sonyde microsftun taktiğini uygulayarak ps4 u erken çıkarıo satış rakamlarıda tam tersine dönüsücektir.bide iki konsolunda kendine göre artıları var hiçbirine laf atmayın.

NOT:ps3 daha ii:))))))))))))))))))))))
  • Sanmıyorum ps4 bence en son çıkacak. Valla hangisi iyi olur bilemem ama Sony yine ps3 deki gibi Türkçe desteğini ps4 devam ettirirse kesin napar eder Ps4 alırım.He tabi bide süper oyunlar devam ederse Örneğin: God of war
  • Ps4 te busefer butun ex oyunlar turkce olacaktir..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.