- x
2012 VW GOLF 1.6 102 PS TRENDLİNE
49 Cevap7781 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

491 Mesaj
31 Mart 2012; 18:15:29 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar yakın bir arkadaşım 0 km golf 1.6 102 ps trendline alacak.Renk olarak kesinlikle beyaz olmalı.Türkiyedeki vw bayilerinde şu an bu aracı bulmamız mümkün mü ? Yada siparişle ne kadar bekleriz bu araç için ?

Hyundai i30 1.6 Crdi ELİTE

3793 Mesaj
31 Mart 2012; 18:18:40 

Aracı VW sitesine girip online destek bölümüne sorabilirsiniz. Bekleme kısmıda biraz karışık Benim aracım 1.5-2 ayda geldi ama 44-5 ay hatta DSGli olursa 8-9 ay bekleyenlerde var. En iyi cevabı bayiden alırsınız bekleme konusunda.

Gölge Mavisi Golf 1.4TSI 122HP Man. Highline----2004 Ford EXPLORER 4.0V6 Fully Loaded(Satıldı.. =( )----2005 Ford MUSTANG 4.0V6(O şimdi çok uzaklarda...)
Uygun fiyatlı Steam oyunları için.... https://www.g2a.com/r/ihakan
İstanbul Technical University/Southern Illinois University Edwardsville-Industrial Engineering

491 Mesaj
31 Mart 2012; 18:37:07 

Şu an bayiye ulaşamadım satış bölümünde şu an kimse yoktu haftasonu oldugundan.Yok araç manuel olacak zatende en baz versiyonu atmosferik motor bildiginiz üzere.

2705 Mesaj
31 Mart 2012; 18:50:42 

Baska model dusunurmusun bilmem ama 38000 e daha donanimli daha yeni astra j bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

in money we trust!

225 Mesaj
31 Mart 2012; 19:07:01 

aynı aracın 2'el Dsg şanzımanlısını o fiyata alırsın. en fazla 1 veya 2 yaşındadır alıcağın araç km' de düşüktür. 0 araca bir sürü hava parası vermeye gerek yok benim düşüncem.

* Biz Aşkın Rekabetini Yapmayız,Aşkımız İçin Ölürüz ! * Ben Ona Demiştim,Benim Seni Sevdiğim Gibi Seven Bulamamazsın Diye Ama Ne Sözümüzü Dinletebildik Nede Aşkımızı!
* Bu Dağları Yakarım 70 Sene Yatarım !

491 Mesaj
31 Mart 2012; 19:08:05 

Malesef ben kendim için almıyorum arkadaşlar.Daha öncede çok konu açmıştım ve kendim için yeni i30 elite dizel otm.siparişi verdim.

Golfü arkadaşa bakıyoruz malesef 0 km istiyor

1412 Mesaj
31 Mart 2012; 20:13:59 

parasıyla araba almak için 8-9 ay bekleyenlere allah akıl fikir versin

491 Mesaj
31 Mart 2012; 20:20:55 

o kadar bekleyecekse zaten almayacak.Acaba özel galerilerde bu aracın sıfırı varmıdır

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 17:23:35 

anlaşılan bulamayacağız

269 Mesaj
1 Nisan 2012; 17:34:07 

dün akşam golf 1,4 TSI Highline(düz vites) için izmit ark otoya gittim ve satış yetkilisinden aracın 4 aydan önce gelmeyeceğini öğrendim. mayıs sonunda gelecek bir adet araç varmış fakat o da satılmış.

2012 Renault Megane 1.6 16V 110 HP Expression

2092 Mesaj
1 Nisan 2012; 17:42:41 

ilanlara fln bakabilirsiniz galeride belki olabilir..yarın bayi ile görüşürseniz stoklarına bakıp ortalama bir tarih verirler

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 17:42:50 

bu vw yi anlamıyorum ya binlerce araç üretiliyor fabrikada türkiyede stoklarda araç yok

1474 Mesaj
1 Nisan 2012; 17:54:41 

quote:

Orijinalden alıntı: müdür46

bu vw yi anlamıyorum ya binlerce araç üretiliyor fabrikada türkiyede stoklarda araç yok

+1

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:00:23 

Ondan sonrada diger araçlarla jetta golf karşılaştırılıncada yerden yere vuruluyor markalar.Aslında yerden yere vurulacak bir marka varsa oda volkswagendir.Tamam paramızla vw bize kaliteli araç satıyor olabilir.Ama kalite sadece iç mekanın malzeme kalitesi değildir.

