Şimdi Ara

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sunbeamtech Şirketi 2000 yılında Taipei, Tayvan merkezli olarak kurulmuş misyonu ;bilgisayar donanım ve devrimci çevre ürünleri sunan bir firmadır.

Teknik Özellikler

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Kutu Ve Kutu İçerigi

Ürünün kutu içeriginde kullanım klavuzu,sticker,4 adet vida, 1 adet pwm kablosu , 2 adet üç pin uzatma kablosu , 2 adet üç pin fanı dört pin fana dönüştürecek kablo, 2 adet 3 pin fan monitör kablosu yer alıyor
    .

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Sunbeamtech Rheosmart 6

Rheosmart 6 Fan iki farklı modda çalışır; PWM özelligi sayesinde anakart bağlıyken, sistem anakartın sıcaklık sensörü aracılığıyla fan hızını otomatik ayarlayabilirsiniz yada topuzların altındaki küçük düğmeye basarak manuel mod üzerine açıldığında, manuel kontrol moduna modunda kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Ürünün ön paneli genelde kasalarda alışık oldugumu 5.25 sürücü kapaklarının şekline benzeyen petekli bir yapıya sahip ve ön yüzünde 6 adet fan kontrol dügmesi ve hemen altınd 6 adet pwm özellige geçiş için tuş yer alıyor.Dış görünümden biraz daha bahsedecek olursa bu tepekli yapı bazı kasalarda hoş durabilir çünkü 400r 500r tarzı kasaların fabrika çıkışında 5.25 kapakları petekli bir yapıya sahip ve bu ürünü taktıgınızda sanki kasanın orjinal bir aksesuarı gibi gözükebilir anca kasada başka bir şekilde tasarlandıysa bu biraz sırıtabilir.

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Kontrolcünün arka kısmına geçtigimizde ise kontrolcünün kalbi olan temel bileşenler açık bırakmayı tercih ederek 6 adet sink le donatmışlar.Ayrıca baskı devre elemanlarının korunması için alt taraf yalıtım malzemesi benzeri bir malzemeyle kaplanmış.

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Ürün ışıklı ve ışıksız bu şekilde gözüküyor.

Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi] Sunbeamtech Rheosmart 6 [Kullanıcı İncelemesi]

Sleeve

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel inceleme , teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Güzel inceleme , teşekkürler

Rep yok mu?
  • Ellerine sağlık, kabloları güzel yapmışsın. Kontrolcü zaten çok güzel.
  • Şimdi farkettim , benim konuşma penceresi ekranda olmasa iyi olacakmış
  • quote:

Şimdi farkettim , benim konuşma penceresi ekranda olmasa iyi olacakmış

Meşhur oldun fenamı.Bulgur Tech Tips
  • quote:

Yazılanlar okunmadığı sürece sorun yok hocam, sen söylemesen onuda farketmez kimse zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £mre

quote:

Ortadaki benim fanmı
  • tr de satilmiyor hala degil mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: £mre

quote:

Ortadaki benim fanmı

Evet digerlerini devirmesin diye önünü boş bıraktım

@Mckhan Yok satılmıyor.Newegg den aldım.

• Güzel olmuş elinize sağlık
  • elinize sağlık
  • Henüz Türkiye de satılmış değil galiba. Akortek artık Sunbeam markasının ürünlerini getirmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

Henüz Türkiye de satılmış değil galiba. Akortek artık Sunbeam markasının ürünlerini getirmiyor mu?

Sunbeam ın çogu ürünü Türkiye de var fakat Rheosmart 6 benim gördügüm yok.
  • bu ürünü nasıl bulabilirim nereden

Sunbeamtech Rheosmart 6
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de bulmak zor, en azından sıfırı olarak.

Yurt dışından bakmanız gerekiyor.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    yurtdışından tr yollayan bazı sitelere bakdımda ürün yok :/ bulamadım yani
  • Bu ürün bende şuanda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.