Şimdi Ara

2012 VW GOLF 1.6 102 PS TRENDLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakın bir arkadaşım 0 km golf 1.6 102 ps trendline alacak.Renk olarak kesinlikle beyaz olmalı.Türkiyedeki vw bayilerinde şu an bu aracı bulmamız mümkün mü ? Yada siparişle ne kadar bekleriz bu araç için ?

• Diğer pek çok başlıkta da belirttim.

Araç satışları düşünce Doğuş Otomotiv "araçları saklıyor". Adana VW Yetkili Bayi AYKAN'ın sıfır araçları kuş pisliği, toz, yağmur ve güneşe maruz bıraktığı açık hava otoparkı tıka basa araç dolu, Gaziantep VW Yetkili Bayi ŞAHİNTAŞ'ın da öyle, ama "araç yok" çünkü olmayan aracın pazarlığı yapılmıyor. Telefonda genelde olumsuz cevaplar veriliyor, sadece showroom'daki araçlar hakkında bilgi veriyorlar, ya da renk/motor/şanzıman/donanım kombinasyonu en sıradışı aracı satmaya çalışıyorlar. Yetkili bayiye gittiğinizde showroom'da o anda satılmamış hangi araç varsa sizden onu almanız şeklinde telkinde bulunuluyor.

Ben araç olduğuna kesin olarak inanıyorum, şu anda fabrikalarda hiçbir sorun yok, üretim tam gaz, tedarik sıkıntısı yok, grev de yok, Almanya endüstrisi rüyâ âleminde. 1.6 MPI 102 HP motorlu Yeni kasa JETTA bile var, hem 5 vitesli, hem 6 vitesli, hem 7-DSG'li ama Türkiye'ye getirilmiyor, Rusya'da satılıyor. Cumartesi günü Alman TV'sinde Hamburg'taki dünyanın en büyük OTOMOBİL BOŞALTMA-YÜKLEME TERMİNALİ'ni gösterdiler. Uzak Doğu'dan ve ABD'den gelen araçları boşaltıyorlar, geri dönüş yolculuğunda Alman üretimi araçların yüklemesini gösteriyorlar. Türkiye'ye de uğrayacak ve sonra Dubai ve Mumbai gibi büyük limanlara da gidecek araç taşıma gemisine sıfır VW JETTA da yüklediler. Kesin olarak Türkiye'ye gönderilmişti.

Araç ile ilgili olarak aşağıdaki konuyu öneriyorum:

ACİL 1.6 102HP 8V BENZİNLİ GOLF 6 ALINIR MI? BU MOTORU KULLANANLARDAN YORUM BEKLİYORUM
    http://forum.donanimhaber.com/m_51738739/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 1 Nisan 2012; 18:43:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

araç var arkadaşlar. stokta bireysel kullanıcıya yok. ticari bir alıcı olarak giderseniz. dizel otomatik siyah jetta higline bile hemen teslim ediliyor. bireysel kullanıcılar ise yetim muamelesi görüyor. bence şirketinize araç alacamışsınız gibi gidin bayiye. işte bulursak 2-3 tane alcaz gibisinden. adamlar var temin ederiz derlerse. patlatın bombayı.

Hey Allah'ım ne günlere kaldık, araç almak için önce satıcıyı ters köşeye yatırmak zorundayız.

Bir de bunları dünyada yılın distribütörü seçmişler.

http://www.otomobilgazetesi.com/volkswagen-turkiye-8216dunyanin-en-iyi-distributoru8217-oldu-11028.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Diğer pek çok başlıkta da belirttim.

Araç satışları düşünce Doğuş Otomotiv "araçları saklıyor". Adana VW Yetkili Bayi AYKAN'ın sıfır araçları kuş pisliği, toz, yağmur ve güneşe maruz bıraktığı açık hava otoparkı tıka basa araç dolu, Gaziantep VW Yetkili Bayi ŞAHİNTAŞ'ın da öyle, ama "araç yok" çünkü olmayan aracın pazarlığı yapılmıyor. Telefonda genelde olumsuz cevaplar veriliyor, sadece showroom'daki araçlar hakkında bilgi veriyorlar, ya da renk/motor/şanzıman/donanım kombinasyonu en sıradışı aracı satmaya çalışıyorlar. Yetkili bayiye gittiğinizde showroom'da o anda satılmamış hangi araç varsa sizden onu almanız şeklinde telkinde bulunuluyor.

Ben araç olduğuna kesin olarak inanıyorum, şu anda fabrikalarda hiçbir sorun yok, üretim tam gaz, tedarik sıkıntısı yok, grev de yok, Almanya endüstrisi rüyâ âleminde. 1.6 MPI 102 HP motorlu Yeni kasa JETTA bile var, hem 5 vitesli, hem 6 vitesli, hem 7-DSG'li ama Türkiye'ye getirilmiyor, Rusya'da satılıyor. Cumartesi günü Alman TV'sinde Hamburg'taki dünyanın en büyük OTOMOBİL BOŞALTMA-YÜKLEME TERMİNALİ'ni gösterdiler. Uzak Doğu'dan ve ABD'den gelen araçları boşaltıyorlar, geri dönüş yolculuğunda Alman üretimi araçların yüklemesini gösteriyorlar. Türkiye'ye de uğrayacak ve sonra Dubai ve Mumbai gibi büyük limanlara da gidecek araç taşıma gemisine sıfır VW JETTA da yüklediler. Kesin olarak Türkiye'ye gönderilmişti.

Araç ile ilgili olarak aşağıdaki konuyu öneriyorum:

ACİL 1.6 102HP 8V BENZİNLİ GOLF 6 ALINIR MI? BU MOTORU KULLANANLARDAN YORUM BEKLİYORUM
    http://forum.donanimhaber.com/m_51738739/tm.htm

hocam ben doğuş otoda çalışıyorum satıcı değilim fakat bende kendıme bir tane 1.6 trendline golf siparişi verdim. Elde evet araç yok bazı modeller haricinde. Bununda sebebi;

Kısacası; Almanya VW doğuş oto'ya diyor ki bu yıl kaç tane dizel jetta alacaksın. Doğuş 12,000 tane diyor. 12,000aracı her ay 1000 1000 parti olarak gönderiyor yada gemilere bölüyor. Gelen müşterilerde mecburen araç kalmadıysa arabaları beklemek zorunda kalıyor. Doğuşun araç sakladığı yok. Eğer doğuş 20,000tane araç alacagım dese ve bi kısmını satamasa kampanyalar yapmak zorunda kalacak zarara girecek ve benım gibi bir cok sıfır VW araç alan kişinin zararı olacak. Şekerpınarda gümrük sahası var ve araç dolu. Elde tutmalarının nedenı faturalanmamıs olması. Doğuşun ordan aracı alması için çıkartması için elindeki belli bir stoğu eritmesi gerekiyor. Sizin bayilerde gördüğünüz araçlar ya satılmış araçlardır yada tutulmayan araçlardır. Stok sahamızda su anda 500arac var ve satılmamış araç hiç yok. O yüzden araştırmadan direk karalama yapmayın bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.