Bazen fiyatına göre sunulan donanım,bazen verilen garanti süresi içerisinde disbirutorun sorunlar karşısındaki izlenimi,bazen yedek parça ve servis uygunlugu, ve bu bazen bazen diye uzayıp gider.Yani herşey kapılarda tavanda veya ön göğüste kullanılan yumuşak yapılı plastikten ibaret değil.Sonuçta trafikte aracı kullanırken aynı andada aracın orasını burasını okşamıyoruz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Nisan 2012; 18:01:17 

quote:

Arkadaşlar yakın bir arkadaşım 0 km golf 1.6 102 ps trendline alacak.Renk olarak kesinlikle beyaz olmalı.Türkiyedeki vw bayilerinde şu an bu aracı bulmamız mümkün mü ? Yada siparişle ne kadar bekleriz bu araç için ?

çok zor beyaz bulmak

araç bulursanız şükür edin

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

çok zor beyaz bulmak

araç bulursanız şükür edin

Özel galerilerde bulma imkanımız yok değil mi ? ya mesela ben tercihimi i30 dan yana kullandım kendisinede aynı aracı aldırmaya calısıyorum ama bakalım

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2012; 18:30:40 

quote:

Özel galerilerde bulma imkanımız yok değil mi ? ya mesela ben tercihimi i30 dan yana kullandım kendisinede aynı aracı aldırmaya calısıyorum ama bakalım

galeride vardır mutlaka ama bayileri arayın tek tek sadece beyaz zor bulunur onu biliyorum

3244 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:31:54 

quote:

Malesef ben kendim için almıyorum arkadaşlar.Daha öncede çok konu açmıştım ve kendim için yeni i30 elite dizel otm.siparişi verdim.

arkadaşa geçmiş olsun. sizden hiç ders almadı mı ?sizede teessüf, insan göz göre göre arkadaşına boşline golf aldırırmı kaç paraya alacak ? radyo varmı yoksa opsiyon mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 1 Nisan 2012; 18:33:24 >

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

3392 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:36:21 

40.100 TL 0 km olarak satan biri var nette, beyaz ve 1.6, düşünebilirsiniz.

Ben ise aynı aracı beyaz renk olarak Aralık ayında baya bir uğraş neticesinde alabilmiştim, araçtan çok memnunum arkadaşınız da doğru tercihte bulunur

eğer bulabilirse.

3392 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

arkadaşa geçmiş olsun. sizden hiç ders almadı mı ?sizede teessüf, insan göz göre göre arkadaşına boşline golf aldırırmı kaç paraya alacak ? radyo varmı yoksa opsiyon mu ?

ix35 içindeki leğen plastiğini düşünürsek, Golf'ten 2 tane ix35'e yetecek kadar malzeme çıkar, radyo hariç.

18966 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:40:38 

Diğer pek çok başlıkta da belirttim.

Araç satışları düşünce Doğuş Otomotiv "araçları saklıyor". Adana VW Yetkili Bayi AYKAN'ın sıfır araçları kuş pisliği, toz, yağmur ve güneşe maruz bıraktığı açık hava otoparkı tıka basa araç dolu, Gaziantep VW Yetkili Bayi ŞAHİNTAŞ'ın da öyle, ama "araç yok" çünkü olmayan aracın pazarlığı yapılmıyor. Telefonda genelde olumsuz cevaplar veriliyor, sadece showroom'daki araçlar hakkında bilgi veriyorlar, ya da renk/motor/şanzıman/donanım kombinasyonu en sıradışı aracı satmaya çalışıyorlar. Yetkili bayiye gittiğinizde showroom'da o anda satılmamış hangi araç varsa sizden onu almanız şeklinde telkinde bulunuluyor.

Ben araç olduğuna kesin olarak inanıyorum, şu anda fabrikalarda hiçbir sorun yok, üretim tam gaz, tedarik sıkıntısı yok, grev de yok, Almanya endüstrisi rüyâ âleminde. 1.6 MPI 102 HP motorlu Yeni kasa JETTA bile var, hem 5 vitesli, hem 6 vitesli, hem 7-DSG'li ama Türkiye'ye getirilmiyor, Rusya'da satılıyor. Cumartesi günü Alman TV'sinde Hamburg'taki dünyanın en büyük OTOMOBİL BOŞALTMA-YÜKLEME TERMİNALİ'ni gösterdiler. Uzak Doğu'dan ve ABD'den gelen araçları boşaltıyorlar, geri dönüş yolculuğunda Alman üretimi araçların yüklemesini gösteriyorlar. Türkiye'ye de uğrayacak ve sonra Dubai ve Mumbai gibi büyük limanlara da gidecek araç taşıma gemisine sıfır VW JETTA da yüklediler. Kesin olarak Türkiye'ye gönderilmişti.

