Şimdi Ara

Resistance 3'te 1 Nisan Şakası Var!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Sona eren serilerden biri olan Resistance ile ilgili Insomniac Games belki de son şakasını yapacak. Çünkü deneyimli firma Resistance 3'ün içinde "1 Nisan şakası" olduğunu söyledi.

Twitter'dan bu duyuruyu gerçekleştiren Insomniac, "Resistance 3'te eğer Campaign'i oynarsanız 1 Nisan'da ortaya çıkacak bir şeyler saklamış olabiliriz." şeklinde konuştu ve şu ipucunu verdi; "Boat bölümünü deneyin."

Bence ellerinde Resistance 3 olanlar, 1 Nisan'da kesinlikle oyunlarını açıp bunu denemeli. Belki de kim bilir, Insomniac'ın bu açıklaması başlı başına bir şakadır, herhangi bir içerik yoktur, ama böyle bir şeyden hayranların hoşnut kalmayacağı kesin.

• Belki bu haber bile BSC'nin 1 Nisan şakasıdır ortada açıklama falan yoktur. Evet bu da pek hoş olmazdı.
  • bir haber olursa videosunuda ekleyin merak ettim şimdi!
  • 1 Nisanı beklemeye gerek varmıki ps3 ayarlarından 1 nisan yapıp tarihi bunu görebiliriz :D
  • Tüm supriz kacardi o zaman :)
  • 1 Nisan'da YGS nin şakası bize yetecektir :)
  • Yalnız bugün 31 mart
  • bitmemesi gereken bir seri..gelecek nesilde de kesinlikle yer alması gerekir ama multiplayer a çok önem vermeleri şart..bu nesilde multiye önem verselerdi en az 3 katı daha fazla satacak bir oyundu...
  • Oyun zaten,başlı başına bir şaka.
  • Resistance 3'te 1 Nisan Şakası Var!

haberi ve 1. yorumu okuduktan sonra herkes den şüphelenir oldum.
  • dur tahmin edeyim PS3 'ü fabrika ayarlarına döndürüyor
  • Asıl 1 nisan şakası YGS olacak ta neyse :D
  • Baktım göremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.