Şimdi Ara

Motorola XT320 Defy Mini, İngiltere'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Motorola'nın, Las Vegas'da düzenlenen CES 2012 etkinliğinde sergilediği Android işletim sistemli modeli XT320 Defy Mini, İngiltere sahillerine vurdu.

Sim kilitsiz olarak 154.99 ile 162 Pound arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan TX320 Defy Mini, 600 MHz saat hızında çalışan işlemci, 512 MB RAM, 512 MB ROM ve Android Gingerbread dörtlüsüne ev sahipliği yapıyor.

Dörtband GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA alt yapısı desteği, Corning Gorilla Glass desteğini arkasına alan 3.2-inç 320 x 480 piksel (HVGA) dokunmatik kapasitif ekran, 3.5 mm kulaklık girişi, 3 megapiksel kamera, LED flaş, VGA ön kamera, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 2.1, GPS, RDS'li FM radyo ve 1650 mAh batarya akıllı telefonun diğer teknik özellikleri arasında yer alıyor.

• ram neysede işlemci 600mhz düşük olmuş.İnternette gezinirken takılma yaşamamak için 800mhz ve üstü şart bence eee internete girmeyecek , akıllı telefonun nimetlerinden faydalanmayacaksak (video , oyun vesaire) nedemey alalım dimi gider 3310 alırız.3mpx kamera çok yetersiz. Bence para verip alınacak bir telefon olamaz ,zaten Türkiyedede bu tarz telefonlar genelde pek satmıyor...
  • Android sistemlere Arm v6 işlemci takıyorlar hala, yıl 2012... Stokları bitiremediler gitti..
  • herşeyden biraz mantığıyla olmuş...ama tutmaz...
  • Arkadaşlar telefon bence tam yerinde olmuş. Bakın sony ericcson a hem xperia mini yapıyor fakat donanım aynı olduğundan fiyat yine neo fiyatı.
    Ama burada daha kompakt göreceli olarak diğer telefonlardan daha yavaş ama suya toza ve darbeye dayanıklı hemde fiyatı uygun bir telefon var ortada. Daha çok işi ağır olan kişiler düşünülmüş. Hem dayanıklı hem android hemde fiyatı uygun. Sonuçta ülkemizde hala Wildfire S gibi bir telefon hala 650 TL den satılıyor bilmiyorum alan varmı ama satışta telefon.

Sonuçta performanslı telefon istiyorsanız çeşit çok fazla fakat böyle bir telefon bence çok iyi. Muadili Xperia active var fiyatı 1000 TL ayrıca bulabilene aşk olsun.
  • Cpu 800 mhz olsa alt segment icin kebap olurmus.

Bu arada benzeri cihazlarda on kamera ve bu kadar guclu batarya yok.Gozardi edilmemeli.
  • artık 7227 çipset tutmaz,600 mhz telefonu neyapacaklar,ne mantıkla üertmişler anlamadım.
  • Orta seviyeye hitap eden teknik bakımından iyi bir telefon ancak görünüm ve tasarım bence kaba bana göre Motorola telefon yapmayı unutmuş.. :/
  • 5 mp altı kameralı telefon üretimleri durmadı mı hala? çoğu firma ön kamerayı 2 mp yaptı bunlar arka kamerayı 3 yapmış. ama yinede motorola yı tebrik etmek gerekir. batarya konusunda çok hassas. 4,3 ekranlı desire hd bile 1230 mah. batarya iken bu 3,2 inc. lik defy 1650 mah.
  • tr de 499 tl den girecek kaynak telpa
  • Telefonun özellikleri o kadar iyi değil ama neden kasa kalın tutulmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 5 Nisan 2012; 3:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Telefonun özellikleri o kadar iyi değil ama neden kasa kalın tutulmuş ?

Yüksek batarya kapasitesi ayrıca darbelere, toza ve suya karşı dayanıklı olduğundan olabilir.
  • Bu telefon tam bana göre doğa yürüyüşü ve bisiklet manyağı biri olarak bu telefon ile rahat rahat gezebilirim en azından suluk yerlerde kafam rahat geçebilirim :) 600Mhz olsa ne olmasa ne sanki ne yapıcam bilgisayar gibi kullanmicam bişi etmicem . Yola çıktğmda navigasyon çalışsın google mapsden haritamı takip edeyim kafidir :) Çok iş adamıyızda sanki 600Mhz yetmicekmiş Ne yapıyorsunuzki sanki telefonda :D
  • şu yorumlara bakıpta hayrete düşmemek elde değil,arkadaşlar çift çekirdek 4 çekirdek Allah aşkına siz telefonda bukadar büyük işlemcilere ihtiyaç duyacak neler yapıyorsun 3d çizimlermi yoksa animasyon filmmi tasarlıyorsunuz.bu arada telefona gelince aldım dün geçti elime herşeyiyle çok güzel bir ufak bilgi bilgilerinde 1650 mah batarya diyor ama içinden çıkan 1700 mah,gelir gelmez şarja taktım dün saat 14:30 da şarjdan aldım gece saat 02:00 a kadar sürekli elimdeydi oyun internet market uygulama indirme filan gece kapatmadım öğlen saat 12:00 dan beri elimde batarya %40 da şuan,saygılar.
  • şaşıyorum şu bizim türk milletine hakikaten dünyayla rekabet eden bi telefon markamız yok.vazgeçtim bi telefon markamız hiç yok tübitak ın enigma özel durum telefonu hariç yok efendim neymiş 600 mhz cpu nolacakmış 800 olsunmuş arkadaş hepi topu bi telefon film çekmez proje çizmez 499 tl ye en iyi telefon aradım sordum bundan iyisi yok.ön kamera 2mp olacak ta ne olacak ajans lara conlı yayınamı katılacan barak obama ilemi görüşecen nedir yani kendinizi bu kadar kasmayın arkadaşlar bir adet telefona 1000 - 1500 - 2000 tl para verlirmi?6 ay sonra en kralı takoz sınıfına kaydını yaptırır hepside kendimize gelelim lütfen
  • quote:

şu yorumlara bakıpta hayrete düşmemek elde değil,arkadaşlar çift çekirdek 4 çekirdek Allah aşkına siz telefonda bukadar büyük işlemcilere ihtiyaç duyacak neler yapıyorsun 3d çizimlermi yoksa animasyon filmmi tasarlıyorsunuz.bu arada telefona gelince aldım dün geçti elime herşeyiyle çok güzel bir ufak bilgi bilgilerinde 1650 mah batarya diyor ama içinden çıkan 1700 mah,gelir gelmez şarja taktım dün saat 14:30 da şarjdan aldım gece saat 02:00 a kadar sürekli elimdeydi oyun internet market uygulama indirme filan gece kapatmadım öğlen saat 12:00 dan beri elimde batarya %40 da şuan,saygılar.

quote:

şaşıyorum şu bizim türk milletine hakikaten dünyayla rekabet eden bi telefon markamız yok.vazgeçtim bi telefon markamız hiç yok tübitak ın enigma özel durum telefonu hariç yok efendim neymiş 600 mhz cpu nolacakmış 800 olsunmuş arkadaş hepi topu bi telefon film çekmez proje çizmez 499 tl ye en iyi telefon aradım sordum bundan iyisi yok.ön kamera 2mp olacak ta ne olacak ajans lara conlı yayınamı katılacan barak obama ilemi görüşecen nedir yani kendinizi bu kadar kasmayın arkadaşlar bir adet telefona 1000 - 1500 - 2000 tl para verlirmi?6 ay sonra en kralı takoz sınıfına kaydını yaptırır hepside kendimize gelelim lütfen

Sizlere katılıyorum arkadşlar constantine41 telefon ile bir kaç izlenimini burada paylaşırsan sevinirim h.olsun güle güle kullan .

• telefonu ben de kayınbiraderim için hızlıaldan aldım, bence fiyatına göre oldukça tatminkar
    youtube da kasılmıyor, müzik atıyorsun, şarkı sözlerini otomatik buluyor
    adım sayar, pusula
    tabiki 256k renk az gelebilir ama ben rahatsız olmadım
    sadece kapağı biraz zor açılıp kapanıyo ki bu da normal(sağlam kasası var)
    dokunmatiği de güzel
  • bende bunu almayı düşünüyorum, sanırım yarın hepsiburada.com dan sipariş vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

... barak obama ilemi görüşecen nedir yani kendinizi bu kadar kasmayın arkadaşlar b...

Bunu sevdim :) Başka yerlerde de kullanılabilir bir deyim olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

quote:

şu yorumlara bakıpta hayrete düşmemek elde değil,arkadaşlar çift çekirdek 4 çekirdek Allah aşkına siz telefonda bukadar büyük işlemcilere ihtiyaç duyacak neler yapıyorsun 3d çizimlermi yoksa animasyon filmmi tasarlıyorsunuz.bu arada telefona gelince aldım dün geçti elime herşeyiyle çok güzel bir ufak bilgi bilgilerinde 1650 mah batarya diyor ama içinden çıkan 1700 mah,gelir gelmez şarja taktım dün saat 14:30 da şarjdan aldım gece saat 02:00 a kadar sürekli elimdeydi oyun internet market uygulama indirme filan gece kapatmadım öğlen saat 12:00 dan beri elimde batarya %40 da şuan,saygılar.
    quote:

şaşıyorum şu bizim türk milletine hakikaten dünyayla rekabet eden bi telefon markamız yok.vazgeçtim bi telefon markamız hiç yok tübitak ın enigma özel durum telefonu hariç yok efendim neymiş 600 mhz cpu nolacakmış 800 olsunmuş arkadaş hepi topu bi telefon film çekmez proje çizmez 499 tl ye en iyi telefon aradım sordum bundan iyisi yok.ön kamera 2mp olacak ta ne olacak ajans lara conlı yayınamı katılacan barak obama ilemi görüşecen nedir yani kendinizi bu kadar kasmayın arkadaşlar bir adet telefona 1000 - 1500 - 2000 tl para verlirmi?6 ay sonra en kralı takoz sınıfına kaydını yaptırır hepside kendimize gelelim lütfen
    Sizlere katılıyorum arkadşlar constantine41 telefon ile bir kaç izlenimini burada paylaşırsan sevinirim h.olsun güle güle kullan .

dostum şuana kadar memnunum özellikle şarj olayı gerçekten çok güzel nekadar kurcalasamda 2 günün altına düşmedi dokunmatiği çok hassas bu konuda da sıkıntı yok önceki telim nokia 5800 yani müzik teliydi ondaki ses kalitesi ne yazıkki bunda yok mp3 açıp kulaklık takmadan dinleyeyim dersen hemen kapatırsın :) bazı arkadaşların yerden yere vurduğu 600 mhz lik işlemciden kaynaklı bir kasma olayı yaşamadım herhangi bir kendi kendini kapatma veya ekranın donup kalması gibi bir olay yaşamadım internet bağlantısında herhangi bir kopma yaşamadım batarya 1700 mah değilmiş 1650 mahmış bu yanlış yazımıda düzelteyim,igo navigasyon yükledim evin balkonunda kapalı havada yaklaşık 10 saniyede uyduyu buldu buda hoşuma gitti kısacası oldukça memnunum umarım yardımcı olabilmişimdir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.