Araç ile ilgili olarak aşağıdaki konuyu öneriyorum:

ACİL 1.6 102HP 8V BENZİNLİ GOLF 6 ALINIR MI? BU MOTORU KULLANANLARDAN YORUM BEKLİYORUM
http://forum.donanimhaber.com/m_51738739/tm.htm

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 1 Nisan 2012; 18:43:12 >

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:42:33 

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Benden ders alma konusunu anlamadım sanırım i30 u kastettiniz Malesef anlatamıyorum.Hayal kuruyor işte alır almak jant lastik,rc510 navigasyon,hız sabitleyici,sis farı ve park sensörü ekletecegim.Üzerinede sıralı lpg yapacagım diyor.E oldumu araç size 45 bin :) dizel manuel full i30 u 55 e alalım diyorum yok diyor

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:43:39 

quote:

Orijinalden alıntı: onder46

40.100 TL 0 km olarak satan biri var nette, beyaz ve 1.6, düşünebilirsiniz.

Ben ise aynı aracı beyaz renk olarak Aralık ayında baya bir uğraş neticesinde alabilmiştim, araçtan çok memnunum arkadaşınız da doğru tercihte bulunur

eğer bulabilirse.

Evet biliyorum araç kahramanmaraşta henüz teslim almamış aracı sabihi.Dün telefon ettim fakat kapalıydı konuşamadık.

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:46:18 

Teşekkür ederim sayın taner göde konuyu dün gece baştan sona kadar okudum yinede çok teşekkür ederim Ayrıca adana ve gaziantep vw satıcılarının otoparkları araçlarla dolu oldugu halde neden yok diyorlar kendi kombinasyonlarınımı satmaya çalışıyorlar ?

3392 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:46:26 

quote:

Evet biliyorum araç kahramanmaraşta henüz teslim almamış aracı sabihi.Dün telefon ettim fakat kapalıydı konuşamadık.

Ticari amaçla almış o arkadaş aracı.

Aralık ayında 37'ye aldım ve LPG uyumu çok büyük bir artı.

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:51:41 

quote:

Ticari amaçla almış o arkadaş aracı.

Aralık ayında 37'ye aldım ve LPG uyumu çok büyük bir artı.

40.000 Tl istiyor aracı için bu akşam arkadaşıma ileteceğim.Olmazsada ben bir şekilde kendisini kandırıp yarın i30 siparişi vermeye gittigimde kendim içinde kendisinede sipariş verdirtmeye çalışacağım

2337 Mesaj
1 Nisan 2012; 18:53:44 

araç var arkadaşlar. stokta bireysel kullanıcıya yok. ticari bir alıcı olarak giderseniz. dizel otomatik siyah jetta higline bile hemen teslim ediliyor. bireysel kullanıcılar ise yetim muamelesi görüyor. bence şirketinize araç alacamışsınız gibi gidin bayiye. işte bulursak 2-3 tane alcaz gibisinden. adamlar var temin ederiz derlerse. patlatın bombayı.

this is an age of darkness and world of fear - 2005 VOLVO S40 T5 GEARTRONIC -

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:02:00 

quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

araç var arkadaşlar. stokta bireysel kullanıcıya yok. ticari bir alıcı olarak giderseniz. dizel otomatik siyah jetta higline bile hemen teslim ediliyor. bireysel kullanıcılar ise yetim muamelesi görüyor. bence şirketinize araç alacamışsınız gibi gidin bayiye. işte bulursak 2-3 tane alcaz gibisinden. adamlar var temin ederiz derlerse. patlatın bombayı.

Güzel fikir.Denemek lazım aslında

46 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:07:11 

quote:

Eğer söylenenler doğruysa ve gerçekten araç var da satmıyor iseler çok yazık almak isteyen insanlara.Parasıyla araç alınıyor neticede;bu nasıl bir zihniyettir?

18966 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:07:29 

quote:

Kesinlikle!

