Şimdi Ara

91 model 5.20 lpg li alınırmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    180 bin de
    11 bin tl fiyatı

temiz bi araç
    ilk arabam olacak
    ne yakar
    ne masraf çıkarır bize

almalımıyım acaba
    şimdiden teşekkürler

• Kaç model bu araç 180000 gerçek mi?
  • bmw lerin o modellerinde o km olmaz hocam internettekiler de genelde 150000-160000 civarı yazıyorlar ben 96 model neredeyse hatasıza yakın 5.20i aldım o bile 320000 km de 21 yasında araba senede 15000 km yapmış dahi olsa 20 senede 300 bini gecer.km ye takılmayın arac rektefiye gormuş mu motor nasıl onlara bakın.temizse 10000-11000 tl verilebilir sıralı sistem lpg li ise.
  • 20 yaşında araba 300 bin km den aşağı olamaz
    yıllık 15 bin km yapar bi araç ortalama

o aracın motoru artık rektefe ister 150 bin olması pek mümkün değil benc baska markalara bak sırf bmw almak için 20 yasında araba alacağına git hundai al daha iyi

bana sorarsan 20 yasında mercedes alsan daha iyi bmw diye herkes motoru harcıyor , mercedesleri genelde yaşı büyük kişiler kullandığından motor bmw kadar hor kullanılmış olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 29 Nisan 2012; 18:25:48 >
  • Merhaba ben uzun süre 1994 e34 kullandım. Sözünü ettiğin kilometrede olması imkansıza yakın. Ayrıca 93 modelden öncesini düşünme 93 de motor teknik güncelleme aldı ve vanos eklendi, güç aynı olmasına rağmen tork eğrisi daha düzgün.

M50 Motor

Ayrıca standart sürücü tarafı airbag var. 95 lerde ön böbrek daha geniş ve ekstra marşpiye ile vites kolunun yanında kaplama var. Açıkçası benim kullandığım zamanlarda yakıta solvent katma durumları olduğundan ve yakıt kalitesi düşük olduğundan motoru çok çabuk bitirmiştim. Alkol türeveri kullanıldığında çok çabuk hasar gören bir motoru var. 6 silindirin üçünde yüzde 50 kompresyon kaçağı oluşmuştu. Ayrıca sibop değişmesi vs gerektiğinde 24 sübaplı bir araç olduğunu da unutma. Motoruna çok çok iyi baktırıp alman gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.