Şimdi Ara

EVGA su soğutmalı GeForce GTX 680 Hydro Copper modelini kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

EVGA ilk tanıtımını 22 Mart'ta yaptığı su soğutmalı GeForce GTX 680 Hydro Copper modelini pazara sundu. Nvidia'nın yeni nesil Kepler mimarisini kullanan GeForce GTX 680 modelini daha yüksek soğutma performansı ve hız aşırtma başarımı için su soğutma ile birleştiren EVGA, tamamı bakır olan Hydro Copper bloğunu, farklı marka GeForce GTX 680 sahibi kullanıcılar için bağımsız olarak ta satışa sunuyor.

Hız aşırtma için optimize edilen EVGA GeForce GTX 680 Hydro Copper, 5 fazlı PWM tasarımı ile geliyor. Üzerinde bir adet 8pin, bir adet te 6pin güç konnektörü bulunan ekran kartı, fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile geliyor. GPU Boost ile ulaşılan en yüksek GPU frekansı 1215MHz olan ekran kartının bellek çalışma frekansı ise 6300MHz. 256-bit bellek veri yolu desteğine, 2GB GDDR5 bellek kapasitesine ve 1536 paralel işlem birimine sahip olan DirectX 11.1 destekli ekran kartı, modern su soğutma kitleriyle kullanılabiliyor.

EVGA GeForce GTX 680 Hydro Copper, şirketin anavatanı olan Amerika'da 699.99$ seviyesinden sunulurken, kullanılan su soğutma bloğu tek başına ise 159.99$ etikt fiyatıyla alınabiliyor. 

• 1215 mi biraz daha zorlansa rahat 1300 olur heralde
  • şu evga haberlerini yapmayı bırakın yaaaa :((( Türkiye'de garantili bir şekilde alamadıktan sonra, almayı bile hayal edemedikten sonra bu haberler bize işgence gibi geliyor :(

Bu arada zotac 2000mhz'ye nasıl çıkacak onu merak ediyorum, acaba yeni bir teknoloji ile damgasını mı vuracak!!!
  • Bunu alıp Quad Sli yapıcan,6 Tane 3D monitör alıp 3D Sorround ile oyunları en son ayarlarda akacan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRay97

Bunu alıp Quad Sli yapıcan,6 Tane 3D monitör alıp 3D Sorround ile oyunları en son ayarlarda akacan

Hangi Film Bu. :P
  • bunları geçinde gtx580 deki gibi tek slot hydrocopper2,classified(hydrocopper) tasarımları ne zaman ve nasıl geliyo
  • quote:

Bunu alıp Quad Sli yapıcan,6 Tane 3D monitör alıp 3D Sorround ile oyunları en son ayarlarda akacan

sonra uyanıp vizelere çalışman gerekecek
    hadi hadi 2 gün kaldı calculus'e daha integrali alamıyoruz
  • quote:

bende bu haftaki loto talihlisi kim diye merak ediyordum :)))

bence samsung ince çerçeve serisinden al 6 tane 106 inçlik daha güzel olur :P
  • quote:

...farklı marka GeForce GTX 680 sahibi kullanıcılar için bağımsız olarak ta satışa sunuyor.

"Olarak da" diye yazılması gerek.
  • Tasarımı gerçekten çok hoşuma gitti
  • +200$ evga için fena değil. Ama burada ne olur bilinmez.
  • iyiymiş
  • Şu su soğutmalı kartlara bir video inceleme yapılsa ne güzel olur ya :(
  • Kartın fabrika çıkışı GPU hızı muazzam. Lâkin kart bu sefer 2 slot olmuş! Tek slotluk tasarımları daha iyiydi.
    Ayrıca kartın güç girişi tam anlamıyla berbat görünüyor. NVIDIA, güç girişlerini eskisi gibi yanyana dizmek varken, neden böyle saçma bir değişiklik yaptı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 1 Nisan 2012; 0:17:04 >
  • quote:

Arkadaşı Tebrik ediyoruz.
  • buna ne overclock atılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

Bu arada zotac 2000mhz'ye nasıl çıkacak onu merak ediyorum, acaba yeni bir teknoloji ile damgasını mı vuracak!!!

hot clock ile shader hızını 2000 yapmayı planlıyorlar diye okumuştum biryerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enrique -- 1 Nisan 2012; 11:31:11 >
  • Kart genel anlamda cazip gelmiyor , beğenmedim

Kedi misali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykaanx -- 1 Nisan 2012; 11:28:20 >
  • İstiyorum yaaa, hey Evga neden anlaşıp gelmezsin bizim ülkemize de :(
  • Tasarımı harika olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.