Showroom'da 1.6 MPI 102 HP GOLF TRENDLINE var ama beyaz değil, imparator mavisi ya da ateş kırmızısı, düz değil, 7-DSG'lisi. Bu araç tabi 45.000 TL'ye yakın ve satılması pek kolay değil. Fakat beyaz ve düz vitesli 1.6 MPI 102 HP GOLF TRENDLINE olsa satılması an meselesi, çünkü VW bayinin etrafında susuzluktan ölmek üzere olan bir hayvanın son nefesini vermesini bekleyen akbabalar gibi galericiler ve tüccarlar cirit atıyor, adamlar satış temsilcisilerine belki prim bile vaad ediyorlardır, çünkü bu akbabalar PARA EDEN (ekmek yedirecek) arabaların üzerine hemen ama hemen yatıyorlar, aracı "KAPATIP" galeriye veya evlerinin önüne çekiyor, plaka çıksa da çıkmasa da "0" kilometre olarak ilana veriliyor, tabi okkalı bir kâr realizasyonu ile.

Hani hepimiz PARA KAZANMAK için sabah Ya Allah Ya Bismillah diyip işe gidiyor ve dükkanı açıyoruz ya, bu adamlar da aynı şekilde sırf kâr etmek için aldıkları araçların sıfır araba kokusunu ciğerlerine çekmek için kapısını açıyor. Beyaz ve düz vitesli 1.6 MPI 102 HP GOLF TRENDLINE tam bir Yılbaşı Bileti gibi! 3.000 veya 4.000 TL nakit para ödülü garanti! Vergisiz, sorgusuz, suâlsiz. Hatta satmayıp Doğuş Otomotiv'in VW zammını beklerse aracı daha da yüksek fiyata satabilir.

Bu ve bunun gibi LPG'ye uygun araçlar 5 LT'lik benzin fiyatından kurtulma yoludur. Onları kıymetli kılan markaları, donanımları, fiyatları vb. değil, onları kıymetli kılan 2012 model, sıfır ve yeni olup LPG'ye uygun olması, başka hiç ama hiçbirşey değil. VW markasının Türkiye'deki ürün gamında bulunan JETTA'da artık bu motor yok, PASSAT'ta da yok, sadece POLO'da benzer bir motor var ama gücü daha düşük.

Saygılarımla,

Taner Göde

3244 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:12:55 

quote:

ix35 içindeki leğen plastiğini düşünürsek, Golf'ten 2 tane ix35'e yetecek kadar malzeme çıkar, radyo hariç.

akşam akşam beni güldürdün Allah ta seni güldürsün...umarım herkes gönlündeki araca sahip olur..

@müdür46

evet i30 dan bahsediyorum. i30 baz liste fiyatı 43bin....büyük ihtimal 40-41 arası alınabilir...arkadaşınıza bir kıyak yapın ve i30 aldırın. 4 tekerlekli bisiklete binmekten kurtulsun...yakında gdi motora lpg montajıda başlayacak hatta brc başladı bile

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:13:57 

Sayın taner göde söylediklerinize kesinlikle katılıyorum fakat 1.6 102 ps trendline dsg li oluncada 45.000 tl ye artı lpg ile pek bir cazibesi kalmıyor kanımca.Benim kanaatim bu yönde

2243 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:14:36 

quote:

Hey Allah'ım ne günlere kaldık, araç almak için önce satıcıyı ters köşeye yatırmak zorundayız.

Bir de bunları dünyada yılın distribütörü seçmişler.

http://www.otomobilgaze...oru8217-oldu-11028.html

VW Golf mk7 1.4 TSI BMT Highline MT Derin Siyah 2014

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2012; 19:15:14 

quote:

gitsin o da bir i 30 alsın nedir bu vw sevdası

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:16:43 

quote:

Orijinalden alıntı: _Kazandibi

gitsin o da bir i 30 alsın nedir bu vw sevdası

Yarın kendisiyle beraber gidecegiz zaten benim aracın siparişini vermeye.Bakalım artık.Ama ben kanına girer kandırırım onu merak etmeyin

18966 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:20:28 

quote:

Sayın taner göde söylediklerinize kesinlikle katılıyorum fakat 1.6 102 ps trendline dsg li oluncada 45.000 tl ye artı lpg ile pek bir cazibesi kalmıyor kanımca.Benim kanaatim bu yönde

Kanaatiniz doğru yönde.

