Şimdi Ara

Corsair Carbide 500R Kasa Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
14.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair'ın oyunculara özel çelik Mid-Tower kasası Carbide 500R test masamızda. Özellikle yüksek performanslı sistemler için optimize edilmiş kasa bakalım beklentileri karşılayabiliyor mu?

• güzel bir oyuncu kasası ..tasarım sade olsada malzeme kalitesi ve detaylar mevcut..işlemci sogutucu ,fant controller.ssd takılması ve usb 3 portunun üzerinde bulunması iyi olmuş.soğutmasıda fena deil..
  • güzel kasa, güzel inceleme.
  • Yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım kasayı.Gerçekten çok güzel ve verilen parayı hak eden bir kasa.

Ayrıca kasayı tanımamda çok büyük katkısı olan "MÜŞAVİR" isimli forum yönetinicise teşekkürlerimi gönderiyorum(Onun açtığı konu sayesinde görmüştüm kasayı)
    Gelir birazdan oda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 31 Mart 2012; 19:02:38 >
  • İnceleme icin teşekkürler. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. PSU'suz kasalar icinde F/P oranı en iyi ürün bu bence...
  • "İyi ki bu Kasa'yı almışım" dedirten bir inceleme olmuş. Elinize sağlık teşekkürler.
  • Güzel bir inceleme olmuş zaten kasayı da bilen biliyor. İnceleme için teşekkürler.
  • Piyasada satılan kasalara göre güzel ama

Yeni kasalarda
    4 tane 5,25'' optik yuvalarının yapılması (3 tane optik çıkış boş )
    6 adet 3,5" veya 2,5" harddisk yuvalarının yapılması çok gereksiz çünkü herkes 6 tane disk kullanmıyor (yer işgal etmemesi için kasanın kasanın kablo saklama yerine veya psu nun olduğu yere 2,5" lik diskler takılabilir )
    Bu şekilde kasa boyutu küçülterek daha iyi soğutma sağlanır ( Büyük kasalarda soğutma daha kötüdür ama küçük kasalarda hava akışına önem verilmediği için büyük kasaların hava akışı tercih ediliyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 31 Mart 2012; 19:07:54 >
  • Güzel kasa , bende dark knight 2 var aralarında pek fazla bir fark görmüyorum bundan alacaktım ama bir arkadaşımın sattığını görünce knight2'yi onu almaya karar verdim
  • HDD yuvalarının plastik olmasını eleştirmişsiniz ama harika bir özellik bence. HAF912'de o şekilde vibrasyonu engelleyen bir sistem olmadığı için zangır zangır titriyor bütün sistem.
  • Çok güzel bir kasa olmuş

Akasa Venom Toxic adlı kasayıda inceleyebilir misiniz ?
  • video takılmadan direk dolmaya başladı şaşırdım meğersem smile hızı bu günden yükseltmiş

kasa çok orta bir bir model ne küçük ne büyük iç hacmi ideal sağlam güzel bir kasa inceleme yapılması alacak olanların fikir sahibi olmasında katkısı yüksek olur.
  • Şahsen carbide 400R kullanıcısı olarak harika ürünleri var Corsair in... güzel inceleme olmuş...
  • Şu an Enermax Uber Chakra kullanıyorum ve benim için de 5 tane 5.25 gereksiz durumda. Onun yerine hdd yuvalarının olması çok daha iyi bir özellik. Ayrıca bu videoda belirtilmemiş ama o hdd yuvaları parça şeklinde vidaları sökülünce rahatlıkla çıkabiliyor. Böyle sıvı soğutmacılar için ciddi anlamda yer kazanılıyor. Rahatlıkla pompa rezervuar gibi parçalarını koyabilirler. Ben de geçen sipariş verdim merakla bekliyorum. Bakalım şu üstteki bölüme radyatörü sığdırabilecek miyiz? Eğer o da olursa çok kompakt bir kasa olmuş derim. Yine merak ettiğim şeylerden biri de şu yan kapaktaki mesh yapının kolaylıkla çıkıp çıkmadığı. Eğer vida ile filan tutturulmuşsa çok rahat çıkarıp plexi uygulayabiliriz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Şu an Enermax Uber Chakra kullanıyorum ve benim için de 5 tane 5.25 gereksiz durumda. Onun yerine hdd yuvalarının olması çok daha iyi bir özellik. Ayrıca bu videoda belirtilmemiş ama o hdd yuvaları parça şeklinde vidaları sökülünce rahatlıkla çıkabiliyor. Böyle sıvı soğutmacılar için ciddi anlamda yer kazanılıyor. Rahatlıkla pompa rezervuar gibi parçalarını koyabilirler. Ben de geçen sipariş verdim merakla bekliyorum. Bakalım şu üstteki bölüme radyatörü sığdırabilecek miyiz? Eğer o da olursa çok kompakt bir kasa olmuş derim. Yine merak ettiğim şeylerden biri de şu yan kapaktaki mesh yapının kolaylıkla çıkıp çıkmadığı. Eğer vida ile filan tutturulmuşsa çok rahat çıkarıp plexi uygulayabiliriz diye düşünüyorum.

Corsair Carbide 500R Kasa Video İnceleme
    Değişik bir sistemle tutturulmuş. Sıkıştırılmış galiba kolay çıkacağa benzemiyor.

• güzel bir inceleme olmuş ben tasarımı CM haf 932 ye benzettim
  • güzel bir incelemeydi.Bence alınası bir kasa:)
  • Çok kaliteli ve şık bir kasa.400R modelide oldukça iyidir.
  • güzel inceleme teşekkürler DH alıp bi kasa toplayasım geldi.
  • Güzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.