Şimdi Ara

Yeni ev ve abonelik ücretleri hk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
69.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Allahın izni ile ev almaya niyetlendim. Yeni sıfır bir ev için elektrik,su ve doğalgaz abone ücretleri açtırma ücretleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Şuan kiracı olarak oturduğum dairede doğalgaz benim üzerime dolayısı ile doğalgazı aslında taşıyacağım.Ancak yeni aldığım evde dogalgaz saati ve su saati de bulunmuyor onlarıda alacağım.Bana maliyeti ne olur?

Kombi ve doğalgaz saati için öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

• up
  • bilgisi olan yokmudur?
  • üstad selamün aleyküm.bizde yeni eve taşınacağız allahın izni ile.bende 7ay öncesine kadar bir inşaat şirketinde çalışıyordum.şuan pek net hatırlıyamıyorum ama şunu söylüyebilirim.elektirik+su+doğalgaz 1700tl gibi bir maliyeti vardı.(abonelik hat dahil herşey bu civarda olması gerek)

kombi olarak ferroli önerebilirim 24binlik valideyle gittik beğendik aldık.950tl gibi bir para bayıldık.tabi bu 110metre karelik bir ev için yoğuşmasız tercih ettik.petekleride demirdöküm aldık onun fiyatını tam hatırlayamıyorum.

edit:su faturasını 3 taksitle ödüyebiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam veya elektirik olabilir 3taksit faturaya yansıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnnie Walkerr -- 3 Nisan 2012; 0:38:46 >
  • dogalgaz 300 tl 150şer olarak faturaya yansır. elektrik 85 tl suyu bilmiyorum
  • Evet arkadaşlar şimdi tüm işlemleri hallettim rakamları açıklıyorum:) Vereceğim rakamlar İstanbul Avcılar da ödediğim rakamlardır.Farklı illerde farklı fiyatlar olabilir.
    Elektrik saat eğer var ise 91TL veriyorsunuz. Saat yok ise 65TL de saat için alıyorlar.
    Su 481TL aldılar vicdansızlar:)
    Doğalgaz için sözleşme bedeli 379TL, birde güvence bedeli midir nedir o da faturaya yansıyacakmış ayrıca...

Başkada ödemem olmadı.Şimdi kombi ile ugraşıyorum. Daha sonra ihtiyacı olacak olan arkadaşlar için bi fikir oluşması açısından yazdım fiyatları.Konu kilitlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

Evet arkadaşlar şimdi tüm işlemleri hallettim rakamları açıklıyorum:) Vereceğim rakamlar İstanbul Avcılar da ödediğim rakamlardır.Farklı illerde farklı fiyatlar olabilir.
    Elektrik saat eğer var ise 91TL veriyorsunuz. Saat yok ise 65TL de saat için alıyorlar.
    Doğalgaz için sözleşme bedeli 379TL, birde güvence bedeli midir nedir o da faturaya yansıyacakmış ayrıca...

Başkada ödemem olmadı.Şimdi kombi ile ugraşıyorum. Daha sonra ihtiyacı olacak olan arkadaşlar için bi fikir oluşması açısından yazdım fiyatları.Konu kilitlenebilir.

Teşekkürler.Faydalı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

quote:

Evet arkadaşlar şimdi tüm işlemleri hallettim rakamları açıklıyorum:) Vereceğim rakamlar İstanbul Avcılar da ödediğim rakamlardır.Farklı illerde farklı fiyatlar olabilir.

Teşekkürler.Faydalı oldu

• quote:

Hayırlı olsun dostum ama su konusunda pek vicdansız değiller.
    Ev aldığımda Aski 5000 tl ye yakın ücret aldı benden, teşekkürler Melih Abi.
    Diğer ücretler makuldü.

• Merhaba,ankara aski den yeni abonelik yaptiran var mi?
    Cankaya belediyesi ne bagliyiz
    4000 -5000 tl den bahsediliyor
    Dogrumu
    Tekkurler
  • Etimesgutta kiraya çıkıyorum. Ev merkezi sistem ısıtmalı, tüm sayaçlar var. abonelik ücreti hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.