Şimdi Ara

SKYTECH ST-9010 (full-HD-Medıa PLAYER-UYDU CİAZI Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar Hiremco Macrobox almaya gittim bunu aldım. ciazı MKV GÖSTERİYOR VE USB kayıt için aldım. usb kayıt ts formatında kanal geçişleri hızı bana iyi geldi.

1.kayıt yaparken diğer kanallara geçiyordu.diğer denememde kanal geçişi sağlayamadım.bu özellik varmı çözemedim.
    Edit:(aynı frekanstaki kanalları kayıt başladıktan sonra diğerlerini seyretme imkanı veriyor.çift tuner olmadan bunu yapması iyi bir özellik ve Başlamasıyla ilgili kaydetme zaman ayarı verilebiliniyor)

2.film seyretme altyazı küçük büyük ayarlanıyormu?
    Edit:(altyazı büyütme yok görünüyor ama f2 tuşundan arka fon ve altyazı renkleri değiştiriliyor.yalnız yazı ufak yazı boyutunu ayarlama olmalıydı.veya yeni yazılımda biraz daha büyük yazı)

3.Dual filmlerde 2 sesi seçme seçeneği varmı?
    Edit:(Dual ses seçimi kırmızı tuş audio tuşundan yapılıyor.

4..En ÖnemLi kONU ELİMDEKİ MKV,H264 film Takdığımda desteklenmiyen dosya diyor,xvid sorun yok

5.ciazın master şifresi nedir.?
    Edit:( önce F1 Tuşuna Basıp (üç sıfır OOO)yapıp softkey-Menü kapatıyor ve Açıyorsunuz.

6.Regall tuşunla iki kanal arasında geçişi sağlayamadım.
    Edit:(Regal tuşunda iki kanal arası geçişi menü-ayarlar-sistem ayarları-seyredilen kanal listesi kapalı yapılacak.

7.ciazın flaş bellleği ne kadar?

8.Usb Ts formatı çekimde çok yer kaplıyor. çekim kalitesi ayarı varmı?

9. ve oto, 4/3 ve diğer seçimlerde görüntüde ekranda taşma yapıyor.bu özellikle varsa yetkili ve kullanıcı arkadaşlar cevaplarsa tş.
    Edit: ( yayınlardan kaynaklanan bir sorunmuş ciazda problem yok)

Ciazda önde ve arkada olmak üzere iki usb çıkışı var. toshiba 2,0- 8GB flas ve 2tb hdd diski tanıdı.diğerlerinde sorun olurmu bilmiyorum.

ciazı üreten firmadan emu ve bu konularda Bilgi ve yazılım desteği bekliyoruz.üstündeki yazılım 1,01 versiyonu yeni yazılım üretildimi nette varmı? ulaşamadım.
    yoksa yazılımla düzeltilcek şeyler bekliyoruz.

SKYTECH ST-9010 (full-HD-Medıa PLAYER-UYDU CİAZI  Hakkında.

Ürün Özellikleri
    DVB-S/DVB-S2 Uyumlu (MPEG-II/ MPEG-IV/ H.264)100 Uydu, 4000 Transponder, 6.000 Kanal Desteği .1080i HD Görüntü Çıkışı(HDMI)Uydudan Güncelleme - Smart Kart okuyucu - 2 Adet USB Girişi,USB Diske istenilen Yayını Kaydetme - Canlı yayını durdurma, kaldığı yerden başlatma, geri alma,DIVX/AVI/TS/ MKV/VOB/FLV/DAT/MPG/MP3/MP4/JPG Dosya Desteği - Gerçek Renk (32 Bit) OSD Desteği - DiSEq C 1.0/1.1/1.2/1.3 (USALS) Desteği -Kör Tarama ve Çoklu Uydu Arama - Gelişmiş Uydu, TP ve Kanal Düzenleme,Favori Grubu Oluşturma,Aile Kilidi - Çoklu Kanal Taşıma - Çok Dilli Menü Desteği - Elektronik Program Rehberi - Yayına Bağlı Olarak Çoklu Dil ve Altyazı Desteği - Televizyondan Bağımsız Teletext Desteği - USB Üzerinden Yazlım Güncelleme - Koaksiyel Dijital Ses Çıkışları - Geniş Voltaj Aralığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 19 Nisan 2012; 19:39:25 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.