7-DSG vites kutusunun maliyeti 1.6 MPI 102 HP motorun maliyetinden daha pahalı. Doğuş Otomotiv bu kombinasyona sahip aracı belki de o çok sevdiği tüketicilerine jest yapmak için getirmiş olabilir. Gerçekten JEST yapmak isteseydi bence fabrika çıkışı LPG'li "GOLF BIFUEL" modelini getirir ve bizi "BRC mi, LANDIRENZO mu?" ve "1.6 MPI 102 HP MOTOR LPG'YE UYUMLU MU?" ya da "GOLF'E LPG TAKTIRIRSAM GARANTİ BOZULUR MU?" gibi sorularla karşı karşıya bırakmazdı ama öyle kurnaz, öyle içten pazarlıklı bir şirket ki bu Doğuş Otomotiv, Almanya'da bu hali ile satılmayıp Türkiye gibi ülkelere özel yapılan 1.6 MPI 102 HP motorlu GOLF'ü bir "LÜTÛF"ta bulunuyormuş gibi biz alalım ve LPG'sini biz takalım ve garantisini Doğuş Otomotiv'e iade edelim yaklaşımıyla getirip satışa sunuyor, VW'nin LPG'ye uygun her otomobili gibi bunu da karaborsaya çeviriyor.

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:24:36 

Yukarıda bir arkadaş söylemiş kahramanmaraşta şu an aracı henüz teslim almamış birisi satıyor.Tamda arkadasımın istedigi gibi beyaz.Fakat fiyat olarak 40 bin tl.Yani neden bu işi artık karaborsa haline cevirmiş insanlara 3 bin tl fazladan verelim ki.Ha istesem ben bu arabayı söylerim arkadaşa belki mırın kırın eder ama bayilerde bulamayacagı için alır.Ama asla izin vermem.

Gerekirse 3 ay beklesin o şekilde alsın ama vw nin fiyatıyla alsın.Neden gidip daha 1 hafta sonra aracı teslim alacak olan oturdugu yerde hatta belkide kapora vererek kendisine opsiyonlattıgı araçtan 3 bin kar ettireyim.

iş sagolsun doğuş sayesinde bunlar oluyor.

2705 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:24:43 

Arkadas adamlar 38bin liraya yepyeni donanimli astra veriyorlar. Millet hala bos direksiyonlu bosline golf bakiyor, benim aklim almiyor.

in money we trust!

7250 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:27:47 

Vw e bak parayla biile alinamiyor :)

Dark Souls - Diablo - Skyrim - Fallout
Reaper of Souls

491 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:28:48 

Yakında showroom larında maket araçlarını sergilerler

18966 Mesaj
1 Nisan 2012; 19:35:48 

quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Arkadas adamlar 38bin liraya yepyeni donanimli astra veriyorlar. Millet hala bos direksiyonlu bosline golf bakiyor, benim aklim almiyor.

Skoda'nın web sitesinde aynı motorlu ve çok daha fazla donanımlı 2011 ve 2012 model SKODA OCTAVIA'lar da var, hem daha büyük bir otomobil, hem HB hem sedan, bence yeterince keşfedilmemiş bir araç bu.

LPG'ye uyumlu her araç şu anda diğerlerinden daha ileride...

Haftasonu 1.4 motorlu FORD FIESTA 1.4 otomatik vitesli aracımıza DESTRO marka LPG taktırdık. Fıstık gibi değil, Antep Fıstığı gibi oldu hem de. Gerçi ben olsam BRC taktırırdım ama aracın sahibi kuzenim DESTRO'da ısrar etti, belki de %50 indirimli olduğundan dolayı. FORD FIESTA 1.4 otomatik de LPG'ye mükemmel uyum sağlayan motorlardan birisi, üstelik otomatik! Araç 2011 model, 19.300 km'de ve 32.000 TL'ye alındı. Daha yeni kokusu üzerinde, TITANIUM donanımlı.

Aracı kuzenimin eşi kullanacak.

0

0

0

0

2337 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:20:12 

lpg takılacaksa astra hb edition almak daha mantıklı esp gibi bir avantaj var. motor daha güçlü ve lpg uyumu da var. illa hitler olacaksa octavia almakd aha mantıklı. daha geniş daha konforlu ve optimal donanımla uzun omurlu bir araç olur.

taner abi bu 1.4 benzinli fiesta almakla çok iyi iş çıkarmışlar. dizel yerine bu motor çok daha iyi. lpg takıldı mı bu kasayı yakışacak bir motarla iyi olur. fiesta sportif bir araç ayarında ama 68hp psa motorla olmuyor.

this is an age of darkness and world of fear - 2005 VOLVO S40 T5 GEARTRONIC -

2440 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:37:53 

quote:

Ondan sonrada diger araçlarla jetta golf karşılaştırılıncada yerden yere vuruluyor markalar.Aslında yerden yere vurulacak bir marka varsa oda volkswagendir.Tamam paramızla vw bize kaliteli araç satıyor olabilir.Ama kalite sadece iç mekanın malzeme kalitesi değildir.

Bazen fiyatına göre sunulan donanım,bazen verilen garanti süresi içerisinde disbirutorun sorunlar karşısındaki izlenimi,bazen yedek parça ve servis uygunlugu, ve bu bazen bazen diye uzayıp gider.Yani herşey kapılarda tavanda veya ön göğüste kullanılan yumuşak yapılı plastikten ibaret değil.Sonuçta trafikte aracı kullanırken aynı andada aracın orasını burasını okşamıyoruz.

+1
Forumdaki araç incelemelerinin çoğunluğunda 5 dakikalık incelemenin 4 dakikası ön göğüste kapılarda konsolda kullanılan plastiğin sert veya yumuşak olması ile ilgili.Sanki aracın motorunun lpg ile uyumlu olup olmamasının yakıt tüketiminin tasarım ve boyutlarının yedek parçasının arıza verme olasılığının fiyatına göre kullanılan motorunun kalitesinin hiçbir önemi yok gibi bir ön konsola bir kapılara dokunarak incelemeler görüyoruz.Sanki araç kullanırken devamlı elimizle konsolu kapılara dokunacağız ya.

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

812 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:40:33 

Astra lpg uyumsuzluğu nedeniyle golf ten 1 boy geriden başlıyor yarışa. Eğer garantili lpg uyumu olsa astra golf e fark atacaktır.
Taner bey 1.6 102 hp motorlu yeni jetta ların Rusya ya gönderildiğini söylemiş. İçim bir an cız etti. Benim gibi turbo motorlu araçtan çekinen ve lpg siz araca binemeyen birisi için o jettalar çöldeki vaha gibi. Keşke buraya da getirseler. 1.6 golfü 2 ay beklemektense 1.6 jetta yı 6 ay beklerim. Napalım doğuş alıştırdı beklemeye.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

953 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:45:17 

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

parasıyla araba almak için 8-9 ay bekleyenlere allah akıl fikir versin

Yaşınızı bilmiyorum ama tahminen en fazla 20 civarıdır. Babanıza bir sorun bakalım beğenmediğiniz kuş serisi için zamanında kaç ay bekleniyordu?

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2012; 20:47:05 

Bayiye gidip sormayin , kendi ellerindeki araclari satmak icin veya arac yoksa kendi ellerinde arac olana kadar sizi bekletmek icin tarih veriyorlar. Malesef vw bayileri bu politikayi izliyor. vw.com.tr ye girin ordan canli destek bolumunden ilgili kisiye istediginiz aracin ozelliklerini soyleyerek stok kontrolu yapmasini isteyin :) sizi hemen arayarak geri donus yapiyorlar..

Ayrica 1.4tsi tavsiye ederim

5627 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:50:54 

quote:

anlaşılan bulamayacağız

forumdan bulamayacağın kesin
Ben böyle Golf yok lafına da inanmıyorum.
3-4 bayiyi gezin ne dediğimi anlarsınız.Belki renk,donanım uymaz ama illaki iptal vs.. düşer.

Bir kişi kıvırıyorsa o kimseye "kıvır kıvır" yazmayın.
"Yan çizme" yazın.
Kişileri aşağılayıcı, alaycı, küçümseyici mesaj kapsamına giriyormuş.

86 Mesaj
9 Mayıs 2012; 13:16:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Diğer pek çok başlıkta da belirttim.

Araç satışları düşünce Doğuş Otomotiv "araçları saklıyor". Adana VW Yetkili Bayi AYKAN'ın sıfır araçları kuş pisliği, toz, yağmur ve güneşe maruz bıraktığı açık hava otoparkı tıka basa araç dolu, Gaziantep VW Yetkili Bayi ŞAHİNTAŞ'ın da öyle, ama "araç yok" çünkü olmayan aracın pazarlığı yapılmıyor. Telefonda genelde olumsuz cevaplar veriliyor, sadece showroom'daki araçlar hakkında bilgi veriyorlar, ya da renk/motor/şanzıman/donanım kombinasyonu en sıradışı aracı satmaya çalışıyorlar. Yetkili bayiye gittiğinizde showroom'da o anda satılmamış hangi araç varsa sizden onu almanız şeklinde telkinde bulunuluyor.

Ben araç olduğuna kesin olarak inanıyorum, şu anda fabrikalarda hiçbir sorun yok, üretim tam gaz, tedarik sıkıntısı yok, grev de yok, Almanya endüstrisi rüyâ âleminde. 1.6 MPI 102 HP motorlu Yeni kasa JETTA bile var, hem 5 vitesli, hem 6 vitesli, hem 7-DSG'li ama Türkiye'ye getirilmiyor, Rusya'da satılıyor. Cumartesi günü Alman TV'sinde Hamburg'taki dünyanın en büyük OTOMOBİL BOŞALTMA-YÜKLEME TERMİNALİ'ni gösterdiler. Uzak Doğu'dan ve ABD'den gelen araçları boşaltıyorlar, geri dönüş yolculuğunda Alman üretimi araçların yüklemesini gösteriyorlar. Türkiye'ye de uğrayacak ve sonra Dubai ve Mumbai gibi büyük limanlara da gidecek araç taşıma gemisine sıfır VW JETTA da yüklediler. Kesin olarak Türkiye'ye gönderilmişti.

Araç ile ilgili olarak aşağıdaki konuyu öneriyorum:

ACİL 1.6 102HP 8V BENZİNLİ GOLF 6 ALINIR MI? BU MOTORU KULLANANLARDAN YORUM BEKLİYORUM
http://forum.donanimhaber.com/m_51738739/tm.htm

0

hocam ben doğuş otoda çalışıyorum satıcı değilim fakat bende kendıme bir tane 1.6 trendline golf siparişi verdim. Elde evet araç yok bazı modeller haricinde. Bununda sebebi;

Kısacası; Almanya VW doğuş oto'ya diyor ki bu yıl kaç tane dizel jetta alacaksın. Doğuş 12,000 tane diyor. 12,000aracı her ay 1000 1000 parti olarak gönderiyor yada gemilere bölüyor. Gelen müşterilerde mecburen araç kalmadıysa arabaları beklemek zorunda kalıyor. Doğuşun araç sakladığı yok. Eğer doğuş 20,000tane araç alacagım dese ve bi kısmını satamasa kampanyalar yapmak zorunda kalacak zarara girecek ve benım gibi bir cok sıfır VW araç alan kişinin zararı olacak. Şekerpınarda gümrük sahası var ve araç dolu. Elde tutmalarının nedenı faturalanmamıs olması. Doğuşun ordan aracı alması için çıkartması için elindeki belli bir stoğu eritmesi gerekiyor. Sizin bayilerde gördüğünüz araçlar ya satılmış araçlardır yada tutulmayan araçlardır. Stok sahamızda su anda 500arac var ve satılmamış araç hiç yok. O yüzden araştırmadan direk karalama yapmayın bence.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

86 Mesaj
9 Mayıs 2012; 13:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: emrullah bozlak

Yaşınızı bilmiyorum ama tahminen en fazla 20 civarıdır. Babanıza bir sorun bakalım beğenmediğiniz kuş serisi için zamanında kaç ay bekleniyordu?

ben 8gün önce buldum bir tane ve 40 gün gibi bir sürede araç gelecek. Paramlada beklemıyorum sadece 1,000tl kapora yatırıyorum ve aracı baglıyorum. Eğer vazgecersemde paramı ıade edıyorlar. Araç 100,000tl ise 100,000tl yi senden peşin almıyorlar.

9 Mesaj
12 Eylül 2012; 13:15:27 

Merhaba Arkadaşlar;

Vw golf 1.6 102 Hp Dsg şanzıman arıyorum. Ancak sipariş almadıklarından tek bir tane bulabildim. Araca body kit ve dvd oynatıcı takılmış. satış yetkilisi 45.200 TL olan araca donanımla birlikte 48.000 TL ye bırakabileceklerini belirttiler. Aracın resimlerini göndereceğim aracın fiyatı makulmu, görüşleriniz benim için çok önemli olacaktır. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

0

0

0

Ekteki dosya (3)

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine, bu hasret bizim.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.820